رفتن به مطلب

عدم نمایش فایل های موجود در فلش!!!

Naji
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام مشکلی برای فلشم ایجاد شده به این صورت که نشون میده که فلشم حجم داره اما وقتی بازش می کنم چیزی نمی تونم ببینم قبلا نرم افزاری به نام  ireset داشتم واسه همین کار بود اما اینم دیگه جواب نمی ده ویروس یابی هم کردم چند تا پیدا کرد و حذفش کردم میدونم کار یه malware هست لطفا بگید با چی ردیفش کنم  ممنونم

لینک به دیدگاه

1- به cmd برو .
2- وارد درایو فلشت شو این دستور رو بنویس:Attrib –h –s /d /s
توجه کن که بین Attrib و -h باید دکمه فاصله را بزنی. ولی بین - و h نباید فاصله بزنی بین -h , -s هم همین طور برای بقیه عبارت هم به همین صورت .
بسته به تعداد و حجم پوشه هایت چند ثانیه تا چند دقیقه طول می کشه تا پوشه های مخفی رونشان بده .
اگر خواستی پوشه ی خاصی را از حالت مخفی خارج کنی مثلا پوشه ای با نام photoبه این صورت عمل می کنیAttrib –h –s /d /s photo

اگه نشد این دستورها رو بزن:attrib −s −h /s /d  یا  attrib *.* −s −h /s /d

ویرایش شده توسط kamyab
لینک به دیدگاه

دوست عزیز . یک راهش اینه که با  risque disk kaspersky  یا یک cd قابل بوت که linux داره سیستم را بالا بیارید،  بعد فلش را وصل کنید .  داخل فلش یک فولدر میبینید که اسمش فقط "." است. حالا وارد فولدر بشید و میبیتید تمام اطلاعاتتون در داخلان فولدر هست و اطلاعات را به جای دیگه منتقل کنید. :D :D

لینک به دیدگاه

کامیاب جان invalid میده فکر می کنم یه جایی رو اشتباه دارم وارد می کنم   شما خودت درست تایپ کردی برام؟

لینک به دیدگاه

همش با حروف کوچیک باید باشه .بقیه توضیحات هم نوشتم.دستور ها رو copy-paste کردی یا خودت نوشتی؟

حتما به درایوری برو که فلشه.

لینک به دیدگاه

1- به cmd برو .

2- وارد درایو فلشت شو این دستور رو بنویس:Attrib –h –s /d /s

توجه کن که بین Attrib و -h باید دکمه فاصله را بزنی. ولی بین - و h نباید فاصله بزنی بین -h , -s هم همین طور برای بقیه عبارت هم به همین صورت .

بسته به تعداد و حجم پوشه هایت چند ثانیه تا چند دقیقه طول می کشه تا پوشه های مخفی رونشان بده .

اگر خواستی پوشه ی خاصی را از حالت مخفی خارج کنی مثلا پوشه ای با نام photoبه این صورت عمل می کنیAttrib –h –s /d /s photo

اگه نشد این دستورها رو بزن:attrib −s −h /s /d  یا  attrib *.* −s 

ببین دادش خودم به این صورت تایپ می کنم  وارد درایو فلش میشم به این صورت enter   :j  

بعد چیزی که بنده متوجه شدم از فرمایش شما :

:attrib (sp)-h-s/d/s

(SP)  =فاصله  

یعنی در کل عبارت بالا فقط یه فاصله وجود داره.

:(

لینک به دیدگاه

ممنون کامیاب عزیز مشکل حل شده اما فولدر هیچ اسمی نداره و پره از فولدر های بی حجم عجیب و غریب

که ظاهرا ویروسند  و انشالله با نود 32 رفع بشن

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر که مشکلت حل شد.من از انتی ویروسMicrosoft Security Essentials استفاده میکنم که خیلی عالیه و حتی مشکل ویروس new foldre رو هم براحتی برطرف میکنه.

لینک به دیدگاه

اتفاقاً 2 روز پیش فلشم رو به سیستمی وصل کردم که روش آنتی ویروس کسپر بود. صاحب سیستم اسرار کرد که فلش من رو اسکن کنه (قبلاً یک بار این اتفاق برای من افتاده بود)... چون تعداد فایلهام زیاد بود بعد از گذشت مدتی اسکن کردن رو کنسل کردیم و بعدش هیچ یک از فایلهام برام نمایش داده نشد. دفعه قبل که این اتفاق افتاد فلش رو فرمت کردم ، اما این بار اطلاعاتم حیاتی بود.

این دستور رو الان تایپ کردم :

74044336672262389312.jpg

فایلها همه به شکل سالم برگشتند و توی فولدری بی نام (مثل اتفاقی که برای Naji عزیز افتاد) رفتند ... ;) 

لینک به دیدگاه

پوریا جان بعد از رفع این مشکلت یه اسکن هم بکن فلشت رو ، فولدر های با اسامی غریب هم که ممکنه توش ایجاد شده باشن هم دستی پاکشون کن بعد از اسکن   ;)

لینک به دیدگاه

یه راحه دیگه هم غیر از ترمینال وجود داره,بدین صورت که وقتی با مشکل Hidden روبرو میشیم(درصورتیکه نام فایل های درون فلش یادمون باشه)

میتونیم وارد درایو فلش مموری بشیم و از قسمت search ویندوز اسم اون فایل رو تایپ کنیم...که در این حالت فایل نشون داده میشه و میتونیم اونو به جای دیگه ای انتقال بدیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...