رفتن به مطلب

با تأسف: فروش سيستم خودم

Recommended Posts

آقای هادی چرا ندونسته زود قضاوت میکنین.بنده بار دومم هست توی این چندین سال خید نتی با آقای منصوری معامله داشتم اونم توی این یکماه بوده و فکر کنم شما بیشتر از من به ایشون آشنایی دارین تا بنده که فقط ایشون یک قطعه به من فروختن

واینکه شما باید وضعیت ایشون رو هم درک کنید که ایشون نه به خاطر سیستم بازی و ارتقا قطعات بلکه به خاطر مشکل مالی که براشون پیش اومده بود قطعات رو میفروختن وگرنه اوایل تاپیک که ایشون قیمت پایه زده بودن بنده پیشنهاد قیمت پایه برای رم .سی پی یو .مانیتوردادم که ایشون منتظر پیشنهاد های بالاتر بودن که شما مادربرد رو تا 315 و رایتر رو تا 45 بردین و بنده هم به این قیمت از ایشون خریدم نه کمتر نه بیشتر.حتی بنده خواهان مانیتور ایشون بودم که گویا یکی از کاربران پیشنهادش بیشتر از پیشنهاد ینده بوده و ایشون به اون شخص فروختن.خب به خاطر موقعیت ضرب العجل ایشون نباید سرزنششون کنم که حتمآ باید به بنده بفروشند

این نظارت هم که میفرمایید چه صیغه ای هست؟ ایشون تمام و کمال اختیار قطعاتشون رو دارند و به هر قیمت و هر کاربری میخواهند بفروشند . در ضمن بنده و ایشون تا امروز ساعت 11 هم منتظر بودیم شما با ایشون هماهنگ کنید.خب اگه واقعآ قصد خرید داشتین این همه معطل نمیکردین

اول اینکه بنده با شما اصلا صحبتی ندارم.

دوم اینکه پست بالای بنده کاملا موضوع را روشن میکنه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود خدمت دوستان، امیدوارم حالتون خوب باشه.

با سلام تایید میشه قطعات مذکور توسط بنده خریداری شد

آقا هادی، آقای منصوری برای مین و رایتر شبش تا ساعت 2 به شما پ.خ داد اما جواب ندادین.صبحش هم تا ساعت 11 منتظر خبرشما بود که خریدتون رو قطعی کنید که نکردین.و در نهایت بنده مادربرد و رایتر رو همراه با قطعات دیگه خریداری کردم

مبارکتون باشه.

اما با خوندن پست بعدی، بنظر میاد که اشتباهی رخ داده، اولویت با کاربر هادی بوده. ;)  ظاهرا دوستمون اصلا امروز آنلاین نشدن که بخوان جوابی بگیرن. این رو از این لحاظ میدونم که خودم دنبال رایتر بودم. :p  در واقع بر اساس اظهار خودشون اینترنت نداشتن. شماره تماس هم ندادن و نگرفتن، چجوری منتظر تماس بودن؟

عزیز من از چیزی که اطلاع نداری نظر نده .

ایشون ساعت 23:20 دقیقه به من پیغام خصوصی داد که پول واریز کن .ولی شماره کارت نداد.

که بنده انلاین نبودم.

ساعت 3:13 دقیقه برای خوردن سحر بیدار شدم که پاسخ ایشون دادم.

(در زمان های ثبت شده در نظر داشته باشید دقیقا 1ساعت 7 دقیقه ساعت فروم عقب هست)

این هم عکس:

هادی جان. چطوری؟

تو عکس همه چی مشخص هست.

اما عزیزکاریه که شده، بهتره منتظر پاسخ استارتر بمونی، شاید دلیل مناسبی برای این اقدام داشته باشن :)

آقای هادی چرا ندونسته زود قضاوت میکنین.بنده بار دومم هست توی این چندین سال خید نتی با آقای منصوری معامله داشتم اونم توی این یکماه بوده و فکر کنم شما بیشتر از من به ایشون آشنایی دارین تا بنده که فقط ایشون یک قطعه به من فروختن

واینکه شما باید وضعیت ایشون رو هم درک کنید که ایشون نه به خاطر سیستم بازی و ارتقا قطعات بلکه به خاطر مشکل مالی که براشون پیش اومده بود قطعات رو میفروختن وگرنه اوایل تاپیک که ایشون قیمت پایه زده بودن بنده پیشنهاد قیمت پایه برای رم .سی پی یو .مانیتوردادم که ایشون منتظر پیشنهاد های بالاتر بودن که شما مادربرد رو تا 315 و رایتر رو تا 45 بردین و بنده هم به این قیمت از ایشون خریدم نه کمتر نه بیشتر.حتی بنده خواهان مانیتور ایشون بودم که گویا یکی از کاربران پیشنهادش بیشتر از پیشنهاد ینده بوده و ایشون به اون شخص فروختن.خب به خاطر موقعیت ضرب العجل ایشون نباید سرزنششون کنم که حتمآ باید به بنده بفروشند

