رفتن به مطلب

فروش کیس گرین X9

qoqnoos
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این کیس برای یک سیستم رده بالا خریداری شد که پس از 3 روز با خراب شدن cpu core i7 3770 و نبودن بودجه برای جانشینی سی پی یو بلا استفاده مونده و به همین خاطر به بهترین پیشنهاد واگذار میگردد .در ضمن هزینه ایاب و ذهاب با خریدار میباشد.

باشد که مورد لطف و مرحمت خداوند قرار گیرید o:-)

این هم عکس های کیس .

post-13330-0-28741800-1373591021_thumb.jpg

post-13330-0-95852500-1373591091_thumb.jpg

post-13330-0-61013000-1373591127_thumb.jpg

post-13330-0-84829100-1373591199_thumb.jpg

post-13330-0-55351900-1373591238_thumb.jpg

راستی دوستان این رو یادم رفت بگم که یکی از خارهای پنل جلو که تو عکس مشخص کردم رو همون اول آقای به اصطلاح مهندس که سیستم رو اسمبل کردن شکستن (به گفته خودشون)

post-13330-0-50908800-1373837200_thumb.jpg

قیمت پایه : 400

فوری : ؟؟؟

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

یزد هستم و الان خونه نیستم تا شب انشاالله عکس میگیرم و براتون میذارم .

لینک به دیدگاه

فقط كيس هست يا خرتو پرت ديگه اى هم تو دستو بالتون باقى مونده؟!

لینک به دیدگاه

عکس ها رو اپ کردم .

دوست عزیز دوتا فن کولر مستر هم هست که مال خودم نیست و قیمت ندارم

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

مدل فن ها یکی Hyper Z600 که تقریبا میشه گفت آکه و دیگری Hyper 212 Plus هستش اگه خواستید قیمت بدید.

لینک به دیدگاه

ظاهرا کیس ورژن 1 هست درسته ؟ ، قیمت مدنظرتو برام پ خ کن دوست عزیز

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر عزیز

بله ورژن 1 هست!

یه سوال از استارتر عزیز :

z600 تمام پایه هاش موجوده؟

قیمت آخر رو برام پ خ کنید .با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان این مطلب رو تو پست یکی از دوستان گفته بودم ولی یادم رفت اینجا هم بگم که شاید بی سابقه هم باشه :

سی پی یوم بعد از چند ماه سفر و رفتن به دبی و ترکیه و هلند و اسرائیل(لعن..) با غرور و افتخار به مام وطن بازگشت(البته یک عدد نوش)

راستش دیگه نا امید شده بودم .

ولی هنوز کیس رو میفروشم چون میخوام یا یک ورژن 2ش رو بگیرم یا اینکه دوتا کیس مثل X3 که یکیش رو کادو بدم به داداشم (البته اون falcon دوست داره )

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

یه سوال چطوری این مراحل طی کرد سی پی یو خودت بردی کسی برد  اخه چطوری

لینک به دیدگاه

یه سوال چطوری این مراحل طی کرد سی پی یو خودت بردی کسی برد  اخه چطوری

داستانش مثنوی هفتاد من هست که خلاصه براتون میگم : پس از یک ماه رفت و آمد به شرکت فروشنده میگفت مشکل از مین هست و میفرستاد تهران سازگار اونجا میگفتن سالم هست پس میفرستادن دوباره همین سیکل تکرار میشد و یک بار پسرخاله رو هم اونجا فرستادم که جلوش تست کردن تا اخرش خودم سی پی یو و مین رو بردم سازگار تهران تست کردن گفتن سی پی یو مشکل داره .

اومدم یزد و گفتن شرمنده سی پی یو 1 تومنی گارانتی نداره و هزارتا دلیل دیگه که فایده ای نداره و ما رفتیم شورای اصناف برای شکایت هم به خاطر گران فروشی که از قبل بود وهم این که میگفتن گارانتی نداره البته یه سری اطلاعات از کسانی که خودشون شرکت کامپیوتری داشتن از طریق دوستان کسب کردم که شرکت ها موظف هستن سیستم اسمبل شده رو گارانتی کنن خلاصه تو جلسه شکایت هم حرفای ضد و نقیضی گفته شد که سی پی یو رو از سازگار خریدن و اونجا گارانتی نمیکنه و تو ایران گارانتی نیست و باکس بوده و اورکلاک شده و دستگاه تستش فقط تو اسراییل هست و غیره و غیره و .....................................................

ولی ما هم برای همش جواب آوردیم و گفتیم ما حاضر هستیم تمام هزینه رو بدیم که بره شرکت اینتل و تست بشه اگه اور شده بود که هیچ ولی اگه اور نشده بود تمام هزینش با شرکت که ایشون هم که نمیدونم دربارشون چی باید گفت فرمودن هزینه نصف نصف که سی پی یو رو فرستادن شرکت ویستا و از اونجا سفرش آغاز شد و بعد از تقریبا 4-5 ماه به سلامت به مام وطن بازگشت و با یه فاکتور سیصد و هشتاد و خورده ای که انشا الله واقعی بود حدود 180 از ما گرفتن .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...