رفتن به مطلب

سئوال در مورد خروجی های برق GREEN GP685B

Recommended Posts

این پاور من 4 تا خروجی 6 پین داره که زیرهرکدوم نوشته HDD و 2 تا هم خروجی 8 پین داره که زیرشون نوشته PCIe. حالا من واسه کارت گرافیک از کدوم باید برق بگیرم؟؟

کارت گرافیکم هم 2تا ورودی 6 پین داره و روی اسلات PCIe 2 *16  هست

لینک به دیدگاه

سلام

ببین دوست عزیز دقت کن اشتباه سوکتارو نزنی که فاجعه به بار نیاد...

دو عدد خروجی سبز رنگ به بدنه ی پاور هست که روشون نوشته pci-e اون دو عدد 8 پین از بدنه پاور هست و مخصوص کارت گرافیکه...

فل باقی ماجرا تمامی کابل ها برقشون یکسانه و امکان جابه جا وصل کردن دارند و مشکلی هم نداره...

سوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام

ببین دوست عزیز دقت کن اشتباه سوکتارو نزنی که فاجعه به بار نیاد...

دو عدد خروجی سبز رنگ به بدنه ی پاور هست که روشون نوشته pci-e اون دو عدد 8 پین از بدنه پاور هست و مخصوص کارت گرافیکه...

فل باقی ماجرا تمامی کابل ها برقشون یکسانه و امکان جابه جا وصل کردن دارند و مشکلی هم نداره...

سوالی بود در خدمتم

ای لعنت به من که خاک برسر خودم کردم :( . پس علت این مشکلم همینه؟؟؟

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=20358

چون من از اون 6 پین ها برق گرفته بودم

ویرایش شده توسط zorg
لینک به دیدگاه

تبریک میگم .....

بعله...

ولی آخه یک ماهی با همین وضع داشتم راحت بازی میکردم!!. ولی راستش یکی از فن ها قرقر میکرد که توجهی نکردم :mellow:

لینک به دیدگاه

البته درسته که ولتاز خروجی با هم برابرن البته دقیق نمی دونم.

ولی تعداد خروجی فاز ها با هم برابر نیست..

مثلا ممکنه اون خروجی 6 پین که ازش برق گرفتی 4 تا فاز داشته باشه به جای 3 فاز.

کارت 460 به 6 فاز برق و 6 ورودی GND احتیاج داره.

احتمالا شما همچین ترکیبی رو بهش دادید.

8فاز و 4 GND

رسما بدبخت شدم :D . باید دنبال کارت جدید باشم. ولی هیچی کارت خودم نمیشه

لینک به دیدگاه

فن به تنهایی نمی تونه یه کارت رو خراب کنه. مال شما 2 تا فن داره با پره های خنک کننده.

با وجود اینکه 460 کارت بسیار داغی هستش. اما بازم میتونه براتون کار کنه.. حداقل یه اخطاری یه هشداری بهت میده که کارت زیادی داغ شده و خاموشش کنید.

من بیشتر به تغذیه نا مناسب مشکوک هستم. 

فکر نمیکنم پاور مشکلی داشته باشه چون یک ساله که خریدم. چطوری باید از سالم بودن پاور مطمئن بشم؟؟

لینک به دیدگاه

کارت شما نسوخته به احتمال زیاد قابل تعمیر هستش. اما امکان تعمییر کارت وجود نداره..

چون نه امکاناتش موجوده نه تخصص..

بده گارانتی با یه محصول مشابه تعویض کنن برات..

تا کی گارانتی داره.

گارانتیش که تموم شده. بردم نمایندگی بررسی کردن گفتن که به یه طرف برق نمیرسه و آی سی سوزونده و گیر نمیاد

لینک به دیدگاه

نه منظور پاور نیست..

منظورم خروجی هستش که از پاور گرفتید و دادید به کارت..

پاور های گرین ولتاژ خروجی نسبتا خوبی دارن.

چند پیج قبل گفتم شما به احتمال زیاد یا ولتاژ کم دادید به کارت یا ولتاژ زیاد. 

