رفتن به مطلب

راهنمايي براي خريد مانيتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب انتخاب سخت شد سامسونگ 22500 یا ال جی w2261vp :) حالا اگه دوستان کمک کنند البته با دلیل من بین این 2 تا یکیرو انتخاب کنم یه دنیا ممنونتون میشم یه چیز دیگه ام خودم پیدا کردم lcd samsung p22700 نظرتون راجع به این چیه !! ممنون از همه:D

انچنان تفاوت زیادی با هم ندارن عزیز به سایتهای مرجعشون مراجعه کنید و مشخصاتشون رو چک کنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

انچنان تفاوت زیادی با هم ندارن عزیز به سایتهای مرجعشون مراجعه کنید و مشخصاتشون رو چک کنید

بله درسته مساله همینه که تفاوت زیادی با هم ندارن اما دو تا برند مختلفن LG/samsung حالا کدوم بهتره از نظر اساتید :D؟ راستی این مدلی که گفتم LCD SAMSUNG P22700 چرا از اون 2 تای دیگه گرونتره ؟:)

لینک به دیدگاه

بله درسته مساله همینه که تفاوت زیادی با هم ندارن اما دو تا برند مختلفن lg/samsung حالا کدوم بهتره از نظر اساتید :D؟ راستی این مدلی که گفتم lcd samsung p22700 چرا از اون 2 تای دیگه گرونتره ؟:)

دوست عزیز من با هر دوی این مانیتور ها کار کردم. 22700 و 2261vp .اولیرو پسر عموم داره.دومی رو خودم.مطمئن باش 2261 بهتره.بهت اطمینان کامل میدم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خومب من طبق توضیحات اقای پرهیزکار میخوام lg w2261vp بگیرم 2 تا سوال داشتم ممنون میشم اقای حسینیم نظرشونو بدن

1- من بازی خورم :) این که میگن wide باعث خستگیه چشم میشه راسته ؟

2- برن دیگه ای هم هست که تو این رنج قابل رقابت با lg w2261vp باشه ؟

يک مثال ساده که باعث ساخت اين مانتيور و اين تلويزيون ها شده اينه که شما چشم ات در عرض بيشتر قدرت حرکت و مانور داره يا در طول يعني شما چشم ات به چپ و راست بهتر و بيشتر حرکت مي کنه يا بالا و پايين

مسلماً چپ و راست علت اينکه اين مانتيور ها اين طوري ساخته شدند که چشم شما به راحتي چپ و راست حرکت کنه و چشم ما خسته نشه و نيازي نباشه که زياد بالا و پايين رو نيگاه کنيم

لینک به دیدگاه

من هم نظرم روی 2261 vp ال جی هست

من خودم با راهنمایی دوستان اینو گرفتم هم از نظر فنی و هم از نظر قیمتی و هم از نظر گارانتی و خدمات ال جی خیل بهتر هست

تقریبا همه ویژگیهاشون مثل هم هست

ال جی به قول دوستمون اقای پرهیزگار pixel pitch بهتره هم پورت HDMI داره سامسونگ به نظر من فقط یکم ظاهرش بهتره و کلیدهای لمسی داره

لینک به دیدگاه

من هم نظرم روی 2261 vp ال جی هست

من خودم با راهنمایی دوستان اینو گرفتم هم از نظر فنی و هم از نظر قیمتی و هم از نظر گارانتی و خدمات ال جی خیل بهتر هست

تقریبا همه ویژگیهاشون مثل هم هست

ال جی به قول دوستمون اقای پرهیزگار pixel pitch بهتره هم پورت HDMI داره سامسونگ به نظر من فقط یکم ظاهرش بهتره و کلیدهای لمسی داره

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان فقط چه جوریه که تو سایت خود مادیران قیمت این ال سی دی 256 خورده اما اینجا 218 ؟:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...