رفتن به مطلب

فروش واتر كولينگ Larkooler

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزيز

يك عدد واتركولينگ لاركولر موجود هست كه واقعا استفاده چنداني نشده  لوازم موجود كامل هستش فقط خميرحرارتي تموم شده و فقط از

مايع واتر همانقدر كه در تصوير هستش مونده گارنتي ندارد قيمت پايه 300000 هزار تومان كه به بالاترين پشنهاد واگزار ميشود خارج

از فرم هم براي فروش گذاشته شده ضمن اينكه عجله هم براي فروش ندارم

تعويض هم فقط با كارت گرافيك asus 580 gtx matrix دارم كه به قيمت خوبي هم خريدارم

با كمال تشكرpost-11299-0-34220400-1372419498_thumb.jpgpost-11299-0-11748800-1372419526_thumb.jpgpost-11299-0-96964600-1372419562_thumb.jpgpost-11299-0-00262800-1372419591_thumb.jpgpost-11299-0-37220400-1372419611_thumb.jpgpost-11299-0-92201600-1372419632_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز بلاک برای گرافیک یا سی پی یو موجود ندارین؟

ویرایش شده توسط HAMID PARNIYAN
لینک به دیدگاه

سلام و درود

قصد فروش تکی برای پمپ و کولانس ندارید؟؟

لینک به دیدگاه

فعلاً كه نه اگه فروش نرفت مجبور ميشم قطعات رو تكى هم بفروشم

ممنون میشم در صورت فروش تکی یه ندا به ما هم بدی...

برای پمپ 70

برای کولانس 30

خریدارم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

این همان واتر هست که رو سیستم 775 و اون سیستم e8400 نصب کرده بودید ؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهزاد آره همون هستش سيستم رو هم چند روز دادم رفته فقط همين مونده با يه پايه بلاك ٧٧٥ كه اين هم براى فروش گذاشتم بهزاد جان اگه گرافيك ماتريسك ايسوز پيدا كردى هرچى بشه ميدم خيلى گير كردم دستتد درد نكنه با كمال تشكر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام آقا بهزاد آره همون هستش سيستم رو هم چند روز دادم رفته فقط همين مونده با يه پايه بلاك ٧٧٥ كه اين هم براى فروش گذاشتم بهزاد جان اگه گرافيك ماتريسك ايسوز پيدا كردى هرچى بشه ميدم خيلى گير كردم دستتد درد نكنه با كمال تشكر

والا بعید میدونم پیدا بشه .

خودم یکی داشتم که دادم به یکی از دوستان  :huh: 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=19974

اگر نیاز مبرم دارید میتونم شماره تماسش را بدم بهتون و یا اینکه بگم باهاتون تماس بگیره شاید بتونید راضیش کنید بفروشه  :) 

لینک به دیدگاه

به به اقا ابراهیم گل چه خبر عزیز نگنه زالمن رو سیستمت سوار کردی اینو میفروشی

دوستان من این واترکولینگ از نزدیک دیدم بسیار تمیزه در حده اک اق ابراهیمم واقعا کارش درسته

لینک به دیدگاه

سلام آقا سعيد گل نه دوست من يه مشكل پيش اومد كلا سيستم رو دادم رفت فقط همين يه واتر مونده كه اونهم براى فروش گذاشتم اينهم واقعا تميز هست از نظر كار كرد هم هيچ مشكلى نداره يه هفته هم براى تست وقت ميدم

لینک به دیدگاه

سلام آقا سعيد گل نه دوست من يه مشكل پيش اومد كلا سيستم رو دادم رفت فقط همين يه واتر مونده كه اونهم براى فروش گذاشتم اينهم واقعا تميز هست از نظر كار كرد هم هيچ مشكلى نداره يه هفته هم براى تست وقت ميدم

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...