رفتن به مطلب

دستگیری محمود خورسند چهارده ( سهیل خرسند )

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

از اونجایی که به کلی از دوستان قول دستگیری محمود خورسند چهارده یا همون سهیل خرسند رو داده بودیم ایشون به لطف خدا و کمک خیلی از دوستان به خصوص مدیران پرشین تولز دستگیر شدن .

در ضمن تشکر فراوان از پلیس فتا دارم که این راه رو هموار کردن و به تمام قولهایی که داده بودن جامع عمل پوشوندن

جزئیات کار و توضیح نمیتونم بدم ولی راهنماییتون میکنم که چه کار بکنید و از این به بعد کارها بر عهده شما عزیزانه که چه کاری انجام بدید و فقز این گره به دست شما باز میشه

شاکیان تهرانی : به ادرس زیر مراجعه کنید :

خ شریعتی - نرسیده به 3 راه طالقانی - کوچه فرهاد 2 - دادسرای جرایم رایانه ای - دادیاری شعبه دوم .

بگید که شاکی محمود خورسنده چهارده هستیم

شاکیان شهرستانی : به شرح زیر انجام بدن

دوباره در سایت پلیس فتا شکایتشون رو انجام بدن و مبلغی که ازشون کلاهبرداری شده رو بنویسن و شماره تلفن هم بگذارن حتما . بعد به دادسرای محل سکونتشون برن و از توضیحات رو بدن و از ایشون شکایت بکنن .

دوستان گلم از این پس تمام مسائل مربوطه به خود شما میشه و اگر نتونستید حقتون رو بگیرید مقصر شمائید که کوتاهیی کردید .

براتون ارزوی موفقیت میکنم و کاری بود که از دست ما بر میومد که با کمک خیلی از دوستان منجمله شما عزیزان انجام شد .

این تاپیک میمونه تا همه کلاهبرداران و کج اندیشان عزیز بدونن که اینجا قانون داره و اگر کسی پیگیر بشه حتما دستشون از مال دیگران کوتاه خواهد شد . و به خاطر خودتون این کج اندیشی رو کنار بگذارید

لینک به دیدگاه

خداوند به شما و تمامی کسانی که در این راه زحمت کشیدن خیر دهد ...

کلاه برداری خیلی بده و از اون بدتر حس و حال کسانیست که ازشون کلاهبرداری شده ...

به امید روزی که کسی به خودش اجازه انجام چنین عملی رو نده ........

لینک به دیدگاه

آدم اینجور چیزا رو می بینه از خرید اینترنتی پشیمون میشه

به امید اون روز که فرهنگ خرید و فروش اینترنتی بره بالا و کلاه برداری ها کم نه ، به صفر برسه

ویرایش شده توسط HOSS3IN
لینک به دیدگاه

درود

واقعا جای تشکر و تقدیر داره از همه عواملی که برای دستگیری این فرد کلاه بردار اقدام کردند والبته پرسنل پلیس فتا.این مورد میتونه درس عبرتی باشه برای افرادی که حتی ذهنیت کلاه برداری رو در اینجا یا هر فضای مجازی دیگه داشته باشند تا از همین الان به نتیجه و عاقبت عملشون فکر کنند.البته همونطور که همیشه توصیه کردیم کاربران باید تمام جوانب درایت و احتیاط رو در معامله رعایت کنند تا جلوی سو استفاده این قبیل افراد گرفته بشه.

لینک به دیدگاه

منم از همه کسانی که این قضیه رو پیگیری کردند تا این کلاهبردار بی وجدان دستگیر بشه ، تشکر ویژه دارم  :wub: 

لینک به دیدگاه

ایشون کی بودن !؟ تورو خدا آقای حسینی جریان رو به ما هم بگین :( تا به طور اینجور کلاهبردار ها نیافتیم ! آیا ایشون فروشگاه اینترنتی داشتن ؟ و یا عضو سایت ها بودن فقط ؟

لینک به دیدگاه

ایشون کی بودن !؟ تورو خدا آقای حسینی جریان رو به ما هم بگین :( تا به طور اینجور کلاهبردار ها نیافتیم ! آیا ایشون فروشگاه اینترنتی داشتن ؟ و یا عضو سایت ها بودن فقط ؟

اسمش رو توی گوگل سرچ کن متوجه میشی که کی بوده

لینک به دیدگاه

در سایت پرشین تولز خوندم این مطلبو...خیلی خوشحال شدم.

