رفتن به مطلب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یکی از دلایلی که ازدواج در نسل جدید کاهش داشته، عدم حرف شنوی خانم هاست. اینکه حرف گوش نمیدن و هرچی خودشون دلشون میخواد رو انجام میدن. قدیما اینطوری نبود، حرف اول و آخر رو مرد خونه میزد و خانم هم قبولش داشت و حرف آقا رو گوش میداد و زندگی با استحکام به خوبی و خوشی ادامه پیدا میکرد.

این "حرف گوش کردن" اگر نگیم مهمترین، حداقل یکی از مهمترین خصوصیت هایی است که پیدا کردنش در دخترهای امروز و لپ تاپ های DELL - دیگر اصلا" پیدا نمیشود.

72 ساعته دارم جون میکنم با هزار بدبختی لپ تاپ DELL 5520 رو مجبور کنم از گرافیک قویترش یعنی AMD HD7670M استفاده کنه، اما گیر داده فقط به Intel HD4000. هر دو گرافیک درایورهاش نصبه، از خود سایت DELL که ایران رو تحریم کرده دانلود کردم. ویندوز 8 هم ساپورت کامل میکنه. پردازنده Core i7 آیوی، 8 گیگ رم 1600، 1 ترا هارد، یکی از غولهای لپ تاپ زیر دستمه اما چه فایده که اصلا" حرف گوش نمیده.

سعی کردم با Disable کردن گرافیک مجتمع از Device Manager مجبورش کنم از 7670 استفاده کنه، لامصب از گرافیک Generic استفاده میکنه. توی نرمافزار کاتالیست AMD گفتم برنامه ها رو با High Performance اجرا کنه، بازم همچنان چسبیده به HD4000

تمام Power Setting رو گذاشتم روی High Performance، تمام مدت به برقه، هیچ تاثیری بهش نداره.

میخوام آخرین ورژن درایور 13.4 با پسوند mobility_win7_win8_64_dd_ccc_whql رو دانلود کنم، اصن AMD دانلود مستقیم رو اجازه نمیده، دانلود منیجرش هم اینقدر کنده که نگو.

دیگه دارم دیوونه میشم.... کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟ قبل از اینکه لپ تاپ رو از خونه با لگد پرتش کنم تو خیابون؟

لینک به دیدگاه

درود آرمین عزیز

امان از این حرف گوش نکردن!

یه کار کن  تو بازی گذاشتی کارکنه؟

تحت فشار گذاشتیش؟

درایور 7670  رو یه بار دیگه نصب کن بعدش اون درایور رونصب نکن ببین چی میگه؟

یا میتونی درایورHD4000  رو DISABLE کنی یا پاک کنی!

لینک به دیدگاه

درود آرمین عزیز

امان از این حرف گوش نکردن!

یه کار کن  تو بازی گذاشتی کارکنه؟

تحت فشار گذاشتیش؟

درایور 7670  رو یه بار دیگه نصب کن بعدش اون درایور رونصب نکن ببین چی میگه؟

یا میتونی درایورHD4000  رو DISABLE کنی یا پاک کنی!

حمید جان، بازی رو هم روی HD4000 اجرا میکنه. وقتی هم که Disable میکنم اصن دیگه سیستم میگه من که کارت گرافیک ندارم!!

میشه Generic. یعنی نه از HD4000 استفاده میکنه و نه از HD4000!

لینک به دیدگاه

طلاقش بده

تف سربالاست امیر محمود جان، خودم رفتم خاستگاریش - خودم به صاحبش گفتم بده من میتونم درستش کنم. :unsure:

لینک به دیدگاه

حمید جان، بازی رو هم روی HD4000 اجرا میکنه. وقتی هم که Disable میکنم اصن دیگه سیستم میگه من که کارت گرافیک ندارم!!

میشه Generic. یعنی نه از HD4000 استفاده میکنه و نه از HD4000!

یه کار دیگه کن

رو آیکون بازی راست کلیک کن و از طریق کارت گرافیک اجراش کن!

یه سوال دیگه ؟مطمئنی درایور گرافیک رو نصب میکنه؟

درایور HD4000  رو پاک کن!فقط 7670 باشه ببین چیکار میکنه!ازخرشیطون میاد پایین یا نه!

ویرایش شده توسط HAMID PARNIYAN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان باید بکنیش نصیحت ;)

درایور hd4000 رو با برنامه Full Uninstall پاک کن و اجازه بده برنامه بعد از آن اینستال کردن ویندوز رو تمیز کنه بعد درایور 7670m رو هم با همین برنامه پاک کن و دوباره درایو 7670m رو نصب کن.ببین جواب میده؟!

لینک به دیدگاه

آرمین جان باید بکنیش نصیحت ;)

درایور hd4000 رو با برنامه Full Uninstall پاک کن و اجازه بده برنامه بعد از آن اینستال کردن ویندوز رو تمیز کنه بعد درایور 7670m رو هم با همین برنامه پاک کن و دوباره درایو 7670m رو نصب کن.ببین جواب میده؟!

