رفتن به مطلب

با تأسف: فروش سيستم خودم

Recommended Posts

عزیز برای اینکه روال کار منظم بشه و همه تکلیف خودشون رو بدونن  بهتر هست که تاریخی برای پایان فروش مشخص کنید و پیشنهادهای درج شده در تاپیک رو ملاک قرار بدید و برای اینکه کاربران بدونن که بالاترین پیشنهاد برای هر قطعه چی هست، میتونین بالاترین پیشنهادهای دوستان رو تو پست اول بنام کاربر(کاربردی که بالاترنی پیشنهاد رو داده) ثبت کنید.

موفق باشید

ممنون از پيشنهادتون دقيقا همين كار رو داشتم ميكردم... :)

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان پست اول ويراش شد و قيمتهاى فورى درج گرديد با تشكر...

لینک به دیدگاه

در صورت دادن کمی تخفیف مادربورد و رایتر را فوری هستم.

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

مانیتور . سی پی یو .رم پایه هستم

انصراف بنده از خرید قطعات

چون من مانیتور رو هم میخواستم که گویا فروش رفته

لینک به دیدگاه

لطفا زمان پایان مزایده را اعلام کنید.

و از قطعات هم عکس قرار دهید.

لینک به دیدگاه

در صورت دادن کمی تخفیف مادربورد و رایتر را فوری هستم.

عزيز اگه مياى حضورى بردارى كه بجاى اينكه 10 تومن هزينه پست بدم اونو تخفيف ميدم خوبه...

انصراف بنده از خرید قطعات

چون من مانیتور رو هم میخواستم که گویا فروش رفته

شرمند اميدوارم از بنده دلخورى به دل نداشته باشين مانيتور فورى فروش رفت رمها رو اگه بخواين براى شما رزرو ميشه

لطفا زمان پایان مزایده را اعلام کنید.

و از قطعات هم عکس قرار دهید.

وقتى قطعات قيمت فورى خوردن زمان براى چيه؟!

عزيز همينطور كه گفتم وقتم محدوده شما قطعه مورد نظرتون رو بگين كه ازش عكس بزارم امروزم روز آخر اشتراك اينترنتم هست خدا به خير كنه سيستم هم همينى هست كه دارم باهاش آنلاين ميشم عزيز..

لینک به دیدگاه

مادربورد 315/رایتر35(لطفا از این 2 مورد به همراه کارت گارانتی مادربورد تصویر قرار دهید)

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

رایتر فوری (در صورت قرار دادن عکس از مادربورد و رایتر)+ مادربورد 315

لینک به دیدگاه

لطفآ از سی پی یو و باکس  و رم هم عکس قرار بدین

لینک به دیدگاه

رایتر فوری (در صورت قرار دادن عکس از مادربورد و رایتر)+ مادربورد 315

رايتر و مادربرد براى شما براى هماهنگى در پ خ....

لطفآ از سی پی یو و باکس  و رم هم عکس قرار بدین

اينم براى شما براى هماهنگى در پ خ....

عزيزان گوشيم موتورولا c113a هست به نظر شما ميتونم عكس بگيرم اگه بشه باهاش از وسايلم عكس بگيرم اونم به عنوان اشانتيون داده ميشه...

لینک به دیدگاه

اينم براى شما براى هماهنگى در پ خ....

عزيزان گوشيم موتورولا c113a هست به نظر شما ميتونم عكس بگيرم اگه بشه باهاش از وسايلم عكس بگيرم اونم به عنوان اشانتيون داده ميشه...

حالا اگه امکان عکس گرفتن وجود نداره مشکلی نیست .حرف شما برای ما حجت هستش

لطفآ اگه زحمت نیست آخرین پیشنهادها برای قطعات رو برسی کنید و نتیجه رو اعلام فرمایید .متشکرم

لینک به دیدگاه

حالا اگه امکان عکس گرفتن وجود نداره مشکلی نیست .حرف شما برای ما حجت هستش

لطفآ اگه زحمت نیست آخرین پیشنهادها برای قطعات رو برسی کنید و نتیجه رو اعلام فرمایید .متشکرم

آقاى ديزجى داشتيم شما كه ميدونيد قطعات بنده در چه حدى هست اونوقت انتظار تصوير دارين.... شما هم... پَ نَ پَ :D

سى پيو و رم به آقاى ديزجى فروخته شد...

مادربرد و رايتر در حال مذاكره....

دوستان از فردا فقط 10 شب به بعد آنلاين هستم اشتراك اينترنت تموم شده و دو قطعه اصلى سيستم داره جدا ميشه براى مشترى با تشكر...

