رفتن به مطلب

فروش تبلت آکبند Samsung GALAXY TAB 2 P5113

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز
آقا برامون 2 تا تبلت از آمریکا آوردن گفتم اینجا یکیش رو برای فروش بذارم.فقط اینو ذکر کنم که خارج از اینجا هم خریدار داره پس اگه یکدفعه فروش رفت ناراحت نشید.happysmiley.gif
لینک : Specs - Wi-Fi Tabs GT-P5113 | Samsung Galaxy Tab
مدل دقیق : GT-P5113TSYXAR
رنگ : Titanium Silver
حافظه داخلی : 16 گیگ (تا 32 گیگ هم micro sd ساپورت میکنه)

قیمت پایه 1 میلیون و 520 هزار تومان.(همین تبلت را از تهران قیمت کردیم 1.600)خودم هم ساکن مشهد هستم و فروش هم ترجیحا حضوری که موردی پیش نیاد....خودم هم ساکن مشهد هستم و فروش هم ترجیحا حضوری که موردی پیش نیاد...
ضمنا عکس جدید بهتری هم تونستم بگیرم حتما میذارم.

همچنین این فروش در فروم پرشین تولز هم ادامه دارد و این هم ایمیل بنده : ArashMiniStar@Gmail.com

http://forum.persiantools.com/t419722.html
موفق باشیدsmilingsmiley.gif

post-8797-0-57971000-1372848779_thumb.jpg

post-8797-0-09538200-1372848854_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ArashMiniStar
لینک به دیدگاه

1000 تومن خریدارم...

دوست عزیز برای این که زود تر به نتیجه برسید یک قیمت پایه بزارید تا بشه بهتر پیشنهاد داد..

ممنون

لینک به دیدگاه

1000 تومن خریدارم...

دوست عزیز برای این که زود تر به نتیجه برسید یک قیمت پایه بزارید تا بشه بهتر پیشنهاد داد..

ممنون

قیمت پایه هم تعیین کردم.در هر حال از دوستان کسی خواست راه میام توافقی هست.smilingsmiley.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست من این دستگاه سیم ساپورته  !؟

که فکر کنم نه !؟

مدل سیم کارت خور با گارانتی خاورمیانه 1300 هست !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود

دوست من این دستگاه سیم ساپورته  !؟

که فکر کنم نه !؟

مدل سیم کارت خور با گارانتی خاورمیانه 1300 هست !

با سلام

منم فکر نکنم...

عزیز شما از کجا همچین قیمتی رو دارید!؟ بعد گارانتی خاورمیانه گارانتی ایران که نیست؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با سلام خدمت دوستان عزیز

آقا برامون 2 تا تبلت از آمریکا آوردن گفتم اینجا یکیش رو برای فروش بذارم.فقط اینو ذکر کنم که خارج از اینجا هم خریدار داره پس اگه یکدفعه فروش رفت ناراحت نشید.happysmiley.gif

لینک : Specs - Wi-Fi Tabs GT-P5113 | Samsung Galaxy Tab

مدل دقیق : GT-P5113TSYXAR

رنگ : Titanium Silver

حافظه داخلی : 16 گیگ (تا 32 گیگ هم micro sd ساپورت میکنه)

قیمت پایه 1 میلیون و 520 هزار تومان.(همین تبلت را از تهران قیمت کردیم 1.600)خودم هم ساکن مشهد هستم و فروش هم ترجیحا حضوری که موردی پیش نیاد....خودم هم ساکن مشهد هستم و فروش هم ترجیحا حضوری که موردی پیش نیاد...

ضمنا عکس جدید بهتری هم تونستم بگیرم حتما میذارم.

همچنین این فروش در فروم پرشین تولز هم ادامه دارد و این هم ایمیل بنده : ArashMiniStar@Gmail.com

http://forum.persiantools.com/t419722.html

موفق باشیدsmilingsmiley.gif

معمولا توی ایران تبلت های گرانقیمت که سیم کارت خور هم نباشن طالب ندارند و طبیعتا چون بازار ندارند وارد نمی شن.برعکس تا دلتون بخواد از این تبلتهای چینی ارزون قیمت300-400 تومانی بدون ساپورت سیم فروش دارند.

