رفتن به مطلب

پیغام خطا در اکسترکت کردن فایل rar.

Senna LEGEND
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه اساتید

من یه مشکلی که دارم اینه که یه ویدیو 4 قسمتی که 3 قسمتش 400 مگیه و قسمت آخرش 100 مگی رو دان کردم

موقع باز کردن فایل فشرده دانلودیم با پسوند rar. با پیغام خطایی که در عکس می بینید روبرو میشم

49788906943420826736.jpg

قسمت اول فایلهای دانلودیم مثل بقیه نیست؛ یعنی باید حاوی 2 تا فایل (یه فایل و یدیو و یه فایل تکست) باشه 
ولی همونطوری که تو عکس می بینید 4 تاس که در واقع تکراری ان

23560380094136837057.jpg

یعنی دو تا فایل ویدیو در اصل یه فایلن که اگر به حجم فایل دقت کنین می بینید که یکی ان و همینطور فایل تکست

و باید مثل عکس سوم باشن (که یعنی دونه فایل ویدیو و یه فایل تکست)

31798521974218788244.jpg

به خاطر همین موقع اکسترکت کردن خطا میده و همش رو اکسترکت نمیکنه
حالا میخوام بدونم چه کار باید کنم براش؟
باید دوباره دان کنم قسمت اول فایلم رو؟
اخه حجمشم کم نیست و 400 مگه!!!!
راهی هست که قسمت مشکل دار رو تعمیر کنم و نیازی به دان دوباره نباشه؟
ضمنا همونطور که تو عکسم معلومه از برنامه 7zip استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

شما هر 4 تا فایل رو تو یک پوشه بذار . بعد فقط فایل شماره یک رو اکسترکت کن . همه رو با هم نگیر . اگر شد ، احتمالا خودش بقیه رو باز میکنه و فایل ها یکی میشن . اگر نشد باید فایل خراب رو دوباره دانلود کنی . سایتی که ازش دانلود کردی ممکنه راه حل مشکل رو گفته باشه .

لینک به دیدگاه

همینطوره آقا حامد  (اسم اصلاح شد  :D ) SORRY

همه فایلها تو یه پوشه ان و من فقط رو فایل اولی کلیک میکنم برای اکسترکت کردن و هر 4 تا فایل رو انتخاب نمیکنم ولی بازم ارور میده

این فایلها رو هات فایل بوده و من از طریق رپیدباز دان کردم

متاسفانه پشتیبانی آنلاینشون الان نیست اینه که اینجا مطرح کردم

میدونم بعضی وقتا میشه فایلها رو تعمیر کرد ولی چون تا حالا همچین کاری نکردم نمیدونم چطوری میشه

به برنامه اکسترکرم ربط نداره؟؟

اونو عوض نکنم؟؟

ویرایش شده توسط Senna LEGEND
لینک به دیدگاه

با Winrar امتحان کن . تو قسمت Tools گزینه تعمیر هم داره . میانبرش میشه Alt+R . اول با Winrar سعی کن باز کنی . اگر نشد تعمیر رو امتحان کن . ضمنا من حامد هستم ;)

لینک به دیدگاه

فکر کنم این گزینه recovery  وقتی عمل میکنه که در هنگام تولید فایل اصلی، گزینه file recovery  را هم فعال کرده باشند که چون 5 درصد به حجم فایل اضافه میکنه. برای همین اکثر افراد این کا را در موقع فشرده کردن انجام نمی دهند.

لینک به دیدگاه

پس راهش چیه؟

من که دارم میگردم ببینم چطور میتونم درستش کنم بدون اینکه مجبور بشم دوباره دان کنم

کسی چیزی نمیدونه ؟

تجربه مشابهی نداشته؟

براش پیش نیومده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
پس راهش چیه؟

من که دارم میگردم ببینم چطور میتونم درستش کنم بدون اینکه مجبور بشم دوباره دان کنم

کسی چیزی نمیدونه ؟

تجربه مشابهی نداشته؟

براش پیش نیومده؟

سلام

برا من از این موارد پیش اومده که این کارها رو به ترتیب انجام دادم تا از یکیش جواب گرفتم :

1- بعضی وقتها فایلها اسم طولانی دارن ( کمتر از طول استاندار هستش ولی بازم جواب نمیده ) - اسم فایلها رو تغییر بده مثل شکل زیر

وقتی part01.rar.نام فایل  رو زدی پنجره ای باز میشه که میگه part02.rar رو مسیر دهی بکن برام که دکمه Browse رو میزنی و اون فایل رو بهش معرفی میکنی و به همین ترتیب فایهای بعدی رو .

