رفتن به مطلب

آغاز تحریمهای یاهور بر علیه ایران

Rocker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام اولش فکر کردم این خبر شایعه باشه اما تا به چشم خودم ندیدم باور نکردم.

از روز شنبه این تحریمها آغاز شد و هیچ کودوم از آی دی های یاهوی من آن نمیشدند.

اما یاهو ایران رو از لیست سرویس خودش خارج کرده بنا بر همون مسائل سیاسی.

الان اون آی دی هایی که موقع ثبت نام کشورشون ایران بوده دیگه آن نمیشن ولی اونهایی که غیر ایران بوده آن میشه برای همین بعضی آی دی ها آن میشن و بعضی دیگه مثل مال من آن نمیشه.

الان هم که میخوای بری آی دی بسازی اول که اسم ایران رو تو لیست نمی بینی بعد که یه کشور دیگه رو انتخاب میکنی ازت کد پستی میخواد و این کد پستی رو هم چک میکنه اگه الکی وارد کرده باشی خطا میده.

خدا لعنت کنه این باعث و بانیش رو که حتی یاهو رو هم ازمون گرفتن.

لینک به دیدگاه

با سلام به دوست خوبم و خسته نباشید واقعا از حضورتون در اینجا بسیار خوشحالم .

اول اینکه اینترنت به قول یکی از دوستان باعث شده دنیایی بدون مرز داشته باشیم و اگر کسی غیر از این نظر داره و میخواد کشوری رو تحریم کنه اولین بازنده خودشه .

در مورد یاهو باید بگم که حدود 1 سال هستش که برای ایمیل و خدمات اینچنینی با Ip ایران یه مقدار کمتر خدمات میده و اکثر مواقع مشکل داره . ولی من اصلا با Id که چند سال دارم هیچ مشکلی ندارم .

اگر چنین کاری کنه خودش اولین کسیه که ضرر میکنه . بعد کاربرها . و در ضمن اون فقط یک سایته و ما ایرانیها اصلا نباید از چنین تحدیدهایی واهمه داشته باشیم . خوب خیلی سایتها هستند که چنین امکاناتی برای کاربرهاشون میزارن . ولی در کل من اعتقاد دارم که اینها با چنین ادا و اطفاری هیچی نیستن .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام اولش فکر کردم این خبر شایعه باشه اما تا به چشم خودم ندیدم باور نکردم.

از روز شنبه این تحریمها آغاز شد و هیچ کودوم از آی دی های یاهوی من آن نمیشدند.

اما یاهو ایران رو از لیست سرویس خودش خارج کرده بنا بر همون مسائل سیاسی.

الان اون آی دی هایی که موقع ثبت نام کشورشون ایران بوده دیگه آن نمیشن ولی اونهایی که غیر ایران بوده آن میشه برای همین بعضی آی دی ها آن میشن و بعضی دیگه مثل مال من آن نمیشه.

الان هم که میخوای بری آی دی بسازی اول که اسم ایران رو تو لیست نمی بینی بعد که یه کشور دیگه رو انتخاب میکنی ازت کد پستی میخواد و این کد پستی رو هم چک میکنه اگه الکی وارد کرده باشی خطا میده.

خدا لعنت کنه این باعث و بانیش رو که حتی یاهو رو هم ازمون گرفتن.

نه دوست عزيز اينطور نيست . من همين الان چك كردم آي دي ها فعالند . شايد مشكل از چيز ديگه است .

در ضمن تحريم ياهو بر عليه ايران از يك ماه پيش آغاز شد و مربوط به آي دي هايي است كه از زمان تحريم به بعد ايجاد ميشن ن آي دي هاي قديمي .

لینک به دیدگاه

با سلام به دوست خوبم و خسته نباشید واقعا از حضورتون در اینجا بسیار خوشحالم .

اول اینکه اینترنت به قول یکی از دوستان باعث شده دنیایی بدون مرز داشته باشیم و اگر کسی غیر از این نظر داره و میخواد کشوری رو تحریم کنه اولین بازنده خودشه .

در مورد یاهو باید بگم که حدود 1 سال هستش که برای ایمیل و خدمات اینچنینی با Ip ایران یه مقدار کمتر خدمات میده و اکثر مواقع مشکل داره . ولی من اصلا با Id که چند سال دارم هیچ مشکلی ندارم .

اگر چنین کاری کنه خودش اولین کسیه که ضرر میکنه . بعد کاربرها . و در ضمن اون فقط یک سایته و ما ایرانیها اصلا نباید از چنین تحدیدهایی واهمه داشته باشیم . خوب خیلی سایتها هستند که چنین امکاناتی برای کاربرهاشون میزارن . ولی در کل من اعتقاد دارم که اینها با چنین ادا و اطفاری هیچی نیستن .

موفق باشید

بنده هم عرض ادب میکنم خدمت آقای حسینی عزیز.

راستش من خودمم گیج شدم آی دی هایی که مال دو سه سال پیش بودن آن میشن اما اون آی دی که من حدودا یک ماه پیش رجیستر کرده بودم دیگه آن نمیشن.

خوب فعلا که یاهو اینکارو کرده و موقع ثبت نام اسم ایران رو برداشته از لیست سرویسهاش و پستال کد معتبر هم میخواد اما نمی دونم چرا یکی از دوستام برام توی شهر دیگه تونست آی دی بسازه.

ما که موندیم تو کار این یاهو

لینک به دیدگاه

چرا اینقدر این مسئله رو بزرگ میکنین

راه حل ساده اینه از این سایت استفاده نکنین !!!

لینک به دیدگاه

چرا اینقدر این مسئله رو بزرگ میکنین

راه حل ساده اینه از این سایت استفاده نکنین !!!

والا ما که زیاد اهل یاهو نیستیم همیشه از جی میل استفاده میکنیم.

اما خوب افراد زیادی هستند که از این سایت استفاده میکنن

تکلیفه اونا چیه؟

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان حق با دوستمون Rocker هستش خوب خیلی از دوستان هستند که از این سایت استفاده میکنن ولی فکر میکنم که خیلی چیزها در این زمینه مبهم هستش و کاملا نمیشه استناد داشت . ولی فکر میکنم که اونهایی که در گذشته با این سایت کار میکردند فکر نمیکنم که مشکلی داشته باشند و فکر میکنم که الان کسانی که بخوان از این سایت استفاده کنن با مشکل بر بخورن ( البته نظر من شخصی هستش و استناد درستی ندارم )

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...