رفتن به مطلب

باز شدن صفحات تبلیغاتی و مزاحم در مرورگر فایرفاکس

farokhe_bihamta
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان یک مشکل نرم افزاری کوچیک دارم

من از مرورگر فایرفاکس اخرین نسخه اش استفاده میکنم نسخه 21 میخواستم بدونم تو تنظیمات مرورگر جایی هست که از شر صفحات تبلیغاتی که زمانی بوجود میان که وارد یک سایت خارجی یا ایرانی شدی با خودش یک یا چند صفحه هم باز میشه عین اینکه open link new windows را روی لینکی زده باشی امیدوارم منظورمو رسونده باشم

لینک به دیدگاه

شما در فایر فاکس و منوی OPTIONS   بررسی کنید که آیا این گزینه tick خورده یا نه .

post-7143-0-35748200-1371987498_thumb.jpg

به این تاپیک  هم نگاه بیندازید . راهنمایی  خوبی برای موارد مشابه هست

لینک به دیدگاه

اره عزیز من تیک خورده ولی باز صفحات اضافه باز میشه منظورم صفحاتی مثل پیوندها نیست یک تب جدید و پجره جدید وا میشه وبرای اینکه از سرعتم کم نکنه مجبورم تا لود نشده اند زود ببندمشون

به کدوم تایپیک نگاه کنم ادرسی نزاشتین ^_^

یک موردو میارم مثلا داخل گوگل من اپلود عکس را سرچ کردم اینارو گوگل برام اورد

https://www.google.com/search?q=%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF+%D8%B9%DA%A9%D8%B3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

خوب داخل هر کدوم از وب سایتها که میشم و مثلا میخوام عکس اپلود کنم و میام دکمه browser  را میزنم همزمان دو یا سه تا تب هم تو مرورگرم جدا گانه لود میشن که بیشترشون سایتها و وبلاقهای تبلیغاتی هستن این یک مثال بود

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

افزونه هایی هست به نام ADBlocker و ADBlock Plus که با نصبشون از شر تبلیغات راحت میشید ......

لینک به دیدگاه

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز برنامه نصب شد تا حالا که امتحان کردم سایت یا صفحه مزاحمی خود بخود باز نشده تشکر

این گزینه چیه بالای مرورگر من بعضی وقتها پیداش میشه تو اپشن کدومو بزنم شرش کنده شه میترسم یکیرو شانسی بزنم باز سروکله پیوندها پیدا بشه :p

افزونه هایی هست به نام ADBlocker و ADBlock Plus که با نصبشون از شر تبلیغات راحت میشید ......

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز برنامه نصب شد تا حالا که امتحان کردم سایت یا صفحه مزاحمی خود بخود باز نشده تشکر

این گزینه چیه بالای مرورگر من بعضی وقتها پیداش میشه تو اپشن کدومو بزنم شرش کنده شه میترسم یکیرو شانسی بزنم باز سروکله پیوندها پیدا بشه :p

post-10548-0-58778700-1371995154_thumb.png

لینک به دیدگاه

رو option کلیک کن و گزینه ها رو بگو تا بهتون بگم .........

لینک به دیدگاه

سه تا گزینه داره

allow pop ups for lion computer

edit pop-up bloker options

dont show this message when pop -ups are blocked 

لینک به دیدگاه

dont show رو بزن دیگه پیام نمیاد .......

ویرایش شده توسط Omid_Boy
لینک به دیدگاه

سلام

یک مشکل دیگه رخ داده

نخواستم صفحه جدیدی باز کنم همینجا مطرح میکنم

دوستان از دیروز اکانت ایمیل من باز نمیشه توی گوشیم هم برنامه ایمیلم این اکانتمو خاموش نشون میده در حالی که یوزر و پسوردو درست وارد میکنم

این صفحه رو میاره من هیچ چیز در مورد سوال امنیتی که اون موقه ایمیلمو باز کردم یادم نمیاد چیکار باید بکنم

چرا یاهو این کارو کرده و ایمیل منو مسدود کرده از طریق یاهو مسنجر هم روشن نمیشه

پس چرا اون یکی اکانتهام فعاله

post-10548-0-99093800-1372172746_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام کسی گذرش به این طرفا نیوفتاده :unsure:

لینک به دیدگاه

سلام کسی گذرش به این طرفا نیوفتاده :unsure:

شما دو راه داری:

1. اینکه جواب اون سوالشو بدی

2. روی گزینه دوم کلیک کنی و بعد از اینکه کد مورد نظر رو به موبایلت فرستاد اون رو وارد کنی و اکانتت باز میشه .........

لینک به دیدگاه

خوب من اون دکمه کد رو زدم اومد به این صفحه فکر کنم میگه کد را برات فرستادیم به این ایمیل منظورش کدوم ایمیله همون که با ستاره اشاره کرده اخه اون ایمیل همون ایمیل مسدود شدمه نمیتونم واردش بشم که اون کد رو بدست بیارم

post-10548-0-72265200-1372242031_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی ایمیل الترنیتی که اول موقع ستاپ ایمیل تعریف کردی با ادرس ایمیلت یکی هست ؟ پس تنها راهی که برات میمونه اگر پاسخ رو یادت نمیاد اینکه که تماس بگیری و اطلاعاتی در مورد محتویات ایمیل، ای پی و یکسری اطلاعات دیگه ... بدی "شاید" اکانتت رو باز کنند .

لینک به دیدگاه

چطور وارد این ایمیلی که اشاره کرده بشم که اخرش یاهو کومپانی میباشد

دقیقا سوال چیه منظورش چیه در مورد کدوم ماه و کدوم سال منظورش چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چزی در مورد دامین yahoocompani.com نمیدونم هر چی هست این آدرس رو شما به عنوان ایمیل آلترنیت موقعی که ایمیل رو میساختی وارد کردی برای یه همچنین مواردی . در مورد کدوم ماه وسال... میپرسه ازت که ماه عسلت رو کجا گذروندی تو این تاریخ .... این سوالی هست که به عنوان سوال امنیتی خودت انتخاب کردی :D و جواب هم خودت میدونی :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...