رفتن به مطلب

7950 یا 580 ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کدومو بخرم ؟؟؟؟

قدرت کدوم بیشتره ؟

580 ti هم داریم ؟

لینک به دیدگاه

سلام،يه دونه 7950 بگير با مال خودت كراس كن حالشو بر...

580 تي اي نداريم.

بسته به بازي هر كدوم يه جاهايي بهم ديگه برتري دارند.7950 بهتره،مصرف پايين نسل جديد درايور بهينه تر و ...

580 و480 كارت هاي پرمصرف و داغي هستند ولي هنوز هم كه هنوزه محبوبند و طرفداراي خودشو دارند.

اينم مقايسه كلي كه خيالت راحت بشه:  http://www.hwcompare.com/11593/geforce-gtx-580-vs-radeon-hd-7950-3gb/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

(*) (*) (*) 7950 (*) (*) (*)

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

البته 7950 رو با 660ti مقایسه کن نه 580! 580 دیگه قدیمی شده.

حداقل این دوتا هم دورن. خیلی جاها مثل هم فریم میگیرن.مصرف جفتشون پایینه.اگه برات چیزایی مثل physix وcuda مهمه میتونی 660ti رو انتخاب کنی.

ولی اگه برات مهم نیست برو سمت 7950.

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

عزیز بهرتین کار اینه که شما gtx670 تهیه کنی به جای 7950!!!

580 کارت فوق العاده ایه ولی کم کم داره میره عقب!

ولی همچنان اگه توبازی ها نگاه کنی مثل مرد داره رقابلت میکنه با بقیه کارتا!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این لینک رو چند جای دیگه هم توی همین سایت دادم و شاید برای دوستان تکراری باشه ولی برای اینکه خیالت از رده بندی کارتهای گرافیک راحت باشه بازم میگذارم حتما ببینید.

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html

از نظر کارایی کلی باید 7950 رو با 670 مقایسه کنید که در یک رده هستند وگرنه 7950 حتما از 580 بهتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اگر باشم 7950 رو به دلایل زیر انتخاب می کنم

1- مصرف کمتر و دمای پایین تر

2- یک نسل جلوتر بودن نسبت به 580

3- قابلیت اورکلاک بسیار عالی سری 7000

4- اکثر این تست ها مربوط به درایورهای قدیمی بوده با درایورهای جدید 7950 کاملا پا به پای 670 هست توی techpowerup هم نگاه کنید 7950 رو رقیب 670 در نظر گرفتن

و 7870ghz رو رقیب 660ti

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

7950 صد درصد توصیه میشه . 

تنها مزیت 580 نسبت به 7950 پشتیبانی از فیزیکس هست . 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این لینک رو چند جای دیگه هم توی همین سایت دادم و شاید برای دوستان تکراری باشه ولی برای اینکه خیالت از رده بندی کارتهای گرافیک راحت باشه بازم میگذارم حتما ببینید.

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html

از نظر کارایی کلی باید 7950 رو با 670 مقایسه کنید که در یک رده هستند وگرنه 7950 حتما از 580 بهتره.

تعجب می کنم تو این لینکی که شما گذاشتی 7950 رو همرده 670 ذکر کرده!! در صورتی که همیشه گفته می شد با 660 ti هم رده هست!!!! شاید منظورش 670 رفرنس بوده!!!! گیج شدم!!!  :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تعجب می کنم تو این لینکی که شما گذاشتی 7950 رو همرده 670 ذکر کرده!! در صورتی که همیشه گفته می شد با 660 ti هم رده هست!!!! شاید منظورش 670 رفرنس بوده!!!! گیج شدم!!!  :wacko:

قبلا همینطور بود ولی با درایورهای جدید پرفورمنس سری 7000 حدود 15% تا 20% بهتر شد برای همین در رده بندی های جدید 7950 هم رده 670 قرار گرفته

لینک به دیدگاه

حق دارید. علت این برابری همونطور که دوستان اشاره کردن درایور های جدیدی هست که amd ارائه کرده و همونطور که در اون لینک مشاهده فرمودید این تست ها مربوط به همین ماه هستش و کاملا جدیدن. با اینکه سری 7000 خیلی وقت معرفی شده ولی این درایورهای جدید جون تازه ای به اونها داده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...