رفتن به مطلب

نظرتون رو در مورد سیستم اسمبل شده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان گل راستش من بعد از چند ماه کار کردن پولی جمع کردم حدود 2 میلیون و 800 میخوام سیستم زیر رو بگیرم که حداقل سه تا 4 سال راه بندازه منو لطفا نظرتونو بگین چون واقعا زحمت کشیدم و کار کردم تا این پول جمع شده (حقوق 6 ماهمو کنار گذاشتم)  نمیتونم هر دفعه یه چیز جدید بگیرم مرسی

البته هارد و دی وی دی رایتر , و ال سی دی و موس و کیبرد دارم 

cpu : Intel® Core™ i5-4670 Haswell ProcessorIntel

m.b : ASUS Z87-PLUS 1150 MB

vga : ASUS GTX 650 DCU 1GB GDDR5

Case : green x3

power : Power Green GP480A-SP

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قطعات خوبی هستن ، یک SSD هم جور کنید عالی میشه .

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من :

شما بهتره چیپ h87 بگیری.

پاور رو هم میتونی 585b بگیری . حدود 100 ارزونتره .

کیس هم green hunter  خوبه به نظر من .

post-12460-0-48503700-1373442438_thumb.png

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

برای گیم میخواین یا فیلم و نت گردی؟

برای گیم بیشتر برای رندر کردن میکس های ویدیویی 

لینک به دیدگاه

cpu و مینت که با آینده نگری انتخاب شده اما پاور و گرافیکت اصلا خوب نیست

پاور رو بهتره یه 750 وات و کارتم 660 یا 7870 بگیری .البته از بودجت بیشتر میشه ، می تونی از 3770K و مینهای z77  هم به جای اینها استفاده کنی از طرفی هم اگه با این کارت و پاور  بخوای ادامه بدی خیلی زود مجبور به تعویضشون می شی مخصوصا پاور که با گذشت زمان از کاراییش کاسته هم میشه.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان گل راستش من بعد از چند ماه کار کردن پولی جمع کردم حدود 2 میلیون و 800 میخوام سیستم زیر رو بگیرم که حداقل سه تا 4 سال راه بندازه منو لطفا نظرتونو بگین چون واقعا زحمت کشیدم و کار کردم تا این پول جمع شده (حقوق 6 ماهمو کنار گذاشتم)  نمیتونم هر دفعه یه چیز جدید بگیرم مرسی

البته هارد و دی وی دی رایتر , و ال سی دی و موس و کیبرد دارم 

cpu : Intel® Core™ i5-4670 Haswell ProcessorIntel

m.b : ASUS Z87-PLUS 1150 MB

vga : ASUS GTX 650 DCU 1GB GDDR5

Case : green x3

power : Power Green GP480A-SP

درود دوست گلم 

از دید من کالاهای خوبی انتخاب کردید ولی اگر اورکلاک و اینجور کارها ندارید مادربورد ارزونتر بردارید .

از دید من پاور بالای 530 بردار تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد .

لینک به دیدگاه

بهتره گرافیک رو 7950 AMD انتخاب کنی. مادربرد ASUS H87-PRO کاملا کفایت میکنه. نیازی به خرج اضافه نیست. سی پی یو رو هم i5 4570 انتخاب کن که اختلاف زیادی با 4670 نداره. ضمن اینکه صد تومن اروزونتره. ضمنا پاور رو حول و حوش 600 وات و غیر از برند محترم گرین انتخاب کن. بهترین کانفیگی که میشه با توجه به علاقه شما به سوکت 1150 انتخاب کرد، همینه. این سیستم پرفورمنس بسیار بالاتری نسبت به سیستم پیشنهادی شما با قیمت مشابه داره.

لینک به دیدگاه

دوست من چون این سری ها یعنی هاسول تازه اومده تو ایران گرونه یعنی الان به صرفه نیست یا وایسا بعدا بگیر یا الان ivy جمع کن

در مورد مین سری z عالیه

در مورد vga به نظرم gtx560tiبگیری بهتره ولی 650 خروس قندیه

پاور هم gp600a-eu بگیر حدود 240 تومانه چون اون ضعیفه

لینک به دیدگاه

به نظر بنده قطعات خوبی هستن فقط نظر شخصی من روی کارت گرافیک های AMD هست چون در بحث رندرگیری و محاسبات عددی پیچیده کارایی خیلی بیشتری دارن، البته این موضوع به نوع نرم افزارهایی که استفاده میکنید هم داره. اگه نرم افزارهای مورد استفاده شما میتونه از فناوری های کارت های nvidia استفاده کنه (مثل PhysX یا CUDA) بهتره کارت گرافیک رو انویدیا انتخاب کنید اما اگه از اینها استفاده نمیکنه انتخاب کارت های انویدیا یک اشتباه هست.

اینها نظر شخصی بنده ست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...