با سلام

منم فکر نکنم...

عزیز شما از کجا همچین قیمتی رو دارید!؟ بعد گارانتی خاورمیانه گارانتی ایران که نیست؟؟

درود

هر مدل موبایل رو قیمت خواستید از اینجا میتونید قیمتش رو جستجو کنید.

مدل سیم خور این تبلت میشه P5100.

قیمت فروشگاههای موبایل در سراسر ایران هست و چک کردم سمت اعلاالدین و بزرگمهر (جمهوری تهران)تقریبا به همین قیمت و یا بعضا پایین تر هم هست.

اسم گارانتی همراه سرویس خاورمیانه هست!نه منظور منطقه خاور میانه.

دوست عزیز میشه قیمت ASUS Transformes TF300T 16GB هم بپرسم؟

ممنون

در بازار موجود نیست.

لینک به دیدگاه

با سلام

منم فکر نکنم...

همونطور که معین عزیز گفت گارانتی خاورمیانه همون شرکت همراه سرویس خاورمیانه هست که تو ایران گارانتی میکنه .

قیمت مدل 5100 که سیم کارتخور هست همین حدود 1300 تا 1400 هست . با گارانتی . بدون گارانتی حدود 50 تا 100 تومان ارزونتر هم میشه گیر آورد . قصد ندارم تاپیک شما رو خراب کنم . ولی با قیمتی که تعیین کردید نمیتونید بفروشیدش .

لینک به دیدگاه

همونطور که معین عزیز گفت گارانتی خاورمیانه همون شرکت همراه سرویس خاورمیانه هست که تو ایران گارانتی میکنه .

قیمت مدل 5100 که سیم کارتخور هست همین حدود 1300 تا 1400 هست . با گارانتی . بدون گارانتی حدود 50 تا 100 تومان ارزونتر هم میشه گیر آورد . قصد ندارم تاپیک شما رو خراب کنم . ولی با قیمتی که تعیین کردید نمیتونید بفروشیدش .

عزیز قیمت اون مدل ایسوز را نمیتونید تخمین بزنید برای فروش ؟ که ببینم بهتره کدوم رو بفروشم و کدوم رو برای خودم بردارم

لینک به دیدگاه

عزیز قیمت اون مدل ایسوز را نمیتونید تخمین بزنید برای فروش ؟ که ببینم بهتره کدوم رو بفروشم و کدوم رو برای خودم بردارم

داک داره یا فقط صفحه هست ؟ سیم کارت میخوره ؟

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

داک داره یا فقط صفحه هست ؟

این سوال منم هست چطوری بفهمم؟ فکر کنم خودش باشه ولی مطمئن نیستم فقط 1 جعبه هست که بسته هست و پلاستیک هم دورش هست نمیشه باز کرد

لینک به دیدگاه

مدل دقیق و کدش رو ببین . عکس داک یا چیزی در مورد Dock نوشته که هست تو جعبه  ؟

لینک به دیدگاه

قیمت با داک ، 32 گیگ سیم کارت خورش با گارانتی حدود 1900 هست . 16 گیگ 150 تا 200 تومان ارزونتره . بدون داکش حدود 350 تا 400 تومان ارزونتره . بدون سیمش حدود 200 تومان ارزونتره . بدون گارانتیش هم حدود 100 تومان . حداقل 800 تومان مدلی که شما داری ارزونتر در میاد . پس قیمتش میشه حدود 1 تا 1,100 . البته این قیمت تخمینه . چون نیست تو بازار . ولی حدودا همین میشه . قیمت اون سامسونگ شما هم همین میشه . با هم خیلی فرق ندارن . شاید 50 بالا یا پایین . 

لینک به دیدگاه

ممنون پس من میرم قیمت میگیرم چون اینجا قیمتا عجیب غریب در اومده یعنی شما همین پول رو به تبلت چینی بدی خیلی فرق نداره با این فرق که این ایسوزه اون چینی!! نمیگم چینی بده ولی برند ایسوز اینقدر قیمتش نیست...