باید بگم یکی از دوستان خودم هم گرفتار این جانور شده بود و ازش 200 هزار تومن کلاه برداری کرده بود.

لینک به دیدگاه

احسنت

دیگه خیلی رو اعصاب بود اسمش

یه /امار از نحوه دستگیریش هم بدید بد نیست B)

لینک به دیدگاه

این یارو کل مملکت ازش شاکین :mellow:  چه خبره بابا حداقل فکر اونور آب باش تا فرشته های عذاب چوب تو ....... :blink: چه معروف هم شده =))

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود دوستان گلم

از اونجایی که به کلی از دوستان قول دستگیری محمود خورسند چهارده یا همون سهیل خرسند رو داده بودیم ایشون به لطف خدا و کمک خیلی از دوستان به خصوص مدیران پرشین تولز دستگیر شدن .

در ضمن تشکر فراوان از پلیس فتا دارم که این راه رو هموار کردن و به تمام قولهایی که داده بودن جامع عمل پوشوندن

جزئیات کار و توضیح نمیتونم بدم ولی راهنماییتون میکنم که چه کار بکنید و از این به بعد کارها بر عهده شما عزیزانه که چه کاری انجام بدید و فقز این گره به دست شما باز میشه

شاکیان تهرانی : به ادرس زیر مراجعه کنید :

خ شریعتی - نرسیده به 3 راه طالقانی - کوچه فرهاد 2 - دادسرای جرایم رایانه ای - دادیاری شعبه دوم .

بگید که شاکی محمود خورسنده چهارده هستیم

شاکیان شهرستانی : به شرح زیر انجام بدن

دوباره در سایت پلیس فتا شکایتشون رو انجام بدن و مبلغی که ازشون کلاهبرداری شده رو بنویسن و شماره تلفن هم بگذارن حتما . بعد به دادسرای محل سکونتشون برن و از توضیحات رو بدن و از ایشون شکایت بکنن .

دوستان گلم از این پس تمام مسائل مربوطه به خود شما میشه و اگر نتونستید حقتون رو بگیرید مقصر شمائید که کوتاهیی کردید .

براتون ارزوی موفقیت میکنم و کاری بود که از دست ما بر میومد که با کمک خیلی از دوستان منجمله شما عزیزان انجام شد .

این تاپیک میمونه تا همه کلاهبرداران و کج اندیشان عزیز بدونن که اینجا قانون داره و اگر کسی پیگیر بشه حتما دستشون از مال دیگران کوتاه خواهد شد . و به خاطر خودتون این کج اندیشی رو کنار بگذارید

خدا خیرتون بده و بخاطر این اطلاع رسانی هم متشکرم

به امید اینکه این فرهنهای زشت و غلط ریشه کن بشه

این طور پولها واقعا خوردن نداره یه جایی حتما پس میاره و چند برابرش رو ضرر میبینه.ان شاءالله اینطور قضایا حداقل تو این سایت پیش نیاد.دوستان هم پیشنهاد دادن کپی کارت ملی هم از شرایط عضویت باشه هم بنظرم بهتره

لینک به دیدگاه

تاپیک زیر خاکی !!!

تاریخ رو ملاحظه کنین!!

ولی این آدم سر من رو کلاه گذاشته بود که شش ماه بعد از گرفتنش پول به حساب واریز شد!

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دقیقا 1 سال از دستگیری ایشون و بازگشت پول من میگزره فقط اومدم دوباره از آقای حسینی و کمک هایی که کردن تشکر کنم

دوستان اگر خبر جدیدی هم از ایشون دارید بگید همین خرسند رو میگم

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

تاپیک رو @};- :x دوستان عذرخواهی میکنم :x  @};-  از شما،میبندم تا جناب حسینی خودشون اطلاع داشته باشن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...