رفتن به مطلب

فروش دستگاه psp go در حد آک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اینایی که شما روی دستگاه دارید مثل تزنینات خودرو هست که موقع فروش کمکی به فروش رفتن خودرو به قیمت بالاتر نمی کنه بلکه باعث میشه روند فروش تسریع بشه !

دستگاهی که نوش 600 تومان هست(و بدون گارانتی کمتر هم هست) ،دست دومش حداقل 20-30 درصد نسبت به آکبندش کمتر فی میخوره حالا در حد باشه 20درصد کم میشه، تمیز نباشه که ...نه اینکه از قیمت آک فراتر باشه.

بنده رو حساب اینکه خودم کمی تحقیقات کردم در زمینه psp و قصد تهیه دارم(برای کسی! خودم سنی ازم گذشته :دی)قیمت و نرخ دست دوم بخوبی دستم اومده و از این جهت با شما وارد بحث شدم...

کمتر راه داشت خبرم کنید...

با تشکر

دوست عزیز مگه کسی حاضر میشه دستگاهی که به اون شکل وارد کشور میشه و درش باز میشه و کپی خور میشه رو گارانتی کنه در ضمن شرکت های معتبر بزرگ هم الان تو ایران هزارو یک بند میذارن تا در موقع مشکل بگن از گارانتی خارجه بعد شما میگی گارانتی ؟؟؟

اگه ضربه ای چیزی بخوره که هیچی ولی از لحاظ نرم افزاری هم  اگه یه کم با اینترنت آشنا باشی راحت خودت رفعش میکنی یا نه 10 تومن میدی بیرون برات درست میکنن دیگه گارانتی چه معنی میده ؟؟؟

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

• ارسال 195
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

دوست عزیز مگه کسی حاضر میشه دستگاهی که به اون شکل وارد کشور میشه و درش باز میشه و کپی خور میشه رو گارانتی کنه در ضمن شرکت های معتبر بزرگ هم الان تو ایران هزارو یک بند میذارن تا در موقع مشکل بگن از گارانتی خارجه بعد شما میگی گارانتی ؟؟؟

اگه ضربه ای چیزی بخوره که هیچی ولی از لحاظ نرم افزاری هم  اگه یه کم با اینترنت آشنا باشی راحت خودت رفعش میکنی یا نه 10 تومن میدی بیرون برات درست میکنن دیگه گارانتی چه معنی میده ؟؟؟

بله الان فروشنده ها خودشون یکسال گارانتی میدن روی دستگاه.حدود 30-40 تومان هم بیشتر میگیرند.

شامل ضربه و ... نمیشه ولی اگر دستگاهت یدفعه بالا نیومد شاید یه حرکتی برات زدن ...(بیشتر نرم افزاری هست)

لینک به دیدگاه

داداش من ی نصیحت بهت بکنم اول اینکه اگه میخوای راحت تر بفروشی یکم قیمت رو پائین تر بیار دوما از طرح امانی استفاده کن

لینک به دیدگاه

دوستان امروز بردم بازار و دوباره از چندتا فروشگاه قیمت گرفتم که بدون لوازم از 480 به بالا قیمت دادن و با توجه به اینکه مغازه دار میخواد روش سود کنه قیمت ها رو به شکل زیر اصلاح کردم :

قیمت پایه 490
فوری 550

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان امروز بردم بازار و دوباره از چندتا فروشگاه قیمت گرفتم که بدون لوازم از 480 به بالا قیمت دادن و با توجه به اینکه مغازه دار میخواد روش سود کنه قیمت ها رو به شکل زیر اصلاح کردم :

قیمت پایه 490

فوری 550

خوب چرا نفروختید بهشون ؟

لینک به دیدگاه

خوب چرا نفروختید بهشون ؟

گفتم چون مغازه دار میخواد روش سود کنه و اون لوازم جانبی رو هم نمی خریدن .

لینک به دیدگاه

مشتری واقعی بیاد

در ضمن دوستان اگه نو هم بخوان همون کسی که این رو هدیه داده داره که قیمت هاش رو براتون مینویسم اگه خواستید بگید :
psp go کپی خور 630
psp street کپی خور با مموری 465

لینک به دیدگاه

مشتری واقعی

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

آقا یعنی کسی psp نمیخواد پس چجوری تو مسیر بازی می کنید؟  :huh:

لینک به دیدگاه

آقا یعنی کسی psp نمیخواد پس چجوری تو مسیر بازی می کنید؟  :huh:

با موبایلاشون :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...