2- میتونی مثل شکل زیر گزینه Keep Broken Files رو از قسمت Extract to انتخاب کنی

3- راه دیگه همونی بود که حامد عزیز گفته

4- فایل معیوب رو دوباره دانلود کنی

انشاالله که درست میشه

لینک به دیدگاه

سلام

برا من از این موارد پیش اومده که این کارها رو به ترتیب انجام دادم تا از یکیش جواب گرفتم :

1- بعضی وقتها فایلها اسم طولانی دارن ( کمتر از طول استاندار هستش ولی بازم جواب نمیده ) - اسم فایلها رو تغییر بده مثل شکل زیر

attachicon.gif1.JPG

وقتی part01.rar.نام فایل  رو زدی پنجره ای باز میشه که میگه part02.rar رو مسیر دهی بکن برام که دکمه Browse رو میزنی و اون فایل رو بهش معرفی میکنی و به همین ترتیب فایهای بعدی رو .

2- میتونی مثل شکل زیر گزینه Keep Broken Files رو از قسمت Extract to انتخاب کنی

attachicon.gif2.JPG

3- راه دیگه همونی بود که حامد عزیز گفته

4- فایل معیوب رو دوباره دانلود کنی

انشاالله که درست میشه

اتفاقا به نکته ظریفی اشاره کردی  :D  (به قول بابا اتی)

اتفاقا اسم فایلهام (که تو عکسم معلومه ) طولانی بود و همین احتمالو دادم و کوتاهش کردم ولی نشد  :(

از اون گزینه repair  هم بارها استفاده کردم ولی بازم.... نشد

یه راهنمای تعمیرم تو سایت دیگه ای میخوندم که میگفت از گزینه Keep Broken Files استفاده کن 

ولی بازم .......  نشد  :(

دارم راه حل چهارم رو انجام میدم که دانلود دوباره اش باشه  :(

که با اینترنت 128 من تا ساعت 11 12 طول میکشه  :crying:  :crying:  :crying:

بازم ممنون از راهنمایی 

کلا فکر میکنم و چیزی که فهمیدم اینه که اگه فایلی اینجور شد باید دوباره دان کردو خودمونو ادیت نکنیم 

چون فکر میکنم تعمیر فایل خراب سرکاریه و جواب نمیده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نظر بنده هم تایید پست 4# آقا حامد هستش.

شما حتما باید با winrar فایلهارو اکسترکت کنید,چونکه فایل اصلی با همین نرم افزار اسپلیت شده و در موقع اکسترکت کردن در صورت پیغام,گزینه cancel رو بزنید...اگه مشکل حل نشد فقط باید دوباره فایل معیوب را دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

خب اونم نشد و من دارم دان میکنم

ولی یه چیزه دیگه؟؟؟!!

با برنامه 7zip که اکسترکت میکنم میگه قسمت اول ایراد داره

ولی با برنامه winrar میگه قسمتهای 2 و 4؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

حالا کدوم درسته؟

من الان دارم قسمت اولو میگیرم که برنامه 7zip گفته

ضمن اینکه فایلهای تکراری تو این قسمت هست همونطور که تو پست اول گفتم

حالا نیایم قسمت اولو بگیرم بعد قسمتهای 2 و 4 معیوب باشه؟؟؟!!!!

عجب گیری کردیما   :-w

تا حالا همچین چیزی نداشتم  :-w

اهههههههههههههه  :phbbbt:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فایل ها مشکل CRC دارن یا خودمونی ترش این که مشکل دانلود بوده یا شایدم از سورس، فایل ایراد داره ریکاوری با تعمیر موقعی هست که کسی که فایل رو آرشیو کرده این گزینه رو اعمال کرده . برای اینکه ببینی کدوم فایل مشکل داره پیغام وینرر رو نگاه کن و برای اطمینان، سایز فایل ها رو چک کن که کدوم کمتر هست برای دقیقتر چک کردن با همون ورژنی که فایل ها آرشیو شدن اکسترکن کن ( میتونی تو پراپرتیز فایل ببینی ) .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...