لینک به دیدگاه

پست اول ويرايش شد

قيمتهاى فروش فورى تعديل گرديد

نبود!!!

لینک به دیدگاه

گله من از اين قيمت دادن فقط تو پ خ نيست شما اگه بدونى كه يه سيل كامل از پ خ بياد سراغت و طرف مينويسه پايه هستم شماره رو بده بزارم بفرستى خوب منم در جواب دوستان گفتم پايه ميخواى يا بالاتر تو تايپيك اعلام كنيد اون دوستمون كه مانيتور رو خواست توى تايپيك كه دوستان پيشنهاد خوبى كه داده بودن همون پايه بود ولى دوستمون گفت 560 منم ديدم كس ديگه اى حضور نداشت براشون فرستادم با اينكه هزينه پستش تا اهواز كمر شكن برام بود ولى به هر حال اولين قطعه اى كه تصميم داشتم آب بشه همون بود الان هم اعلام مى كنم دوستان براى باقى قطعات اون عجله اى كه براى مانيتور بود رو ندارم بخاطر اينكه مايه مانيتور باعث شد به يكى از زخمام بزنم و هر كسى پيشنهاد بالاترى داره با جان و دل در خدمتم بهتره كه كل قطعات مشترى داشته باشه كه اجناس به صاحبان جديد خودشون زودتر و بهتر برسه منم فكر نكنم قيمتها رو بالا گفتم نميدونم چرا مشتريامون يخورده دستو دلبازى به خرج نميدن.... -_-

سلام

موردی نداره عزیز... هنوز تاپیک درست استارت نخورده که فروخته شده مانیتور.. خریدار هم از بچه ها گل اهواز و همشهریمون هست.. مبارکش باشه قسمت ما نبود بخریم.. فرقی هم نداره بالاخره گیر میاد..

از این قطعات زیاد میاد و میره..

تندرست باشی

لینک به دیدگاه

هماهنگی کردید ولی فراموش کردید شماره کارت ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

موردی نداره عزیز... هنوز تاپیک درست استارت نخورده که فروخته شده مانیتور.. خریدار هم از بچه ها گل اهواز و همشهریمون هست.. مبارکش باشه قسمت ما نبود بخریم.. فرقی هم نداره بالاخره گیر میاد..

از این قطعات زیاد میاد و میره..

تندرست باشی

سلام

بله شما حق دارين ولى بنده ذكر كرده بودم اول تايپيك ظرف همين يكى دو روز تايپيك رو فرت ميكنم شما حق دارين شرمنده ولى به هر حال خداروشكر اكثريت فروش رفته و زديم به يه زخمى...

موفق باشى

هماهنگی کردید ولی فراموش کردید شماره کارت ارسال کنید.

آقا هادى بنده واقعاً شرمنده شما شدم اين آقاى ديزجى چپو راست بهم زنگو اس ميزد و با اينكه هواى شما رو داشت ولى متأسفانه بنده سعى كردم باهاتون ارتباط بر قرار كنم ولى هم اشتراك اينترنتم جالب با زمان فروش سيستمم فرت شد و اينكه ديگه فقط شبها آنلاين هستم بالاجبار قطعات رو دادم به ايشون...

پست اول ويراش شد...

لینک به دیدگاه

مادربرد + سى پيو + رمها + رايتر به آقاى ديزجى عزيز فروخته شد....

باقى قطعات موندن و اينكه قراره يه چندتا خرتو پرت بهشون اضافه بشه (اكثرا قطعات جانبى نه اصلى مثلا: موس + گيم پد + بلندگو و...)

لینک به دیدگاه

آقا هادى بنده واقعاً شرمنده شما شدم اين آقاى ديزجى چپو راست بهم زنگو اس ميزد و با اينكه هواى شما رو داشت ولى متأسفانه بنده سعى كردم باهاتون ارتباط بر قرار كنم ولى هم اشتراك اينترنتم جالب با زمان فروش سيستمم فرت شد و اينكه ديگه فقط شبها آنلاين هستم بالاجبار قطعات رو دادم به ايشون...

پست اول ويراش شد...

متاسفانه خیلی وقت هست که احترام بین فروشنده و مشتری از بین رفته.یکی از دلایل عدم نظارت بر قوانین توسط مدیران است.

"""""""""""قانون شماره 10 - در صورت توافق برای فروش و یا خرید کالا ، طرفین موظف به به اجرای توافق بوده و در صورت پشیمان شدن یکی از آنها ، اگر شخص مقابل رضایت نداشته باشد ، بر خورد خواهد شد ."""""""""""""""

