رفتن به مطلب

فروش دو عدد microsoft xbox 360 wireless controller for windows

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.
این دسته ها را حدود یک سال پیش خریداری کردم اما بعد از سه ماه متوجه این قضیه شدم که اصلا خیلی علاقه و وقت کافی برای بازی ویدیویی ندارم.
به هر حال قیمت پایه را برای هر دو 250 می گذارم قیمت فروش فوری را هم می گذارم 400 تومان دیگر خیلی انصاف به خرج دادم چون که دیگر استفاده ای برایشان ندارم.
عکس ها هم تا آخر امشب آپلود می شوند.
لینک محصول

تعویض با یک موس یا اسپیکر یا هدست خوب هم داریم.

هدست خود را نیز با قیمت پایه ی 125 تومان به فروش می رسانم.

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

یاد آور می شوم که یکی از دسته ها دارای پک باتری play & charge می باشد ممنون.

لینک به دیدگاه

یعنی اینقدر قیمت دستگان افت کرده؟

فکر نمی کنم که این قیمت آپ تو دیت باشه...

لینک به دیدگاه

نمی دانم چه بگویم. خوب اگر قیمت دستگاه واقعا تا به حال پایین آمده باشد ما هم حرفی نداریم.

لینک به دیدگاه

می خواستم بگویم که قیمتم را 50 تومان کاهش دادم. پایان مزایده هم آخر همین جمعه است.

ممنون بابت همکاریتون. :)

لینک به دیدگاه

عزیزانی که با بنده بودند می دانند که مدلش steelseries Siberia v2 می باشد، در ضمن شرمنده که عکس نگذاشتم ان شاء ا... امروز صبح در خدمتم. 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مکررا قانون شماره 9 خرید و فروش فروم رو نقض کردید . لینک قوانین تو امضای من هست . لطفا مطالعه کنید . اگر یک بار دیگه تکرار بشه متاسفانه مجبور میشم بدون تذکر قبلی پست و در نهایت تاپیک رو پاک کنم . موفق باشید.

لینک به دیدگاه

آقا جان ما فقط جواب سوالات را دادیم اصلا قصدمان آپ دادن نبود.

ولی خوب چه اهمیتی دارد، قانون، قانون است و من از اینکه شما را ناراحت کرده ام معذرت می خواهم.

فعلا اگر دوست دارید این تاپیک را قفل کنید چون به هر حال فروش منتفی شده است.

ممنون و از بابت اینکه نتوانستم عکس ها را آپ کنم معذرت می خواهم، یک عکس از هدست در تاپیک کیس ها گذاشتم ولی کماکان اگر خدا خواست دفعه ی بعدی که وقت شد به فروختن این قطعات به شکل جدی تر می پردازم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...