رفتن به مطلب

فروش تلویزیون 50 اینچ پلاسما سه بعدی پاناسونیک ( پنل شکسته )

Recommended Posts

با سلام به همه ی دوستان 

یک تلویزیون 50 اینچ پلاسما سه بعدی (3D) پاناسونیک مدل P50VT20P برای فروش موجود است که یکی از معروف ترین و بهترین تلویزیون های ممکن هست و دارای تمام ورودی و خروجی ها ... این دستگاه برای یکی از اقوام هست که از من خواسته براشون بفروشم

این دستگاه یک هفته بعد از خرید به علت پرتاب تیله ی بچه ی 2 ساله خانواده  پنلش دچار شکستگی شد ( زیر یک هفته کار کرده ) 

نکته ی مهم اینه که صفحه رویی تلویزیون که میبینید اصلا شکستگی نداره و عین روز اول هست و از نظر ظاهری اصلا قابل تشخیص نیست فقط پنل داخلی به اندازه یکی دو بند انگشت شکستگی پیدا کرده که با نور قوی چراغ قوه قابل دیدن هست ... تلویزیون هم تا حالا نه باز شده نه برای تعمیر رفته 

دیگه دنبال تعمیرش هم کسی نرفت و از هزینه تعمیرش هم اطلاعی ندارم 

کنترل اصلی دستگاه هم موجود می باشد ( حتی باتری های اورجینالش هنوز توش هست ) و یک عدد کنترل غیر اورجینالش هم از بازار گرفته بودن تا از کنترل اصلش اصلا استفاده نشه که اونم موجوده ( در مجموع 2 کنترل موجوده ) ... برای خرید کنترل ها هم جدا از هم و جدا از تلویزیون میتونید پیشنهاد بدید 

لینک مشخصات دستگاه : Panasonic TH-P50VT20P Full HD 3D Plasma TV

عینک های همراه تلویزیون هم در تاپیکی دیگه بفروش میرسه 

عکس ها رو هم میزارم تا تمیزی دستگاه و کنترل ها رو هم ببینید و جعبه هم داره 

فروش بهتره حضوری باشه و در زمینه حمل و نقل هم اگر امکان پذیر باشه خودم تحویل میدم 

قیمت پایه هم 300 برای شروع میزارم و به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه

دوستان پنلش رو هم بانیان الکترونیک نمایندگی اصل  محصولات پاناسونیک موجود داره 
50 تومن هم هزینه تعمیرش میشه گفتن 

ممنون از همگی 

20850884388782635378.jpg

27102726770101697355_thumb.jpg

26790614948665847281_thumb.jpg

16309207935669335180_thumb.jpg

59116552436564928383_thumb.jpg
ویرایش شده توسط dooste.man83
لینک به دیدگاه

پایه هستم. یک عکس از شکستگی پنل بذار. تعویض می کنی با یک تلویزیون ال سی دی 42 اینچ LG کاملا سالم?

ویرایش شده توسط amirmahmoud
لینک به دیدگاه

پایه هستم. یک عکس از شکستگی پنل بذار. تعویض می کنی با یک تلویزیون 42 اینچ LG کاملا سالم?

فعلا پایه برای شما 

والا قصدم فروش هست چون جاش تلویزیون گرفتم 

عکس خیلی سخته چون باید نور خیلی قوی چراغ قوه بندازی تا معلوم بشه چون صفحه روییش هیچ مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه یه عکس پنل شکسته شده بزارید این شکسته شدن پنل از کجا معلوم در اینده در کیفیت تصویر تاثیر گذار نباشه؟

میشه کنتراست استاتک و black level این پنل رو هم بگید؟

بسته به شرایطی شاید ازت 420 بخرم تهرانم هستم؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه یه عکس پنل شکسته شده بزارید این شکسته شدن پنل از کجا معلوم در اینده در کیفیت تصویر تاثیر گذار نباشه؟

میشه کنتراست استاتک و black level این پنل رو هم بگید؟

بسته به شرایطی شاید ازت 420 بخرم تهرانم هستم؟

دوست عزیز من وارد نیستم اما فکر کنم پنل باید تعویض شه و تعویض پنل هیچ تاثیری در کنتراست و ... نخواهد داشت چون شما تعویض میکنی یک نو اش رو میزاری جاش 

قیمت آک این تلویزیون بالای 6 یا 7 میلیون باید باشه 

لینک به دیدگاه

داداش من این تلویزیون را میخوام چون یکی از همین سالم دارم بالاترین قیمت که خواستین بدین یه خبر به من بدین لطف می کنید این شماره مبایل من است09126756530

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من وارد نیستم اما فکر کنم پنل باید تعویض شه و تعویض پنل هیچ تاثیری در کنتراست و ... نخواهد داشت چون شما تعویض میکنی یک نو اش رو میزاری جاش 

قیمت آک این تلویزیون بالای 6 یا 7 میلیون باید باشه 

دوست عزیز با این قیمت که vt30 50 میدن.