دوباره که خواستم درایورش رو نصب کنم ویندوز 8 BSOD داد. دبگه درایورش نصب نشد مجدد.... :(

لینک به دیدگاه

دقیقا این مشکل رو یکی از دوستانم روی لپتاپ لنوو داشت و تونستم حلش کنم.

یکیش Intel بود و دیگری GTX 650 

دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم از تو NVIDIA control panel که تو ati میشهCatalyst درستش کردم

چون مصرفش زیاده به صورت پیشفرض غیرفعاله

بعد یک نرم افزار که تو dvd اصلیش بود نصب کردم که دو گزینه GTX 650 وintel xxxx رو به کلیک راست اضافه میکرد تا موقه بازی کردن بشه دستی GTX رو فعال کرد

درضمن BIOS سیستمت رو زیر ورو کن شاید اونجا باشه

ویرایش شده توسط peyman_sh
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

هم درایور اینتل جدید و هم دایور AMD رو به جدید ترین نسخه ارتقا بده

بعد با کلیک راست با گرافیک HIGH PERFORMANCE بیا بالا

لینک به دیدگاه

آقا اینجور که میگی افتاده رو دنده لج الآن اینتل 4000 رو هم بکنی بندازی دور بازم از یجاییش گرافیک در می کنه تا با 7670 کار نکنه

لینک پر سرعت درایور AMD : http://dev.x10media.com/rl/files/amd_catalyst_13.8_mobility_beta.exe

لینک به دیدگاه

هم درایور اینتل جدید و هم دایور AMD رو به جدید ترین نسخه ارتقا بده

بعد با کلیک راست با گرافیک HIGH PERFORMANCE بیا بالا

مشکل این بود که اصلا" به محض آپدیت درایور اینتل، گرافیک 7670 از سیستم Reject میشد و تو Device Manager حذف میشد.

و AMD هم آپدیت دستی نداشت و باید از طریق نرم افزار خودش دانلود میکردی که اونم همش وسطش قطع میشد.

لینک به دیدگاه

آقا اینجور که میگی افتاده رو دنده لج الآن اینتل 4000 رو هم بکنی بندازی دور بازم از یجاییش گرافیک در می کنه تا با 7670 کار نکنه

لینک پر سرعت درایور AMD : http://dev.x10media.com/rl/files/amd_catalyst_13.8_mobility_beta.exe

:lol:

اون درایور بتاست.

وقتی نصبش کردم سیستم BSOD داد.

کار نداریم. بالاخره با یه مصیبتی لپ تاپ چند هفته پیش تحویل صاحبش دادم. من که نفهمیدم اما صاحبش خیلی Happy بود و خبر دارم تمام مدت بدون Leg باهاش داره بازی میکنه و گفته سرعت بازی هاش از قبل هم بهتر شده. اما اینکه واقعا" با کدوم گرافیک، الله واعلم.

تازه برگشته به من گفته چرا حرف بیخود زدم ویندوز 8 بدرد نمیخوره! خواستم بگم دهن من آسفالت شد تا درایوراش نصب بشه، 4 بار ویندوز ریختم و هر بار آپدیت کردم، جونم بالا اومده تا تو راحت باهاش کار کنی :blink:

لینک به دیدگاه

ارمین جان دوست منم با لب تاپ اچ پی همین مشکل رو داشت

شما اول باید اخرین ورژن از هر دو درایور رو دانلود کنید هم HD و هم radeon

ویندوز رو عوض کنید و اول درایور گرافیک اصلی رو بریزید و بعد مجتمع....

مشکل دوست بنده حل شد

لینک به دیدگاه

سلام.دوست من.من dell 5110 داشتم همین مشکل و داشت ولی با گرافیک intel 3000 و nvidia gt525m.شما بعد ازنصب درایورهای دل همه را high performanc کردید سپس ورزن 12.8 ati را نصب کنید چون 13 مشکل داره.

شزکت دل درایور قدیمی می زاره واسه همین با اینتل سوییچ نمی شود.

لینک به دیدگاه

ارمین جان دوست منم با لب تاپ اچ پی همین مشکل رو داشت

شما اول باید اخرین ورژن از هر دو درایور رو دانلود کنید هم HD و هم radeon

ویندوز رو عوض کنید و اول درایور گرافیک اصلی رو بریزید و بعد مجتمع....

مشکل دوست بنده حل شد

ممنون میلاد جان،

راستش اصلا نشد آخرین درایور AMD رو دانلود کنم چون اصلا" لینکی وجود نداشت باید یه برنامه دانلود کنی از AMD که اون برات آخرین ورژن رو دانلود کنه که اونم همش وسطش قطع میکرد.

تنها چیزی که فهمیدم این بود که ظاهرا" اصلا لازم نبود درایور مجتمع رو بریزم. همینکه از داخل سایت دل درایور AMD رو دانلود کنم درایور گرافیک مجتمع هم داخلش هست.

به هر صورت دیگه لپ تاپ پیشم نیست. :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...