رفتن به مطلب

کی تاثیر کاهش قیمتها رو بر بازار کامپیوتر خواهیم دید؟

ebra66
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با توجه به کاهش چشمگیر نرخ دلار در این روزها کی شاهد تاثیر آن بر روی بازار کامپیوتر خواهیم بود و ایا بازار کامپیوتر و لب تاب جایگاه قبلی خود را در بازار که توسط بازار گوشی و تبلت گرفته شده بود را پس خواهد گرفت؟

لینک به دیدگاه

ولا ادم چی بگه اگه دلار الان 100 تومان گرون شده بود 5 دقیقه بعد همه مغازه ها قیمت اجناس رو بالا برده بودن ولی الان 500 تومان ارزون شده هیچ خبری نیست!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

اگربه جز موارد خیلی ضروری کمی صبر کنیم و خرید نکنیم ( منظور درصدبالایی از کاربران)  شاید بشه تاثیری در جهت همسو شدن کاهش قیمت دلار و قیمت قطعات گذاشت! وگرنه کی به فکر مشتریه!!!

ویرایش شده توسط online
لینک به دیدگاه

با توجه به کاهش چشمگیر نرخ دلار در این روزها کی شاهد تاثیر آن بر روی بازار کامپیوتر خواهیم بود و ایا بازار کامپیوتر و لب تاب جایگاه قبلی خود را در بازار که توسط بازار گوشی و تبلت گرفته شده بود را پس خواهد گرفت؟

عمرا ارزون شه چیزی ، میدونی چرا ؟

چون اصولا اینا همش خرید قبل بوده و این حرفا

واما اینکه موبایل و تبلت داره جای لپتاپ و PC  رو میگیره ربطی به قیمتش نداره ، ربطی به ارز نداره ، یه موضوع جهانیه

امیدوارم تاپیک بسته نشه :D

لینک به دیدگاه

همه ما یه جورائی هم فروشنده هستیم و هم خریدار...

بنابراین با پایین اومدن نرخ ارز به تدریج تاثیر مثبتشو میتونیم در کلیه موارد اعم از قطعات کامپیوتر,لوازم خانگی و بازار موبایل شاهد بشیم...

بطور مثال نرخ ارز دیروز کمی کاهش پیدا کرده بود ولی در ساعات آخر کاری بدلیل افزایش تقاضا,بازهم شاهد افزایش 170تومانی در بازار بودیم...

بطور کلی در حال حاضر بدلیل عدم ثبات کافی در بازار ارز, هم فروشنده و هم خریدار سعی میکنند که یه مقدار محتاطانه عمل کنند...چونکه این حالت (نداشتن ثبات) در روزها و ماههای اخیر به شدت تکرار شده و ما همگی شاهدش بودیم...

و این هم بگم که با خرید کردن یا نکردن مشتری,هیچ تغییری در قیمت ارز حاصل نمیشه...

لینک به دیدگاه

همونطور که خودتون میدونید این روزها به دلیل عدم واردکردن کالا توسط وارد کنندگان قیمت اجناس به دلیل کمبود چه بسا بالاتر هم رفته

این وظع همچنان ادامه دارد چرا که ثباتی در نرخ ارز وجود ندارد و هیچ وارد کننده محترمی با این شرایط کالا وارد نمیکنه

مخصوصا که ارز هی پایین بالا میشه (حالا اگه فقط بالا میرفت میاوردند :دی)

در نتیجه تا وقتی که یک ثبات حداقل 20 روزه تا یک ماهه را نداشته باشیم کسی جنس وارد نمیکنه و وضع بدتر هم میشه

به امید اینکه نرخ ارز در قیمت های پایین تثبیت شه ، گرچه خود من هم فروشنده هستم و ممکنه کمی ضرر کنم ولی در کل به نفع همه ماست
;)

ویرایش شده توسط Masoud Khosravi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. منم با مسعود موافقم. یه ماهی باید سپری بشه تا بازار خخودش رو پیدا کنه

لینک به دیدگاه

به نظر بنده هیچ تغییری پیدا نمی کنه به دلایل اول:سیاست بانک مرکزی برای جمع کردن (او د لا ر) راکت دست مردم که این سیاست از روز گران شدن دلار تا به امروز شاهد هستیم که دوستان دلال میدان فردوسی از این فرصت کمال استفاده بردند نوش جونشون.دوم:که میشه خوشبینانه بهش تماشا کرد رفتن مقدار کمی سرمایه ازمیدان فردوسی تا همون پایینتر سمت راست تا تالار بورس اونم به خاطردلیل سوم ولی ضرر مکنن که زیاد براشون مهم نیست.سوم: خوشبینی بازاربه رونق بازاروکسب کار وتولید درماهای آتی سال وچون در ماههای اول سال هستیم اینهم ناشی میشه اونم به مدت کوتاهی.ولی در کل زیر 3 تومان نمیاد وبالاتر هم میره متاسفانه.چون پایین اومدنش کار بسیارسخت هست و نیاز به مدت زمان زیادی دارد.   

لینک به دیدگاه

تحلیل های جالبی بود ولی به نظر بنده این کاهش قیمت تو این زمان حبابی هست و طی روزهای اتی  دوباره دلار  دور و ور 3 تومن میرسه تا روزی که دولت جدید بیاد سرکار اونوقت میشه فهمید که وضعیت چجوری خواهد شد.

