رفتن به مطلب

مشکل با پرینتر HP C4483

JEFF HARDY
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

سلام به همگی

پرینتر من HP PHOTOSMART C4483 ALL IN ONE هستش

الان حدود دو ماه و نیم هستش که جوهر پرینتر رو عوض کردم و تو این چند وقت کوتاه هم شاید فقط 20 برگه ازش پرینت گرفتم اما سعی میکردم هر 2 هفته یک بار یه صفحه پرینت بگیرم که جوهرش خشک نشه اما الان حدود 3 هفته ای هست که وقتی ازش پرینت میگیرم تقریبا صفحه ی سفید بهم میده یعنی در واقع به شدت کیفیت پایین پرینت میزنه

از اون قسمت ویندوز که  نوشته clean  The print cartridges  هم استفاده کردم اما به هیچ عنوان تاثیر نداشت

نرم افزار پرینتر هم متاسفانه رو ویندوز سون نصب نمیشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید  باید چیکار کنم

لینک به دیدگاه

راستی یه بار یکی ، دو قطره  به بدنه ی  کارتریج اب زدم دفه بعد که پرینت گرفتم پرینت بهتری داد!!!گرچه  بازم  خوب نبود

لینک به دیدگاه

کـــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــک!!!

مشکل این  پرینتر چیه؟؟

لینک به دیدگاه

کارتریج جدید گرفتی ؟ اصلی گرفتی یا کپی ؟

احتمالا حوهر کارتریج خشک شده . ممکنه به خاطر کیفیت پایینش باشه . شما کارتریج ها رو از سمت هدشون چند دقیقه تو آب گرم بذار . در حد 1-2 دقیقه . شاید جوهر باز شد . روی هد دستمال بکش ببین جوهر میاد یا نه .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

عزیز جنس  جوهر کارتریج شما خوب نبوده برای همین اون قسمتی که جوهر از  کارتریج بیرون میاد خشک شده.در صورتی که اطمینان دارید کارتریج شما جوهر داره  قسمت زیرکارتریج را حدود 1 دقیقه د آب جوش بگذارید سپس خشک کرده و در دستگاه قرار دهید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...