رفتن به مطلب

خرید رم برای لپ تاپ و PC

Recommended Posts

سلام

برای لپ تاپ میخوام رم اضافه کنم 4 گیگ.منتها تو بازار 1333 و 1600 هست و لپ تاپ ما رمی که روش هست 1066

باید چطور تنظیم کنم که Rate رم جدید بیاد 1066 ؟

برای PC هم همین طور هست و پی سی ddr2 هست و باس 800 تو بازار هست و اگر اشتباه نکنم باس رم فعلی 666(فکر نکنم رقم درست گفته باشم) هست.

اگر ریت رو کم نکنیم مشکلاتی مثل بلو پیج داریم؟ یا خودکار رم جدید روی ریت کمتر کار میکنه؟

ویرایش شده توسط life24
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، لازم نیست شما تنظیم خاصی انجام بدی و سیستم به طور خودکار روی پایین ترین باس شناخته شده فعالیت میکنه. البته بگم که خرید رم با باس بالاتر از باس سیستم یه جورایی پول دور ریختنه. :mellow:

برای لپ تاپ مطمئن نیستم، ولی برای PC رم  2  و 1 گیگ  باس 667 راحت گیر میاد. آکبند میخوای یا دست دوم؟ :confused:

لینک به دیدگاه

سلام

برای لپ تاپ میخوام رم اضافه کنم 4 گیگ.منتها تو بازار 1333 و 1600 هست و لپ تاپ ما رمی که روش هست 1066

باید چطور تنظیم کنم که Rate رم جدید بیاد 1066 ؟

برای PC هم همین طور هست و پی سی ddr2 هست و باس 800 تو بازار هست و اگر اشتباه نکنم باس رم فعلی 666(فکر نکنم رقم درست گفته باشم) هست.

اگر ریت رو کم نکنیم مشکلاتی مثل بلو پیج داریم؟ یا خودکار رم جدید روی ریت کمتر کار میکنه؟

والا نمیدونم چه حکمتی داره اما رمهای مختلف راحت روی لپ تاپ مچ میشن. بله رم 1333 هم میتونه روی 1066 کار کنه و سیستم اینو خودش تنظیم میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام

برای PC هم خودش ست میشه؟ اگر نیاز به تنظیم دستی بود باید چی کار کرد؟ کجا رفت و چه گزینه ای انتخاب کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام

برای PC هم خودش ست میشه؟ اگر نیاز به تنظیم دستی بود باید چی کار کرد؟ کجا رفت و چه گزینه ای انتخاب کرد؟

برای PC هم باس رم اتوماتیک ست میشه. البته همون طور که بالاتر هم گفتم رم 1 و 2 گیگ  با باس 667 راحت گیر میاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...