احیانا اور نکردید..؟

فقط core clock و memory clock کارت رو 5% اور کردم ولی به ولتاژ دست نزدم

لینک به دیدگاه

اگه کارت گرافیک گیگابایت داشتید مثل من...دی

که 3 سال گارانتی داره..

راحت می بردید نمایندگی براتون تعویض می کردن با محصول مشابه.. الان خیلی وقته که 460 اک تو بازار نمونده..

خلاصه یه مراسم در خور و مناسب برای کارت مرحومتون بگیرید.

و به فکر یه کارت جدید باشید.. 

اونم با این قیمت های فضایی.

اینم سه سال گارانتی داشت که همین 4 ماه پیش موعدش تموم شد. راستش میخوام یه MSI GTX 770 GAMING  بخرم که احتمالا این هفته وارد بازار ایران میشه، فکرم نکنم بیشتر از 1600-1700 تومن باشه. حالا به نظر شما کسی این کارت من رو میخره؟؟ فکر کنم بشه از قطعاتش استفاده کرد

لینک به دیدگاه

سلام،چند میفروشین؟لطفا یه قیمتی بدین اگه مناسب بود برمیدارمش(فضایی)

لینک به دیدگاه

کجایی؟یه لینک از کارت میدین؟؟؟

والا داداش قیمت نمیدونم چند بگم. اگه سالم بود کمتر از 450000تومن نمیدادم چون کارتی هست که من باهاش CRYSIS 3 رو ULTRA اجرا کردم(منتها AA خاموش بود). ولی الان اصلا نمیدونم چند بگم که مشتری راضی بشه. خودت یه قیمت بگو. 

http://us.msi.com/product/vga/N460GTX-Hawk.html

لینک به دیدگاه

جنس مال شماست یه قیمت منصفانه بدین یا اگه نمیدونین از نمایندگی بپرسن چند برمیدارند من اون قیمتو میدم

کدوم شهرین؟از اونجا تا تبریز هزینه پست چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

کارت به علت بالا بودن دما نسوخته...چون دما که بره بالا سیستم با بلو پیج میفهمونه که دما بالاست و ری استارت میشه...

به احتمال 100 درصد به مدار تغذیه فشار اومده...اگه گارانتی نداره هیتسینگو باز کن و یه نگاهی بنداز ببین مدار تغذیه جزغاله شده یا نه؟؟

اگه تونستی یه عکس هم بگیرو یه قیمت برای هیتسینگشم بزار...

ممنون

لینک به دیدگاه

جنس مال شماست یه قیمت منصفانه بدین یا اگه نمیدونین از نمایندگی بپرسن چند برمیدارند من اون قیمتو میدم

پس اجازه بده فردا از نمایندگی ببرسم و بعد بگم بهتون. والا من قزوینم. حالا سر مابقی قضایا باهم صحبت میکنیم

لینک به دیدگاه

کارت به علت بالا بودن دما نسوخته...چون دما که بره بالا سیستم با بلو پیج میفهمونه که دما بالاست و ری استارت میc*( k

لینک به دیدگاه

کارت به علت بالا بودن دما نسوخته...چون دما که بره بالا سیستم با بلو پیج میفهمونه که دما بالاست و ری استارت میشه...

به احتمال 100 درصد به مدار تغذیه فشار اومده...اگه گارانتی نداره هیتسینگو باز کن و یه نگاهی بنداز ببین مدار تغذیه جزغاله شده یا نه؟؟

ممنون

کارت الان پیش نمایندگی هست و فردا واسم پست میکنن، تا دستم برسه احتمالا یکشنبه یا دوشنبه میشه. بعد باز میکنم و عکس میگیرم ازش. قیمت هم بذارید از نمایندگی بپرسم و میگم بهتون

لینک به دیدگاه

کارت الان پیش نمایندگی هست و فردا واسم پست میکنن، تا دستم برسه احتمالا یکشنبه یا دوشنبه میشه. بعد باز میکنم و عکس میگیرم ازش. قیمت هم بذارید از نمایندگی بپرسم و میگم بهتون

