رفتن به مطلب

سيستم خونگي تا 1.5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آخ اشتباه شد منظورم این بود Asus P8B75-V

حالا بین این سه تا کدوم:

Asus P8B75-M LX

Msi b75a-g43

Asus P8B75-V

پیشنهاد من به شما Asus P8B75-V هست که به مراتب نسبت به MSI b75a-g43 کیفیت و قدرت بهتری داره.

لینک به دیدگاه

خب پس به همین ترتیب مین رو بر می دارم برم ببینم اینجا (زاهدان) قیمتا چجوریه

1-) Msi b75a-g43

Asus P8B75-V (-2

Asus P8B75-M LX (-3

سی پی یو هم core i3 3220

caseهم یا green magnum2 or wee

میمونه power & vga & ram

این سه تا رو بگید ببینم چی بذارم

تفاوتهای این 3 بورد روی تعداد اسلات PCI و پورتهای مختلف هست . یکی اسلات کمتری داره و یکی پورتهای بیشتر . از نظر کیفی بوردهای ایسوس بهتر هستن .  MSI هم خیلی خوبه . شاید بشه گفت ایسوس 5 درصد بهتره . در کل با توجه به نیاز شما ، هر کدوم ارزونتره به صرفه تره . ولی با توجه به کیفیت بهتر ایسوس من اولی رو پیشنهاد کردم .

همین طور که من در پست بالایی و جناب Hamed هم گفتن،  Asus P8B75-V  انتخاب بهتریه. در رابطه با کیس هم  Green Magnum 2  اصلاً قابل قیاس با Green Wee نیست و خیلی از اون سر تره. 

جمع مادربرد و پردازنده و کیس رو هم میشه 830 هزار تومن

لینک به دیدگاه

مصرف همچین سیستمی تقریباً برابر با 310 وات خواهد بود ( البته من کارت گرافیک رو Nvidia GeForce 620 در نظر گرفتم ) که در این صورت به یه پاور Green GP330A SP احتیاج پیدا میکنید. رم رو هم میتونید یه ماژول تک کاناله ی Kingstone HyperX Blu 1600MHz 4GB DDR3 بردارید و احتمالاً به یه DVD/RW و یه هارد دیسک 500GB هم احتیاج پیدا میکنید که تا اینجا روی هم میشه حدود 1300 و فقط 200 هزار تومن از بودجتون میمونه که با این بودجه میتونید یه کارت گرافیک Nvidia GeForce GT 610 2GB DDR3 بخرید که با توجه به اینکه تو این رنج قیمت اکثر کارت ها ( یا بهتره بگیم همه ی کارت ها ) از مموری 64Bit استفاده میکنن، خریدشون برای سیستم خونگی مناسبه ولی برای بازی چنگی به دل نمیزنن و آدم رو نا امید میکنن؛ بنابراین اگر قصد بازی دارین، فعلاً دست نگه دارین و از گرافیک پردازنده و گرافیک آنبرد خود مادربرد استفاده کنید. این نکته رو هم بگم که در پردازنده ی Intel Core i3 3220 گرافیک سر خود Intel HD Graphics 2500 تعبیه شده که ترکیبش با گرافیک آنبرد Asus P8B75-V باعث به وجود اومدن یه کارت گرافیک خوب با قدرت پردازش بین 650MHz تا 1050MHz و حداکثر مموری 1696MB ( بصورت Share شده ) میشه. 

ویرایش شده توسط Poori_CAPITAL
لینک به دیدگاه

یه گرافیک gts450 تو سایت لیون هست بگیرید خوبه

اگه بتونید بودجتون رو به 1.6 برسونید و این گرافیک دست دوم رو هم ببندید روی سیستمتون، دیگه هیچ حرفی واسه گفتن نمیمونه! 8-X :-B

لینک به دیدگاه

ممنون از همه که منو راهنمایی کردند

تصمیم گرفتم اینا رو جمع کنم

مادربورد : ASUS P8B75-v

پردازنده : Intel® Core™ i3-3220

رم : Corsair Vengeance 4GB 1600 DDR3

گرافیک : Sapphire HD 7750 1GB GDDR5

هارد : Seagate Barracuda 1TB SATA3 HDD

درایو نوری : LiteOn DVD-RW 24X

پاور : GREEN GP530A-EU

کیس : GREEN MAGNUM 2

یکی جمع بزنه ببینم چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

این که شد نزدیک 1.9! 400 هزارتومن بالا تر رفت که!

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه NVIDIA SLI چیه و کاربردش چیه؟

مکانیزمیه که باهاش 2 تا 4 کارت گرافیک Nvidia رو همزمان روی یه سیستم میبندن و به درد سیستم های حرفه ای و گیمینگ میخوره.

لینک به دیدگاه

حسین جان،

شما در 2 انجمن 2 تا تاپیک مشابه زدی، مشکلی نیست، اما صحبت های دوستان و اساتید رو گوش نمیدی برادر من. این سیستمی که شما بستید رو اساتید لیون هم روز اول میتونستن ببندند، 10 برابر از این بهترش رو هم میتونستند ببندند و پیشنهاد بدن، اما شما با گذاشتن محدودیت مالی برای همه ی ما ناچار شدیم که قطعات ضعیفتری پیشنهاد بدیم. بعد حالا شما اومدید قطعات قویتری به ما پیشنهاد میدید که از بودجه خودتون فراتر میره؟ این یعنی عملا" همه ی ما سرکاریم.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

حسین جان،

شما در 2 انجمن 2 تا تاپیک مشابه زدی، مشکلی نیست، اما صحبت های دوستان و اساتید رو گوش نمیدی برادر من. این سیستمی که شما بستید رو اساتید لیون هم روز اول میتونستن ببندند، 10 برابر از این بهترش رو هم میتونستند ببندند و پیشنهاد بدن، اما شما با گذاشتن محدودیت مالی برای همه ی ما ناچار شدیم که قطعات ضعیفتری پیشنهاد بدیم. بعد حالا شما اومدید قطعات قویتری به ما پیشنهاد میدید که از بودجه خودتون فراتر میره؟ این یعنی عملا" همه ی ما سرکاریم.

حالا چقدر عصبانی :دی

منم گفتم دوستان جمع بزنن ببینم چقدر میشه

حالا هم اگه کارت گرافیک رو با 6570 و

رم رو هم با Kingstone HyperX Blu 1600MHz 4GB DDR3 عوض کنم که فکر کنم حدودا 1600 میشه

شما هم مارو کاربر آماتور فرض کن که یه اشتباهی کرده

ویرایش شده توسط HOSS3IN
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...