رفتن به مطلب

مشاوره خريد گرافيک

Recommended Posts

سلام دوستان کدام کارت قويتره فقط براي گيم قيمتم تا١۴٠٠

Gtx660ti gtx580 hd7950 hd5970

لینک به دیدگاه

سلام دوستان کدام کارت قويتره فقط براي گيم قيمتم تا١۴٠٠

Gtx660ti gtx580 hd7950 hd5970

سلام،7950 کارت به مراتب بهتری نسبت به دیگر کارت هاست،gtx580 و hd5970 عمر خودشونو کردن و Gtx660ti هم کمی ضعیفتره،7950 تو بنچمارک ها تقریبا همرده 670 هست و بعضی اوقات هم قوی تر ظاهر می شود،7950 کمی از 7970 ضعیف هست ولی با کمی اورکلاک میتونه در حد 7970 کارایی بده،7950سافایر 1200 تا 1350 قیمت داره و کارت خوبیه،اینجا هم میتونه کمکت کنه: http://www.hwcompare.com/14812/geforce-gtx-760-vs-radeon-hd-7950-3gb/

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستمون گفتن 7950 کارت بهتریه . شما تا 1400 میتونی ASUS HD7950 TOP DCII 3GD5 بگیری که حدود 1390 قیمت داره . میشه گفت یکی از بهترین کارتهای 7950 همین کارته . هم اورکلاک کارخونه هست و هم خنک کننده خیلی خوبی داره .

اگر بتونی تا 1490 هزینه کنی میتونی کارت SAPPHIRE HD 7970 3GB GDDR5 رو بگیری . این کارت هم خیلی خوبه . البته مدل رفرنس هست .

پاور رو هم در نظر داشته باش . این کارتها پر مصرف هستن و باید برای یک سیستم در حد اینها پاور خوبی داشته باشی .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بد نیست یه نگاهی هم به gtx 670 بندازی که کارت فوق العاده ایه !

پیشنهاد من اول این کارت بعد 7950 هست!

لینک به دیدگاه

عزيز با درايور جديدي 660 ti قدرتش 10 تا 15 % قويتر شده. الان اکثر بنچمارک هارو نگاه کني با درايور هاي قبلي ان.

مخصوصا مدل msi 660 ti pe/oc که چند فريم جزئي با 670 رفرنس داره.+ اينکهphysxو cudaداره.

نگاه به bitو حجم رم نکن چون تو رزولشن fhdتفاوت کارايي ندارن.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

هرچند که برای چندمین بار هست توی این فروم این لینک رو میگذارم  ولی شاید برای این دوستمون هم مفید باشه چون تاریخ تست هم مشخصه و با درایورهای جدید این کار انجام شده.

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html

کلا موقع انتخاب که میشه بعضی دوستان یک مقداری سلیقه ای نظر می دن چون مثلا NVidia رو به ati ترجیح می دن یا بالعکس ولی با یه مقدار تحقیق و گشت و گذار تو اینترنت میشه نتایج چند تا سایت معتبر مثل tomshardware , anadtech , guru3d و غیره رو کنار هم گذاشت و به یه جمع بندی کلی رسید. فاکتور قیمت هم که همیشه تاثیر گذار در انتخاب نهایی خواهد بود. برای این دوستمون اگر این تست ها رو کنار هم بگذاریم فکر کنم می تونیم ببینیم که به طور واضحی 7950 از تمام انتخابهای دیگه ایشون بالاتر هستش و از نظر رده بندی با 670 برابری میکنه. حالا اگه فاکتور قیمت ایشون رو در نظر بگیریم و قیمتهای 670 رو با 7950 مقایسه کنیم میبینیم که 100% قیمت 7950 بهتر هستش. اینم بهترین نمونش http://lioncomputer.ir/product/1973/ASUS%20HD7950%20TOP%20DCII%203GD5/

با توجه به برابری کلی این دو کارت فکر می کنم اگر بخواهیم معقول تصمیم بگیریم برنده 7950 خواهد بود مگر اینکه باز بحث علاقه و طرفداری از یه برند خواص بخواد بیاد وسط.

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییاتون خودم یه تخقیق کردم چرااز 5970 کسی اسم نبرده اخه تو اکثر بازیها یا با این کارتها برابر بود یا فرقشون زیر5 فریم

از لحاظ قیمتم 450تومن ارزونتره اخه :unsure:

ویرایش شده توسط hamidgamer1368
لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییاتون خودم یه تخقیق کردم چرااز 5970 کسی اسم نبرده اخه تو اکثر بازیها یا با این کارتها برابر بود یا فرقشون زیر5 فریم

از لحاظ قیمتم 450تومن ارزونتره اخه :unsure:

دوست عزیز فرمایش شما صحیح هست ولی تکنولوژی 5970 بسیار قدیمی شده. از نظر پرفورمانس با 7950 همرده هست ولی بعنوان نمونه عرض می کنم خدمتتون که 7950 از open gl 4.2 پشتیبانی می کنه ولی 5970 نهایتا از ورژن 3.2 پشتیبانی می کنه. 5970 به خاطر استفاده از 2 عدد GPU مصرف و حرارت بیشتری داره ولی 7950 تک GPU هست و مصرف کمتری داره.

در نهایت اینکه اگه اهلش باشید 7950 رو با مقداری اورکلاک می تونید پرفورمانسی در حدود 7970 ازش بگیرید که این خیلی ارزشمند هستش.

ویرایش شده توسط aminel1358
لینک به دیدگاه

دوست من .من 660ti رو پیشنهاد میکنم که فقط بازی جدید مترو رو درست و حسابی نمیاره میتونی تو techpowerupببینی

ولی 7950 همرو میاره

چون میگی گیم برو سراغ انویدیا که physxداره

لینک به دیدگاه

دوست من .من 660ti رو پیشنهاد میکنم که فقط بازی جدید مترو رو درست و حسابی نمیاره میتونی تو techpowerupببینی

ولی 7950 همرو میاره

چون میگی گیم برو سراغ انویدیا که physxداره

عزیز بازی metro رو نمیاره؟!

من تو بازی فریمم از 55 پایینتر نمیاد  و ماکزیموم فریم هم 70 تا 80 هست.اونم با فیزیکس روشن.فقط ssaoرو خاموش کردم.که اونم خیلی سنگینه که حتی برای 680 هم مشکل ایجاد میکنه!

لینک به دیدگاه

دوست من . من منظورم  last light  بود که اونم تو سایت  tech powerup  بری میبینی.

لینک به دیدگاه

دوست من . من منظورم  last light  بود که اونم تو سایت  tech powerup  بری میبینی.

حاجی میخام5970 بخرم قیمتش مناسبتره. 7950 ایسوس امروز ایرانیان رو گشتم نداشتن پیش خودتم اومدم البته مغازه اگه واسه شما بوده باشه که فقط انویدیا داشتی

فقط ایا تو کیفیت رنگ بندی و... 5970 با 7950 فرقی دارن؟ یا فقط فریم کم و زیاد دارن؟

لینک به دیدگاه

واسه این سیستم چه پاوری لازمه؟

i3 3220   8g1600  hdd1tb  msi z77a g43  vga5970

راستی سی پی یو واسه 5970 محدودیت میاره؟

لینک به دیدگاه

رود . 

فکر کنم تا جای که کم نیاره یه پاور بین 750 تا 900 وات نیاز باشه . که حداقل استاندارد 80 plus boronz  داشته باشه . 

باتشکر . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...