لینک به دیدگاه

دوستان نمیدونم آکش الان هست یا نه ولی در کل از اصل موضوع خارج نشیم من قیمتی رو برای پایه گزاشتم که باهاش یک مانیتور خراب 24 هم نمیدن خدایی 

به قیمت اکش هم کار ندارم خودتون میدونید vt20 از خیلی از تلویزیون های هم رده ی الان هم بهتره بوده و هست .

به هر حال 400 500 تومن ارزش بحث تخصیصی رو نداره وگرنه اگر سالم بود حتما وارد بحث های تخصیصی هم میشدم با دوستان عزیز 

خیلی از سایت های ایرانی که نام نمیبرم تاپیک های تخصصی زیادی برای این تلویزیون داشتن که میتونید مطالعه کنید 

لینک به دیدگاه

دوستان نمیدونم آکش الان هست یا نه ولی در کل از اصل موضوع خارج نشیم من قیمتی رو برای پایه گزاشتم که باهاش یک مانیتور خراب 24 هم نمیدن خدایی 

به قیمت اکش هم کار ندارم خودتون میدونید vt20 از خیلی از تلویزیون های هم رده ی الان هم بهتره بوده و هست .

به هر حال 400 500 تومن ارزش بحث تخصیصی رو نداره وگرنه اگر سالم بود حتما وارد بحث های تخصیصی هم میشدم با دوستان عزیز 

خیلی از سایت های ایرانی که نام نمیبرم تاپیک های تخصصی زیادی برای این تلویزیون داشتن که میتونید مطالعه کنید 

سلام داداش قیمت اخر را میگی
لینک به دیدگاه

دوست عزیز الان پنل سالم این مدل از کجا گیر میاد؟ و قیمتش چنده/

لینک به دیدگاه

دوست عزیز الان پنل سالم این مدل از کجا گیر میاد؟ و قیمتش چنده/

دوست عزیز باید به نمایندگیش زنگ بزنی ... من پیگیر نبودم راستش 

لینک به دیدگاه

380 هستم...

فعلا برای شما دوست عزیز 

اگر تا یکی دو روز دیگه کسی بالاتر نبود تقدیم میشه 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان پنلش رو هم بانیان الکترونیک نمایندگی اصلی محصولات پاناسونیک موجود داره 

50 تومن هم هزینه تعمیرش میشه گفتن 

لینک به دیدگاه

تعمیرش با پنلش و حمل و نقلش زیر 4 در میاد گفتش 

بازم اگر قیمت تلویزیون رو 5.500 در نظر بگیریم بالای یک تومن واسه خریدار سود داره چون این تلویزیون 4 5 روز بیشتر استفاده نشده 

قیمت پایه رو به 300 کاهش دادم

لینک به دیدگاه

برادران گرامی شاید در جریان نباشین این 50 تومن هزینه دستمزد هستش قیمت پنل هم جدا هست

لینک به دیدگاه

خوب یعنی چی آخرش ؟ پنل کدوم قسمت این تی وی هست ؟ قسمت چهارچوب هست ؟ یعنی پلاستیک دور تی وی هست یا قسمت اصلی تی وی هست و اصلا بخاطر این ضربه روشن نمیشه یا قطعات الکترونیکی منظوره استارتر هست !

یکی به توضیحه!

ممنون!

لینک به دیدگاه

دوستان جا داره از نظراتتون تشکر کنم 

اما من یک تلویزیون 50 اینچ رو که مشکل پنل داره دارم میدم 300 تومن ... بانیان الکترونیک هم گفت تعمیرش 4 میلیون میشه 

از اونجایی که تلویزیون کاملا نو هست بنظر من برای خریدار ارزش تعمیر داره 

یک سری آگهی هایی هست در اینترنت که اینجور تلویزیون ها رو می خرن اونا با یکیشون تماس گرفتم 250 می خرید !!! شاید با چونه 300 هم ور میداشت اما می خوام دست مصرف کننده برسه نه دلال وگرنه اونجوری برای خودمم فروشش راحت تر بود 

دوستانی هم که تلویزیون 3d پاناسونیک 4 میلیونی پیدا کردن که عین نو هم بود در خریدش شک نکنید و برید بخرید ... متاسفانه بعضی هنوز قیمت ها رو به قیمت دلار 1000 تومن حساب میکنن و نظر میدن ... حتما لازمه بفرمایید بازار قیمت ها رو ببینید 

به هر حال برخی رعایت بفرمایند تاپیک چت روم و جای نظر دادن بی دلیل نیست که هرکی یک قیمت گزاری برای خودش میکنه ... وقتی شما خریدار نیستی و نظر بی خودی و بدون دلیل  بدید به این میگن اسپم نه چیز دیگه ای که باعث ناراحتی باز کننده تاپیک میشه 

قیمت مشخصه خریدار خودش رو هم داره بازم خواهش میکنم کسانی که خریدار نیستن اینجا بی دلیل پیغام نزارن ... تا خدایی نکرده مجبور نشم گزارش بدم و براشون بد شه یا خارج از ادب باهاشون برخورد شه 

ممنون از عزیزانی که رعایت میکنن 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...