این نظارت هم که میفرمایید چه صیغه ای هست؟ ایشون تمام و کمال اختیار قطعاتشون رو دارند و به هر قیمت و هر کاربری میخواهند بفروشند . در ضمن بنده و ایشون تا امروز ساعت 11 هم منتظر بودیم شما با ایشون هماهنگ کنید.خب اگه واقعآ قصد خرید داشتین این همه معطل نمیکردین

آقا بهروز، وقتی کسی پیشنهاد فوری برای یک قطعه میده، قصد خرید داره. مسابقه  هست یا مزایده؟  عجله ای در پست اول استارتر دیده نمیشه. که راس ساعت 11 حتما واریز انجام شده باشه. درسته؟

.......................................................

کلا بحث این قطعات نیست. بحث زمان صرف شده و احترام متقابل هست. امیدوارم در آینده به این مطالب بیشتر دقت کنیم تا همه راضی باشن و مشکل نداشته باشیم. @};-

ویرایش شده توسط Dj_aghamajid
لینک به دیدگاه

بنده از سال 88 خرید و فروش اینترنتی توی لیون و هات آورکلاک داشتم که هات آورکلاک اونطوری منهل شد و انجمن لیون هم که آقای حسینی اومدن دیتا بیس فروم رو پاک کردن و کل سابقه ما هیچی شد.بعد اون بنده توی پرشن تولز فعالت خرید و فرش بصورت مدوام حداقل 4 قطعه درماه دارشتم

تا بحال به همچین موردی برنخوردم.والا مادربرد رو هم یکی از دوستان دقیقه نود اطلاع دادن که براشون بخرم چون بنده نیازی به مادربرد اضافه ندارم .رایتر رو هم گفتم منکه این همه قطعه میخرم اینم روش لااغل هزینه پست بهش نخوره

بنده از روز دقیقه خواهان این تعدادی از این قطعات بودم که با زدن تاپیک فقط یکی از قطعات که رم باشه به قیمت پایه خریدم مابقی همشون حداقل 10 تومن بالای قیمت پایه بودن

من خودم وقتی خواهان خرید یک قطعه هستم هر جوری شده چه تماس چه پ.خ چه یاهو مسنجر.سعی میکنم با طرف مقابلم ارتباط برقرار کنم.چون خیلی سرم اومده که اینطوری قطعه از دستم رفته

لینک به دیدگاه

متاسفانه خیلی وقت هست که احترام بین فروشنده و مشتری از بین رفته.یکی از دلایل عدم نظارت بر قوانین توسط مدیران است.

"""""""""""قانون شماره 10 - در صورت توافق برای فروش و یا خرید کالا ، طرفین موظف به به اجرای توافق بوده و در صورت پشیمان شدن یکی از آنها ، اگر شخص مقابل رضایت نداشته باشد ، بر خورد خواهد شد ."""""""""""""""

حیف وقتی که به خاطر این خرید 2 روز تلف کردم.

شما اگر جای من باشی با این پاسخ قانع میشی؟

لطفا از این به بعد در پست اول اعلام کنید که اولویت فروش به دوستان بعد به صورت تلفنی و سپس در پیغام خصوصی است.و در اخر با افرادی که در تایپک و مزایده شرکت می کنند.

درود دوستان عزیز

تا بررسی کامل این مسئله تاپیک قفل میشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بنده کاملا مطالب رو خوندم و بررسی کردم و بیشترین حق رو به کاربر هادی میدم چون استارتر عزیزمون که بسیار کاربر خوبی هستن اعلام کردن که این دو کالا مال ایشون :

رايتر و مادربرد براى شما براى هماهنگى در پ خ....

دوستان گلم توضیح بیشتر نمیدم و طبق قوانین فروم اولین باز تذکر میدیم به دلیل اینکه استارتر بدون مشکل اشتباه خودشون رو در پستهای قبلی قبول کردن و عذر خواهی هم کردن . یادمون باشه که ما باید به همه جای قوانین احترام بگذاریم .

اعتبار بزرگترین سرمایه انسانهاست

حالا اگر بخوایم بزرگترین سرمایه خودمون رو از دست بدیم دیگه چی باقی میمونه واسمون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اعتبار یک چشمه سود بیکارانه و زیر پوستی و زیر زمینی کار کردن یک ابگیریه که یه روزی خشک میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...