اما در رابطه با بازار تبلت همه شاهد اینیم که از زمان ورورد تبلتها ارزان قیمت به بازار شاهد رکود بازار لب تاب هستیم 

لینک به دیدگاه

به نظرم با این اوضاع و احوال اقتصادی و روابط خارجی ،قیمت دلار تا یکسال آینده نوسانات زیادی رو به خودش میبینه .اگر خرید ضروری دارید انجام بدید چون در خوشبینانه ترین حالت فکر نکنم تا یکسال آینده خبری از کاهش قیمت دلار و تقویت پول ملی باشه .

لینک به دیدگاه

زمانی که دلار 3550 تومان بود سایت لیون قیمت کارت 7870 رو 949000 هزار تومان زده بود الان دلار شده 3200 قیمت کارت رو زده 959000 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

زمانی که دلار 3550 تومان بود سایت لیون قیمت کارت 7870 رو 949000 هزار تومان زده بود الان دلار شده 3200 قیمت کارت رو زده 959000 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز این به این دلیله که قطعات جدید وارد نشدند و کسی با این وضعیت دلار تا تثببیت نشه وارداتی رو انجام نمیده .......

چون کم کم هم قطعات در بازار دارند تموم میشه افزایش قییمت داریم .........

لینک به دیدگاه

نوسان دلار فايده نداره بايد يه مدت طولانى قشنگ دلار پايين بمونه بعد تأثيرشو ببينم هم اينجورى فرصت ميشه براى وارد كنندگان كه كالاى جديد رو با ارز ارزون قيمت وارد كنن هم انبار داران و گرون فروشان محترم هم شروع ميكنن يمقدار لطف كنن قيمتا رو كاهش ميدن.. :)

لینک به دیدگاه

92/04/06--------------------قیمت دلار 3320 تومان  ;)

لینک به دیدگاه

92/04/06--------------------قیمت دلار 3320 تومان  ;)

در اصل قضیه که تفاوتی ایجاد نمیکنه

ویرایش شده توسط ofenomeno
لینک به دیدگاه

چرا وقتی گرون میشه دلار نمیگن خرید قبلی بوده ؟

اما ارزون که میشه جنس میشه خرید قبلی ؟  عجبا!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در اصل قضیه که تفاوتی ایجاد نمیکنه

وقتی قیمت دلار در یک روز کاری 7 جور قیمت ازش در میاد...هیچ وب سایتی نمیتونه یک قیمت ثابت برای کالای خودش در نظر بگیره...به همین دلیل اکثر فروشگاه های اینترنتی تاکید دارن که "برای موجودی و قیمت های کالا حتما با فروشگاه تماس گرفته بشه"

لینک به دیدگاه

وقتی قیمت دلار در یک روز کاری 7 جور قیمت ازش در میاد...هیچ وب سایتی نمیتونه یک قیمت ثابت برای کالای خودش در نظر بگیره...به همین دلیل اکثر فروشگاه های اینترنتی تاکید دارن که "برای موجودی و قیمت های کالا حتما با فروشگاه تماس گرفته بشه"

دوست عزیز اولا به نظر من سایت لیون نسبت به سایت های دیگه خیلی خیلی بهتره.  دوما دوست من حرف من اینکه وقتی که دلار ارزون شد سایت لیون قیمت این کارت رو تغیر داد و گرونتر کرد همین! حداقل میتونست قیمت رو تغیر نده نه اینکه گرونتر کنه!!

لینک به دیدگاه

تا وقتی که مغازه دارها تو انبارشون جنس با$3500 دارن قیمت هارو نمیارن پایین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاثیر کدام کاهش قیمت ؟ کاهش قیمت کاذب ؟ خیلی زود دوباره برمیگرده سر جای قبلیش شاید بالاتر هم بره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولا به نظر من سایت لیون نسبت به سایت های دیگه خیلی خیلی بهتره.  دوما دوست من حرف من اینکه وقتی که دلار ارزون شد سایت لیون قیمت این کارت رو تغیر داد و گرونتر کرد همین! حداقل میتونست قیمت رو تغیر نده نه اینکه گرونتر کنه!!

آقا اصلا شما درست میگی...جنابعالی میتونین همینطور ادامه بدین... #-o

لینک به دیدگاه

من تقریبا با بیشتر فروشگاهای اینترنتی کار کردم 

ولی لیون کامپیوتر هم مطمئن تره و هم از بقیه ارزونتره

از سال 1389 دارم بهاشون کار میکنم و واقعا راظیم ازشون مخصوصا اقای حسینی

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دوستان برای ماه های آینده تا آخر سال چی پیشبینی میکنید ؟ قیمتها کاهش پیدا میکنه ؟

وارد کننده ها چند مدت یه بار قطعه وارد میکنن ؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

توی این چند روز که دلار کاهش داشته قیمتها هم به همون اندازه در کالاهای پر فروش کاهش داشته و این جای خوشحالیه . یه سری کالاها چون موجودیشون توی بازار کم هستش یه مقدار دیرتر کاهش قیمت پیدا میکنه ولی همه کالا در حال کاهش قیمت هستن .

و ما هم تمام سعیمون رو در اپدیت کردن سایت داریم انجام میدیم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...