لینک به دیدگاه

من میگم یه چیزی هست!

الان لطفا اینو ببینید :

http://kimiaonline.com/UI/ProductSpecification.aspx?PID=838

دیگه اینو قبول دارید؟تازه قیمتاش ممکنه از بازار مشهد هم بهتر باشه؟

الان اینو 1.680 میده بعد ما اگه ازش 168 برای 16 گیگ بودن و 50-100 تومان هم بابت گارانتی کم کنیم 1.300 اصلا کمتر نمیشه!!حالا شما چطوری به 1100 و 1 میلیون رسیدید رو واقعا نمیدونم ولی ظلمه برای یک تبلت مارک ایسوز 10 اینچی که آندروید 4.2.2 هم براش اومده.

لینک به دیدگاه

عزیز من گفتم که قیمت رو تخمینی گفتم . چون تو بازار نیست . ضمنا بازار ما رو هم که میشناسید . تفاوتهای قیمت خیلی زیاده . همین 1680 که شما گذاشتید رو ممکنه جای دیگه با 100 تا 150 تومان ارزونتر هم پیدا کنید . گار بیمه نداشته باشه باز هم کمتر میشه .

شما حتما برو قیمت بگیر . باید این کار رو از اول میکردی عزیز . جنسی داری که تو بازار نیست . قیمتش نیست . ولی مشابهش که ترجیح داده میشه به این هست . پس بر اساس اونها قیمت میدن .

تبلت چینی با سیم کارت بالای 800 تومان نیست . چینی منظورم برند نا معلومه . بهترینش رو با 700 - 800 تومان میشه گرفت . 300 تومان اختلاف کم نیست . تبلت چینی هست همین الان 300 تومان . سیم هم میخوره . مقایه اینها درست نیست . بهترین کار اینه که قیمت بازار رو ببینی . اگر میخوای بفروشی ، باید کمتر از بازار بدی . چون اگر برای خریدار نصرفه قیمت شما ، خب میره از بازار میگیره . اگر هم میخوای به قیمت خوب بفروشی که خیلی باید منتظر بمونی تا کسی که نیاز داره و دسترسی هم به جای دیگه نداره بیاد سراغش . بستگی به خودت داره .

لینک به دیدگاه

عزیز من گفتم که قیمت رو تخمینی گفتم . چون تو بازار نیست . ضمنا بازار ما رو هم که میشناسید . تفاوتهای قیمت خیلی زیاده . همین 1680 که شما گذاشتید رو ممکنه جای دیگه با 100 تا 150 تومان ارزونتر هم پیدا کنید . گار بیمه نداشته باشه باز هم کمتر میشه .

شما حتما برو قیمت بگیر . باید این کار رو از اول میکردی عزیز . جنسی داری که تو بازار نیست . قیمتش نیست . ولی مشابهش که ترجیح داده میشه به این هست . پس بر اساس اونها قیمت میدن .

تبلت چینی با سیم کارت بالای 800 تومان نیست . چینی منظورم برند نا معلومه . بهترینش رو با 700 - 800 تومان میشه گرفت . 300 تومان اختلاف کم نیست . تبلت چینی هست همین الان 300 تومان . سیم هم میخوره . مقایه اینها درست نیست . بهترین کار اینه که قیمت بازار رو ببینی . اگر میخوای بفروشی ، باید کمتر از بازار بدی . چون اگر برای خریدار نصرفه قیمت شما ، خب میره از بازار میگیره . اگر هم میخوای به قیمت خوب بفروشی که خیلی باید منتظر بمونی تا کسی که نیاز داره و دسترسی هم به جای دیگه نداره بیاد سراغش . بستگی به خودت داره .

ممنون حامد جان حق با شماست.البته منم سامسونگ رو قیمت گرفتم که اینو گفتم ولی باز از مشهد قیمت این مدل یا مشابهشو میگیرم ببینم چقدر بگم خوبه.بازم تشکر 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...