رفتن به مطلب

( cpu - mb ) تا سقف 400 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان.

می خواستم ( cpu - mb ) پیشنهاد بدین تا سقف 400 تومن

لطفا" دو سیستم پیشهاد بدید .هم Amd وهم intel

این سیستمو هم واسه بازی می خوام هم میکس .

اگه امکان داره عکس هم بزارید.

سیستم خودم:

پاور سیلوراستون 700وات

گرافیک 3850

اگه asus-p5q-deluxe بردارم چه cpu خوبه؟

h1669.jpg

دوستان راجع به این دوتا cpu کسی می تونه نظر بده

AMD Phenom™ II X4 Quad-Core 955 و AMD Phenom II X4 Quad-Core 940

کسی برسی تخصصی داره؟

واسه اینها چه مادر بوردی پیشنهاد می دین؟

آیا این دو cpu رم ddr3 ساپورت می کنند؟

کسی از دوستان قیمت مادربورد AM3 رو داره؟

Asus- Gigabyte -MSI

15dxcw0.jpg

2njhrth.jpg

2dcbbx4.jpg

ویرایش شده توسط shamy
لینک به دیدگاه

به نظر من سراغ AMD نرو . در کارهای میکس و بازی پردازنده های اینتل Q بهتر عمل میکننند.

Cpu : Intel Quad Core Q9550 - 12 MB Cash - FSB 1333 - 2.8 GHZ قیمت 276 هزار تومان

Main : Gigabyte EP45-UD3R قیمت 148 هزار تومان

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=704

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=153

----------------------------------------------------------

در ضمن مادربورد های خیلی حرفه ای سرعت بالا برای شما ندارند فقط امکانات جانبی و قدرت اورکلاک بالا دارند و اگر به اورکلاک پردازنده علاقه ای نداری بهتره بیشتره هزینه رو روی خوده پردازنده بکنی تا سرعت بهتری داشته باشی .

ویرایش شده توسط nasiban
لینک به دیدگاه

من با پیشنهاد دوستمون نصیبان موافقم . برای اینکه هر تغییری توی سیستم شما ایجاد بشه مثلا اگر ddr3 مجبورید که رمها رو تغییر بذدذید که متحمل هزینه خواهید شد .

لینک به دیدگاه

در کارهای میکس و بازی پردازنده های اینتل Q بهتر عمل میکننند.

سلام

اگر جسارت نشه من کاملا مخالفم.

دیگه الان با اومد PhenomII Series اصلا خرید اینتل Q9550 توصیه نمیشه! و هیچ آینده برای سری LGA 775 نیست.

نظر من :

Main:MSI 790GX Platinum

CPU:AMD PhenomII 940 3.0Ghz Black Edition

یا

Main:M4A78T-E

CPU:AMD PHenomII 945 3.0Ghz

رم هم DDR3 برای سیستم دوم (Team Group)

لینک به دیدگاه

سلام

باید عرض کنم هرگز سراغ AMD نرید برای شما Intel مناست تر است و این رو در حالی می گم همه تست ها سی پی یو اینتل رو قوی تر نشون داده CPU 955 AMD بعد 9550 قرار داره در حالی قیمت اون هم با هم تفاوتی نداره

ولی من به شما مادر بورد فقط ایسوز اون هم از سری P5Q پیشنهاد می کنم که هم برای OC مناسب هم برای بازی که بر روی کارتون هم این رو زده و با یه CPU 9550 که دارای 12MB حافظه پنهان است و برای کارهایی که به رندر نیاز هست حافظه پنهان خیلی مهم است

و این رو باید بگم که در سه ماه چهارم سال 2009 هم اینتل و هم ای ام دی CPU خود رو از این چیپ در می یارن و تغیر مدن

و اگه بخواهید از رم DDR3 استفاده کنید از مادربورد های دیگه می تونید استفاده کنید مثل P5QC که هم DDR3 و هم ِDDR2 ساپورت می کنه

اگه بتونید تا 600 هزینه کنید می تونید بهترین مادر بورد و سی پی یو رو انتخاب کنید سی پی یو :eek:i7 و مادر بورد از سری p6t asus:eek:

موق یاشید

ویرایش شده توسط salmankhan
لینک به دیدگاه

سلام

باید عرض کنم هرگز سراغ AMD نرید

بهتر بود از جمله مناسب تری استفاده کنید من خودم Q9550 دارم ولی دلیل نمیشه تاکید کنم که هرگز استفاده از پردازنده دیگه رو ممنوع کنم دوست عزیز