حیف وقتی که به خاطر این خرید 2 روز تلف کردم.

شما اگر جای من باشی با این پاسخ قانع میشی؟

لطفا از این به بعد در پست اول اعلام کنید که اولویت فروش به دوستان بعد به صورت تلفنی و سپس در پیغام خصوصی است.و در اخر با افرادی که در تایپک و مزایده شرکت می کنند.

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

مادربرد + سى پيو + رمها + رايتر به آقاى ديزجى عزيز فروخته شد....

باقى قطعات موندن و اينكه قراره يه چندتا خرتو پرت بهشون اضافه بشه (اكثرا قطعات جانبى نه اصلى مثلا: موس + گيم پد + بلندگو و...)

با سلام تایید میشه قطعات مذکور توسط بنده خریداری شد

آقا هادی، آقای منصوری برای مین و رایتر شبش تا ساعت 2 به شما پ.خ داد اما جواب ندادین.صبحش هم تا ساعت 11 منتظر خبرشما بود که خریدتون رو قطعی کنید که نکردین.و در نهایت بنده مادربرد و رایتر رو همراه با قطعات دیگه خریداری کردم

لینک به دیدگاه

با سلام تایید میشه قطعات مذکور توسط بنده خریداری شد

آقا هادی، آقای منصوری برای مین و رایتر شبش تا ساعت 2 به شما پ.خ داد اما جواب ندادین.صبحش هم تا ساعت 11 منتظر خبرشما بود که خریدتون رو قطعی کنید که نکردین.و در نهایت بنده مادربرد و رایتر رو همراه با قطعات دیگه خریداری کردم

عزیز من از چیزی که اطلاع نداری نظر نده .

ایشون ساعت 23:20 دقیقه به من پیغام خصوصی داد که پول واریز کن .ولی شماره کارت نداد.

که بنده انلاین نبودم.

ساعت 3:13 دقیقه بامداد برای خوردن سحر و خواندن نماز بیدار شدم که پاسخ ایشون دادم.

(در زمان های ثبت شده در نظر داشته باشید دقیقا 1ساعت 7 دقیقه ساعت فروم عقب هست)

این هم عکس:

post-7481-0-89273000-1373917581_thumb.png

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

متاسفانه خیلی وقت هست که احترام بین فروشنده و مشتری از بین رفته.یکی از دلایل عدم نظارت بر قوانین توسط مدیران است.

حیف وقتی که به خاطر این خرید 2 روز تلف کردم.

شما اگر جای من باشی با این پاسخ قانع میشی؟

لطفا از این به بعد در پست اول اعلام کنید که اولویت فروش به دوستان بعد به صورت تلفنی و سپس در پیغام خصوصی است.و در اخر با افرادی که در تایپک و مزایده شرکت می کنند.

آقای هادی چرا ندونسته زود قضاوت میکنین.بنده بار دومم هست توی این چندین سال خید نتی با آقای منصوری معامله داشتم اونم توی این یکماه بوده و فکر کنم شما بیشتر از من به ایشون آشنایی دارین تا بنده که فقط ایشون یک قطعه به من فروختن

واینکه شما باید وضعیت ایشون رو هم درک کنید که ایشون نه به خاطر سیستم بازی و ارتقا قطعات بلکه به خاطر مشکل مالی که براشون پیش اومده بود قطعات رو میفروختن وگرنه اوایل تاپیک که ایشون قیمت پایه زده بودن بنده پیشنهاد قیمت پایه برای رم .سی پی یو .مانیتوردادم که ایشون منتظر پیشنهاد های بالاتر بودن که شما مادربرد رو تا 315 و رایتر رو تا 45 بردین و بنده هم به این قیمت از ایشون خریدم نه کمتر نه بیشتر.حتی بنده خواهان مانیتور ایشون بودم که گویا یکی از کاربران پیشنهادش بیشتر از پیشنهاد ینده بوده و ایشون به اون شخص فروختن.خب به خاطر موقعیت ضرب العجل ایشون نباید سرزنششون کنم که حتمآ باید به بنده بفروشند

این نظارت هم که میفرمایید چه صیغه ای هست؟ ایشون تمام و کمال اختیار قطعاتشون رو دارند و به هر قیمت و هر کاربری میخواهند بفروشند . در ضمن بنده و ایشون تا امروز ساعت 11 هم منتظر بودیم شما با ایشون هماهنگ کنید.خب اگه واقعآ قصد خرید داشتین این همه معطل نمیکردین

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...