من دوشنبه امتحان دارم،اگه افلاین بودم پخ کنیین با تشکر 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با نمایندگی تماس گرفتم و گفتن که مشکل از تغذیه کارت هست و تمام قطعاتش سالمه ولی. والا بخدا ازشون درمورد قیمت پرسیدم و گفتن که هرکس خواست 400000 بدم چون تمام قطعاتش سالمه. حالا بازم درخدمتم

ویرایش شده توسط zorg
لینک به دیدگاه

ممنون

دوست عزیز توی پست بالایی توضیح دادم. اونا هم گفتن که مشکل از تغذیه کارت هست و یکی از فازها برق رسانی نمیکنه و درست نمیشه. شما اگه عکس میخوای صبر کنید تا کارت به دستم برسه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توی پست بالایی توضیح دادم. اونا هم گفتن که مشکل از تغذیه کارت هست و یکی از فازها برق رسانی نمیکنه و درست نمیشه. شما اگه عکس میخوای صبر کنید تا کارت به دستم برسه

شما خودت پستاتو دونه دونه نگاه کن فکر میکنم پست قبل که جواب منو داده بودی گفتی نمایندگیه و وقتی به دستت رسید میتونی عکس بندازی...

شاد باشی قربون

ویرایش شده توسط ᗰOHᗩᗰᗩD
لینک به دیدگاه

من دقیقاً بخشی که فرمودید کابل کارت گرافیک رو زدید به پاور متوجه نشدم !!!

چون اصولاً شما چجوری کابلی که سرش 8 پین یک تکه هست رو به درگاه 6 پین زدید ؟؟؟ اصلاً ممکن نیستش ... اون خروجی های 6 پین روی پاور ولتاژهای 3.3 ولت ، 5 ولت و 12 ولت و GND به شما می ده و 8 پین ها GND و 12 ولت !!!

الان برای من معما اینه که با چه کابلی و چجوری شما به کارت برق رسوندید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

من دقیقاً بخشی که فرمودید کابل کارت گرافیک رو زدید به پاور متوجه نشدم !!!

چون اصولاً شما چجوری کابلی که سرش 8 پین یک تکه هست رو به درگاه 6 پین زدید ؟؟؟ اصلاً ممکن نیستش ... اون خروجی های 6 پین روی پاور ولتاژهای 3.3 ولت ، 5 ولت و 12 ولت و GND به شما می ده و 8 پین ها GND و 12 ولت !!!

الان برای من معما اینه که با چه کابلی و چجوری شما به کارت برق رسوندید ؟؟؟

دوست عزیز پاور من 4 تا خروجی 6پین داره و 2 تا خروجی 8 پین. کارت گرافیک من هم 2تا ورودی 6 پین داره. حالا من باید از خروجی 8پین پاور برق میگرفتم که به اشتباه از خروجی 6پین برق گرفتم. یعنی باید از یه تبدیل 6پین به 8پین استفاده میکردم که نکردم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاور من 4 تا خروجی 6پین داره و 2 تا خروجی 8 پین. کارت گرافیک من هم 2تا ورودی 6 پین داره. حالا من باید از خروجی 8پین پاور برق میگرفتم که به اشتباه از خروجی 6پین برق گرفتم. یعنی باید از یه تبدیل 6پین به 8پین استفاده میکردم که نکردم

چجوری از 6 پین برق گرفتید ؟؟؟ این کار ممکن نیستش چون توی پاور شما فقط 2 تا کابل هستش که یک سرش به کارت گرافیک می خوره (2+6 Pin) و یک سر دیگش یک 8 پین یک تیکه هستش ، که این 8 پین یک تیکه به هیچ عنوان توی اون 6 پین ها نمی ره !!!!!!!!

هیچ تبدیلی هم وجود نداره برای این پاور.

بقیه کابل ها که به 6 پین های روی پاور می خورند همشون خروجی هاشون یا برق ساتا هست یا IDE که اصلاً به کارت گرافیک نمی خوره !!!

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...