رفتن به مطلب

با تأسف: فروش سيستم خودم

Recommended Posts

سلام دوستان بالاخره تصميم كبرى رو گرفتم سيستم رو براى فروش قرار ميدم... :(

بخاطر مشكلات مالى پيش اومده ممكنه ظرف همين چند روز تايپيك به ختم برسه...

مزايده مخصوص سايت ليون مى باشد و در هيچ فروم ديگه ايجاد نشده است...

مشخصات فنى و قيمتها بصورت زير ميباشد (در مورد تصاوير وقت كافى وجود نداره فقط به همين جمله اكتفا ميكنم كه بعضى ازشون چند ماه و بعضياشون هم مقدار كمترى كار كردن و كالاها اكثرا در حد هستن)

در مورد تاريخ باقى مانده گارانتى و اطلاعات تكميلى اگه دوستان خواستن توضيح ميدم

مادربر Z77a-G43................ 300t

سى پيو I3 3220............... 300t

پاور Green GP330a.................... 30t

كيس شيشه اى پيچهاش موجود نيست (پيچهاش خاص هستن) قولش به يكى از دوستان داده شده ممكنه بعنوان هديه B)

هارد 2 ترا بخاطر داشتن اطلاعات خاص فروشى نيست شايدم بفروشم اگه خواستم برم اونور آب براى زيستن B)

دى وى دى رايتر Plextor Px-880sa كم استفاده شده فقط داراى مشكل كوچيكى هست كه همون ازيت كردن تو باز شدن در هست كه هزينش فكر كنم 3 تومن بشه غير از اين كوچكترين مشكلى نداره و LED Blue هست....... 30t

رمهاى كينگستون هايپر ايكس بلو مدل دقيق KHX1600C9D3K2/8G بسيار در حد هستن................ 200t

خنك كننده گرين ماچو كه از آقا معين به قيمت 135 تومن همراه با خمير چند بار مصرف خريدارى شد و از همان زمان تا به حال دست بهش نزدم و كماكان در جعبه به سر ميبره واز خودشون به قيمت 135 خريده بودم (نميدونم به چه اميدى خريدم اصلا وقتى سيستم كامل نبود :unsure: )....... 100t

مانيتور px23720plus بسيار در حد.................... 550t

مادربرد گارانتى داره بايد تاريخ دقيق رو ببينم از روزى كه از آقا اميد خريدم تو جعبه بود تا همين چند ماه پيش از آكبند بودن خارج و استفادش كردم

سى پيو طبيعتاً گارانتى نداره ولى تميز بدون اور و ولتاژ دهى كاملا در حد

پاور گارانتيش تموم شده

هارد گارانتى ويستا داره

رايتر گارانتى نداره

رمها گارانتى مادام العمر سرير دارن

خنك كننده فكر كنم نداره يا تموم شده

مانيتور هم نداشته حساب كنيد

كالاها داراى متعلقات كامل هستن...

قيمتها در نهايت ضرر حساب شدن پس فقط جنبه اين رو در نظر گرفتم كه گرفتارى خودم رو حل كنم و مصرف كننده به كالاى مورد نظرش برسه  و حالى برده باشه :)

دوستانى كه با بنده در ارتباط هستن وتا حالا باهام معامله داشتن خوب ميدونن كه هميشه يا حضورى معامله ميكنم يا از طريق پست پيشتاز و خوب ميدونن كه هزينه ارسال هميشه با خودم بوده و تقبل مى كنم پس ديگه تا آخرش حساب كنيد كه چقدر مهربونم... (*)

قيمتها پايه و كف هستن و فورى نداريم به بالاترين پيشنهاد فروخته خواهند شد با تشكر....

آخرين بروز رسانى:

مانيتور فروش رفت

مادربرد فروش رفت

رايتر فروش رفت

رمها فروش رفت

سى پيو فروش رفت

پاور 30 پيشنهاد داشته

كولر 100 پيشنهاد داشته

قيمتهاى فورى بصورت زير هست و در صورت اينكه همه سر پيشنهادشون باشن ظرف 1 روز براى همه ارسال خواهد شد با تشكر...

پاور 40

كولر 120

شرايط بالا هم براى فورى لحاظ ميشه با بهترين بسته بندى و سريعترين ارسال با هزينه خودم

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام، میخواستم بدونم اون CPU Cooler ماچو چقدر کارکرده؟ متعلقاتش کامله؟ چون من برای هر 2 سوکت Intel LGA 775 و AMD AM3 میخوام.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مانیتور رو خریدارم

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

مادربورد تا چند وقته دیگه گارانتی داره؟

و مشکلی خاصی نداره؟

عکش هم بزار

ویرایش شده توسط amin7x
لینک به دیدگاه

اقا رم ها اکشون ۲۱۰ هست.اخه چرا شما اینهمه ضرر می کنی؟ :دی

نمیخری نخر چرا داری اسپم میدی.شما این رمها رو کمتر از 240 پیدا کردی من ازت 5 کیت خریدارم

لینک به دیدگاه

آقای منصوری جزو اون اشخاص محترم هستن که همیشه قطعاتشون عالی و خوش قیمت بوده

حالا شما قیمت کمتر داری برو از اونجا بخر

لینک به دیدگاه

درود 

کولر رو در صورت تمیز بودن خریدارم به قیمت پایه .

بی زحمت چند عکس برام بفرستید .

لینک به دیدگاه

سلام، میخواستم بدونم اون CPU Cooler ماچو چقدر کارکرده؟ متعلقاتش کامله؟ چون من برای هر 2 سوکت Intel LGA 775 و AMD AM3 میخوام.