منظور من این هست که با اطمینان اگر صحبت میکنید لینک از سایتها معتبر هم بیاورید من هم میگم به این دوستمون که پردازنده Q9550 خیلی عالیه و بسیار قدرتمند اما حواستون باشه که که سوکت 775 اینتل هست و از تکنولوژی جدید بهره نمیبره و اون هم تکنولوژی جدید اینتل در کش پنهان سطح سوم هست که بطور یقین هم اذعان داشتند که برداشتی از فنوم های AMD بوده است:-? خلاصه اگر هزینه میتونید بکنید همون Phenom2 940 و بردهای DDR3 برای شما خیلی مناسب و دارای آینده هست ولی باز هم میگم پردازنده Q9550 هم بسیار قدرتمند هست ولی تعصبی روی اینتل و AMD نباید داشت=D>

این هم آخرین رکورد من برای اورکلاک این پردازنده بود که آسون هم نبود:->

567981.png

لینک به دیدگاه

به نظر من با این بودجه q9550 + m.b asus p5q انتخاب خوبی میتونه باشه . که دقیقا 400 در میاد.

لینک به دیدگاه

دوستان این بدنه خدا رو سردر گم کردین :

دوست عزیز هر دوی این مدل ها خوب هستن . ولی amd یه سری مشکلات داره مثل تغییر و فروش اون در اینده برای ارتقا سیستم به قیمت خوب . یا اگر خدای نکرده برای هر کدوم از قطعاتت مثل مادربورد مشکلی پیش بیاد باید خیلی دنبال مادربورد برای ساپورت cpu بگردی و یا بالعاکس خلاصه اگر بخوایم این ایرادها رو از amd بر داریم انتخاب خوبی میتونه باشه و کارایی بسیار خوبی داره .

حالا میمونه که تصمیم اخر رو شما بگیرید و با هر کدوم که راحتترید همون رو خریداری کنید .

لینک به دیدگاه

بهتر بود از جمله مناسب تری استفاده کنید من خودم Q9550 دارم ولی دلیل نمیشه تاکید کنم که هرگز استفاده از پردازنده دیگه رو ممنوع کنم دوست عزیز

منظور من این هست که با اطمینان اگر صحبت میکنید لینک از سایتها معتبر هم بیاورید من هم میگم به این دوستمون که پردازنده Q9550 خیلی عالیه و بسیار قدرتمند اما حواستون باشه که که سوکت 775 اینتل هست و از تکنولوژی جدید بهره نمیبره و اون هم تکنولوژی جدید اینتل در کش پنهان سطح سوم هست که بطور یقین هم اذعان داشتند که برداشتی از فنوم های AMD بوده است:D خلاصه اگر هزینه میتونید بکنید همون Phenom2 940 و بردهای DDR3 برای شما خیلی مناسب و دارای آینده هست ولی باز هم میگم پردازنده Q9550 هم بسیار قدرتمند هست ولی تعصبی روی اینتل و AMD نباید داشت=D>

این هم آخرین رکورد من برای اورکلاک این پردازنده بود که آسون هم نبود:->

567981.png

باید عرض کنم اول من نظر خودم رو گفتم و نظر دیگران هم قابل احترام است :-?

و باید بگم اگه یه سری به بازار بزنید و حتی سایت اینتل خواهید دید که سی پی یو اینتل قوی تر هست و در مقابل یه سری به سایت ای ام دی هم باید یزنید و تفاوت اون ها رو خودتون درک کنید:->

ویه چیز دیگه این oc cpu بالا نیست اونم واسه سی پی یو :D9550

لینک به دیدگاه

چند تست از سایت معتبر AnandTech میگذارم برای اینکه بحث اینتل و AMD موضوع اصلی رو خارج نکنه:

18898.png

18897.png

18896.png

18895.png

18915.png

18900.png

18901.png

خوشگل بودن سایت اینتل دلیل نمیشه که پردازنده های بهتری داشته باشه باید تست بگذارید دوست عزیز:

لینک اصلی تستها:

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=3551&p=14:|

لینک به دیدگاه

درود دوستان

من احتمالا" CPU:AMD PHenomII 945 3.0Ghz رو بردارم فقط این که این cpu بطور کامل از رم ddr3 پشتیبانی میکنه؟

آیا CPU:AMD PHenomII 945 3.0Ghz تو بازار هست؟

قیمتش چنده؟

واسه مادربورد هم اگه میشه یه مدل که DDR3 رو ساپورت کنه چی پیشنهاد می دین؟لطفا" قیمتش رو هم بگین؟

لینک به دیدگاه

سلام

رم DDR3 کاملا سازگاری دارند.

آیا CPU:AMD PHenomII 945 3.0Ghz تو بازار هست؟

از آقای حسینی سوال کنید

واسه مادربورد هم اگه میشه یه مدل که DDR3 رو ساپورت کنه چی پیشنهاد می دین؟لطفا" قیمتش رو هم بگین؟

Asus M4A78T-E هست یک مدل گیگا بایت MA-790GX-UD4P هم هست. حدودا 160 تومن باید باشه (دقیق نمیدونم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...