رفتن به مطلب

راهنمای برای اور کلاک 3770k

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستای گلم بنده بعد از چند ماه تحقیق درباره اورکلاک امروز دست به عمل شدم و تونستم روی GHz 5 با پایداری کامل فریم آب اونجا که استفاده من گیم هست و تقریبا تمام ساعت سیستم من روشن هست میتونم بدون مشکل با همین فرکانس برای همیشه استفاده کنم اگه نه بهترین راه چیست دمای پردازنده روی 59 هست

لینک به دیدگاه

درود

عزیز یه شات از برنامه cpu-z میذارین؟

با چه ولتاژی فرکلانس 5 رو زدین؟

کولینگتون رو هم معرفی میکنید؟

لینک به دیدگاه

من بندر عباس زندگی میکنم به دلیل گرمی هوا از کولر گازی استفاده میکنیم و همیشه روشنه دمای اتاق هم تقریبا 14 درجه میشه من خودم یه کیس درست کردم که 12تا فن140 سانتیمترروش نصبه کولر پردازنده هم کولر مستر x6 هست قط میخوام بدونم میتونم بلند مدت استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

من بندر عباس زندگی میکنم به دلیل گرمی هوا از کولر گازی استفاده میکنیم و همیشه روشنه دمای اتاق هم تقریبا 14 درجه میشه من خودم یه کیس درست کردم که 12تا فن140 سانتیمترروش نصبه کولر پردازنده هم کولر مستر x6 هست قط میخوام بدونم میتونم بلند مدت استفاده کنم؟

به به بلاخره یک همشهری اینجا پیدا شد.

چه طوری 12 فن رو نصب کردی میشه یک عکس بزاری؟

لینک به دیدگاه

بسلامتی

خوب دمای محیطت عالیه 14 درجه فوق العادست تو تابستون!

ولتاژ سی پی یو تواین فرکانس رو نگفتین؟

با نرم افزار intel burn test یه تست بگیرین اگه استیبل بود و دما هم زیر65بود مشکلی در استفاده به صورت 7/24 نداری

لینک به دیدگاه

عـــــــــــوف پسر 14 درجه....یخچال میشه گفت دیگه..

عالیه...

بیشترین دغدغه برای اورکلاک های طولانی مدت دما هست که عمر قطعه ی اور کلاک شده رو به شدت کاهش میده...میتونی کیسو بزار جلو کولر گازی و با 5 گیگاهرتز دما پایین 65 بود میتونی دراز مدت استفاده بکنی..

موفق باشی

لینک به دیدگاه

داداش اگر میتونی عکس از کیس برامون بزار وراستی صدا ی فنها اذیت نمیکند

لینک به دیدگاه

شما چرا اینقدر برق مصرف میکنید؟ :D

14 درجه! معمولا زیر 20 درجه ادم سردش میشه!

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

دوستای گلم من از اون آدمهای نیستم که زیاد روی صدا حساس باشم بیشتر خنکی کیس برام مهمه قبل از اینکه این کیس رو درست کنم یه کیس میخواستم درست کنم که سیستم کامل درون روغن باشه و هیچ صدای نداشته باشه ولی بعضی می‌گفتند روغن داغ میشه و دیر سرد میشه منم تصمیم گرفتم فن های زیاد بزارم و امروز با یه کاری که فکر کنم اولین کسی هستم انجامش دادم دما رو 53رساندم با فرکانس 5 گیگا هرتز ولتاژهم روی 1.495 قرار دادم ولی تفاوت زیادی رو حس نمیکنم تو کارای چقدر تو کارای تاثیر داره

لینک به دیدگاه

دوستای گلم من از اون آدمهای نیستم که زیاد روی صدا حساس باشم بیشتر خنکی کیس برام مهمه قبل از اینکه این کیس رو درست کنم یه کیس میخواستم درست کنم که سیستم کامل درون روغن باشه و هیچ صدای نداشته باشه ولی بعضی می‌گفتند روغن داغ میشه و دیر سرد میشه منم تصمیم گرفتم فن های زیاد بزارم و امروز با یه کاری که فکر کنم اولین کسی هستم انجامش دادم دما رو 53رساندم با فرکانس 5 گیگا هرتز ولتاژهم روی 1.495 قرار دادم ولی تفاوت زیادی رو حس نمیکنم تو کارای چقدر تو کارای تاثیر داره

احسنت!

سی پی یوتون عادیه

دما زیر65درجه خیلی تفاوتب نداره تو کارایی ولی مسلما عمر قطعه بالاتر میره وسیستم سرحال ترهست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
 تونستم روی GHz 5 با پایداری کامل فریم آب اونجا که استفاده من گیم هست و تقریبا تمام ساعت سیستم من روشن هست میتونم بدون مشکل با همین فرکانس برای همیشه استفاده کنم اگه نه بهترین راه چیست دمای پردازنده روی 59 هست

سلام عزیز دل . شما یک تست Wprime 1024 بزنید . اگر سی پی یوی شما دماش بصورت وحشتناک بالا نرفت جای تبریک داره .

لینک به دیدگاه

در مورد دما تبریک میگم...

احیانا کیس رو جلوی کولر گازی نزاشتید؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...