اين جواب رو از آقا معين بپرسين چون همينطور كه فرمودم از روز اولى كه از ايشون خريدم همچنان در جعبه خودش به سر ميبرد به اميد خريد يه پردازنده خوب كه متأسفانه فرصتش پيش نيومد....

مادربورد 305/ رایتر 35

فعلا براى شما...

مادربورد تا چند وقته دیگه گارانتی داره؟

و مشکلی خاصی نداره؟

عکش هم بزار

مادربرد داراى گارانتى ماتريكس تا 17 ماه آگوست سال 2014

نخير مادربرد در حد نو هست

ايشالا اگه وقت بشه بزودى ولى يه پيشنهاد بهتون ميدم برين از دوستانى كه بهشون قطعات فروختم بپرسين كه در حد بودنشون به چه صورت هست

آقای منصوری جزو اون اشخاص محترم هستن که همیشه قطعاتشون عالی و خوش قیمت بوده

حالا شما قیمت کمتر داری برو از اونجا بخر

خواهش ميكنم شما لطف دارين شرمنده نكنين راستش شايد بهتر بود همون اول قيمت پايه براى تمام وسايل رو 1000 قرار ميدادم كه از تخريب كارى بعضيا در امان ميبودم..... :unsure:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبلغ مانیتور به حساب آقای منصوری عزیز واریز شد

لینک به دیدگاه

مبلغ مانیتور به حساب آقای منصوری عزیز واریز شد

ماشاا.. به اين سرعت خواستم اعلام كنم مانيتور به آقاى عامرى عزيز فروخته شد باقى كالاها موجود ميباشند نبود!!!

لینک به دیدگاه

اگر مزایده تمام شده شماره کارت بدید ما هم واریز کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مورد اول و دوم رو خریدارم عزیز :

مادربر Z77a-G43................ 300t

سى پيو I3 3220............... 300t

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

مادربرد رو كه آقا هادى بالاتر از پايه داده شما چطور پايه خواستين!!!

دوستان مزايده تموم نشده همينطور كه گفتم به بهترين پيشنهاد فروخته ميشه لطفاً انقدر پ خ بارانم نكنيد كه شماره حساب بده كارو تموم كنيم عجب!!!

لینک به دیدگاه

درود . رایتر گارانتی داره؟

نخير ولى كالا خيلى تميز و بغير از اون مشكل كوچيك ازيت كردن براى باز شدن در مشكل ديگه اى نداره كه اگه خريدار بخواد تعميرش كنه آمارشو از وارد به اين كار پرسجو كردم نبايد از 3 تومن بيشتر بشه...

لینک به دیدگاه

دوستان مثل اينكه ما هر چى ميگيم نميشه يه بار ديگه متذكر بشم اول اينكه تمام كالاها براى دوستانى كه از بنده دور هستند فقط با پيشتاز ارسال ميشه اونم با بودجه و وقت خودم...

دوم اينكه با اينكه متذكر شدم ما رو از سيل پ خ هاى خودتون بى نصيب كنيد مثل اينكه واقعاً بى نصيب نميزارين.... :wacko:  هر پيشنهاد يا نظر يا حرف حديث و... داريد در تايپيك لطفاً بدين با تشكر و يه موردى انقدر ازم شماره تماس و حساب نخواين اون براى وقتى هست كه مزايده به پايان رسيده باشه بنده در پ خ براى هماهنگيهاى نهايى در خدمت باشم...

يكى از دوستان هم پرسيده بود هارد گارانتى داره يا نه گفتم بله گارانتى ويستا تا 1 سال هم داره... :mellow:

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

هر وقت اومدیم مانیتور توپی بخریم نمیرسیم به تاپیک!

بعدشم ادی جان(منصوری عزیز) شما که مانیتور رو تو پخ فروختی الانم گله داری! :D

مبارک خریدار..

ویرایش شده توسط evance
لینک به دیدگاه

بعدشم ادی جان(منصوری عزیز) شما که مانیتور رو تو پخ فروختی الانم گله داری!

گله من از اين قيمت دادن فقط تو پ خ نيست شما اگه بدونى كه يه سيل كامل از پ خ بياد سراغت و طرف مينويسه پايه هستم شماره رو بده بزارم بفرستى خوب منم در جواب دوستان گفتم پايه ميخواى يا بالاتر تو تايپيك اعلام كنيد اون دوستمون كه مانيتور رو خواست توى تايپيك كه دوستان پيشنهاد خوبى كه داده بودن همون پايه بود ولى دوستمون گفت 560 منم ديدم كس ديگه اى حضور نداشت براشون فرستادم با اينكه هزينه پستش تا اهواز كمر شكن برام بود ولى به هر حال اولين قطعه اى كه تصميم داشتم آب بشه همون بود الان هم اعلام مى كنم دوستان براى باقى قطعات اون عجله اى كه براى مانيتور بود رو ندارم بخاطر اينكه مايه مانيتور باعث شد به يكى از زخمام بزنم و هر كسى پيشنهاد بالاترى داره با جان و دل در خدمتم بهتره كه كل قطعات مشترى داشته باشه كه اجناس به صاحبان جديد خودشون زودتر و بهتر برسه منم فكر نكنم قيمتها رو بالا گفتم نميدونم چرا مشتريامون يخورده دستو دلبازى به خرج نميدن.... -_-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز برای اینکه روال کار منظم بشه و همه تکلیف خودشون رو بدونن  بهتر هست که تاریخی برای پایان فروش مشخص کنید و پیشنهادهای درج شده در تاپیک رو ملاک قرار بدید و برای اینکه کاربران بدونن که بالاترین پیشنهاد برای هر قطعه چی هست، میتونین بالاترین پیشنهادهای دوستان رو تو پست اول بنام کاربر(کاربردی که بالاترنی پیشنهاد رو داده) ثبت کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...