رفتن به مطلب

فروش یک سیستم حرفه ای با قیمت مناسب

Recommended Posts

با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز

بالاخره تصمیم گرفتم که کیس خودم را برای فروش قرار بدم و دلیل اون هم خرید iMac هست و این سیستم که شاید کمتر از 5 ماه پیش خریداری شده را به عزیز دیگری واگذار کنم. این سیستم شاید به جرات حداکثر روزی 3 الی 4 ساعت روشن بوده چون لب تاپ و تبلت دارم زیاد با سیستم کار نمی کردم و به هیچ عنوان اورکلاک و این مسائل هم نشده است.

خوب اول مشخصات سیستم :

CPU : Core i5-3570K Processor
Mainboard : ASUS - P8Z77-V
VGA : MSI GTX 660 Ti Power Edition Twin Frozr IV 2GB GDDR5
Drive : Corsair Force GT 120GB SATA3 SSD
RAM : Corsair Vengeance 2x4GB Module
DVD-ROM : Samsung
Power : Green 585B Real

کیس سیستم هم از قبل داشتم و کل داخل را تعویض کردم. مدل کیس هم از برند Cooler Master هست و بدنه اون از آلومینیوم می باشد.

در مورد Performance سیستم هم بالاخره اگر کسی سیستم به روز بخواد داشته باشه که بتونه چه از لحاظ گرافیک 99% بازی ها را با آخرین کیفیت اجرا کند و یا از لحاظ اجرای برنامه ها از هارد SSD قدرتمند با سرعت Read/Write برابر 550 مگابایت بهره ببرد میتونه روی این سیستم حساب کند.

این هم چند تصویر از CPU-Z و ...

CPU-Z.png Graphic.png System-Rating.png

و اما در مورد گارانتی قطعات ، پس از فروش و تحویل کیس به خریدار محترم؛ به مدت 48 ساعت مهلت تست قطعات داده می شود. مادربرد در حدود 3 ماه دیگر گارنتی الماس ایران، هارد دارای 4 ماه تخت جمشید، کارت گرافیک در حدود 2.5 سال گارانتی ماتریکس و RAM ها گارانتی مادام العمر را دارند. شایان ذکر است که تمامی جعبه های مربوطه به قطعات ( به جز DVD-ROM و Power که از قبل داشتم ) موجود و به خریدار محترم تحویل داده خواهد شد.

از اونجایی که من وقت فروش تک تک قطعات سیستم را به صورت جدا ندارم؛ سیستم به صورت یکجا به خریدار محترم به صورت حضوری در شهر تهران و برای عزیزان شهرستانی پس از واریز مبلغ خرید + هزینه ارسال با باربری ارسال خواهد شد و ترجیح من فروش حضوری در تهران هست و اولویت با عزیزانی هست که در تهران خرید داشته باشند.

در مورد قیمت هم، قیمت پایه این سیستم 3 میلیون و دویست هزار تومان معادل 3,200,000 تومان می باشد و گام افزایشی برای عزیزان 10 هزارتومان است.
برای فروش فوری هم قیمت 3 میلیون و پانصد هزار تومان معادل 3,500,000 تومان را قرار می دهم تا اگر از عزیزان قصد رقابت نداشت بتواند به صورت فوری خریداری نماید.

" سیستم تحت هیچ شرایطی پایین تر از قیمت پایه ارائه نخواهد شد و با هیچ دستگاهی تعویض ندارم . ممنون میشم پیشنهادات را در همین تاپیک و یا از طریق پیغام خصوصی ارایه کنید. "

در ادامه تصاویر به همراه نام کاربری را می توانید مشاهده نمایید:

DSC00633.JPG DSC00634.JPG DSC00635.JPG DSC00636.JPG DSC00637.JPG

DSC00638.JPG DSC00639.JPG DSC00640.JPG DSC00641.JPG DSC00642.JPG

DSC00640.JPG DSC00643.JPG DSC00644.JPG DSC00645.JPG DSC00646.JPG

با سپاس؛ پرهام

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . اگر تکی میفروشین ، من گرافیک ، را خریدارم . البته به قیمت معقول !

لینک به دیدگاه

فعلا قصدم فروش کلی سیستم هست و در صورت خرید کامل سیستم یک تخفیف خوب به خریدار محترم هم داده می شود =)

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

قیمت پایه قطعات اصلی سیستم در صورت فروش به صورت تکی - به شرط فروش تمامی قطعات - به شرح زیر است :

CPU : Core i5-3570K Processor با قیمت پایه 650 تومان

Mainboard : ASUS - P8Z77-V : با قیمت پایه 680 تومان

CPU + Mainboard با قیمت پایه 1,250 تومان

VGA : MSI GTX 660 Ti Power Edition Twin Frozr IV 2GB GDDR5: با قیمت پایه 1,150 تومان

RAM : Corsair Vengeance 2x4GB Module : با قیمت پایه 250 تومان

Drive : Corsair Force GT 120GB SATA3 SSD : با قیمت پایه 550 تومان

کیس ، پاور و DVD-ROM با قیمت پایه 250 تومان

با سپاس از عزیزان

لینک به دیدگاه

ویرایش شد

اطلاعات پاور به روز شد. ممنون از توجه شما

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

من سوالم اینه که این پاور که خروجی PCI نداره! چطوری این گرافیک رو روش وصل کردی؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به صورت استاندارد خروجی دارد دوست عزیز =) در ضمن پاور از Green هداخل بسته پاور خروجی ها وجود داشته است.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

خوب الان که از سرکار اومدم خونه با توجه به شکی که داشتم مجدد کیس را باز کردم و ... بله... پاور 585 Green بود... تاپیک به روزرسانی شد.

لینک به دیدگاه

همون!

من خودم 380 دارم! هیچ جوره هم نمیکشه این سیستم رو!

لینک به دیدگاه

با سپاس از مدیریت محترم این انجمن ؛ سیستم به صورت یکجا در سایت همسایه فروخته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...