رفتن به مطلب

کدام کیس بهتره بخرم؟(X9 Predator-CM HAF 932)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان عزیز.

عزیزان توش موندم کدوم کیس رو بهتره بخرم؟ کیس الانیم Green falcon هست و هر روز یه چیزش خراب میشه و خیلی هم برام کوچیکه و باعث شده تا حدودی از گرین متنفر بشم.

لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش جنس و بسته بندی فالکون با x9 فرق داره در مورد فضاش هم باید بگم هر مینی توش جا میشه

خوشکل هم هست کولینگ خوبی هم داره پنل جلوش کارآمده ولی من استفاده نمی کنم عموما

شیلترهای خوبی هم داره

کولر مستر رو تجربه نکردم

خلاصه همه چیزش خوبه

لینک به دیدگاه

دوست خوبم فک کنم کیس X9 کیس Full Tower باشه و HAF-932 کیس Mid Tower پس قطعاً X9 یکی از بزرگترین کیس های بازاره...فک میکنم کیس های کولرمستر به صورت مسخره ای الان قیمتهاشون بالاست!ولی در مورد کیفیت کیس های کولرمستر به خصوص کیس های سری HAF شکی وجود نداره ولی X9 هم کیس خیلی خوبیه...نظر من اینه اگه میتونی بیشتر خرج کنی که قطعاً بعداً هم بدردتون میخوره کیس HAF-X رو تهیه کنید که همه ویژگی های دوتا کیس مورد نظرتون رو داره و من بهتون اطمینان میدم پشیمون نمیشید!

ویرایش شده توسط SaeidKoochooloo
لینک به دیدگاه

پیشنهاد بنده فقط کیس x9 v2 predator  هست که واقعا از هر لحاظ بخوای حساب کنی عالی کار شده!

ضخامت بدنه

جنس ورق

هیبت و زیبایی و شکل ظاهری

ابعاد بزرگ قیمت به نسبت مناسب

درخرید x9 v2 شک نداشته باش

لینک به دیدگاه

من سه ساله که HAF 932 دارم. فنهاش هنوز مثل روزهای اول خوب و کم صدا کار می کنه. نه نیاز به روغن کاری داشته نه تعویض. تا حالا هم باهاش مشکلی نداشتم و ازش راضی بودم.

لینک به دیدگاه

x9 خیلی خوبه . الان هم ata-seven جان یکی اورده .اگه پول داری بگیر دیگه به این قیمت گیر نمیاد . خیلی تمیزه .

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

x9 خیلی خوبه . الان هم ata-seven جان یکی اورده .اگه پول داری بگیر دیگه به این قیمت گیر نمیاد . خیلی تمیزه .

از عطا جان میگیرم  پس چون به نظرم مثل آکه واقعا! و ارزش نداره یه 80 تومنی بیشتر پول بدم برای نوش.

ممنون از راهنمایی دوستان عزیز.

ختم تاپیک دیگه میخرمش.

لینک به دیدگاه

قیمت کولر مستر خیلی بالاست ! نمیصرفه ! شما که کمه کمش 500 میخوای برای کیس هزینه کنی بهتره کیس رو بیگیره که بهره وری داشته باشه !

درسته کیس کولرمستر کیفیتش زیاد و مقاوم هست ! یکی از دوستان از طبقه سوم ساختمون کیس رو انداخته بود پایین به قطعات داخلیش هیچی نشده بود :D

ولی X9 بهره وریش بهتره ! سیستم کولینگش خوبه ! هر چند کیفیت مداد بکار رفته توش به کولرمستر نمیرسه !

من بودم X9 روه تهیه میکردم ! ارزش خرید داره...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...