رفتن به مطلب

فروش Joystick Logitech Force 3D Pro کامل و سالم و بسیار کم کارکرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان

یکعدد joystick مدل Logitech Force 3D Pro کاملا سالم و کم کارکرد (در حد 10 تا 12 بار Simulator X باهاش بازی کردم و حدود یه سالی هست که تو کمد بوده) گارانتیش برج 2 تموم شده و جعبه و آداپتور و دفترچه  و سی دی کامل موجود هست.

اینم لینک آمازون که قیمت دلاری و مشخصاتش رو ببینید چون فکر نکنم نوش دیگه تو بازار گیر بیاد.

http://www.amazon.com/Logitech-Force-Joystick-Black-Grey/dp/B0009Y7BBI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369843572&sr=8-1&keywords=logitech+force+3d+pro

قیمت پایه 170 هزار تومان. گام افزایش 5 هزار تومان فوری 210 هزار تومان. فروش حداکثر 48 ساعت بعد از اولین پیشنهاد.

فکر می کنم قیمت کاملا منصفانه هستش ولی دوستان خواهشا باز هم اگرهر پیشنهادی راجع به قیمت دارن همینجا بفرمایند تا با هم به نتیجه برسیم.

post-2764-0-43744200-1374388121_thumb.jpg

post-2764-0-71859600-1374388196_thumb.jpg

post-2764-0-47744300-1374388249_thumb.jpg

post-2764-0-85222200-1374388329_thumb.jpg

post-2764-0-09206100-1374388477_thumb.jpg

post-2764-0-10683200-1374388551_thumb.jpg

ویرایش شده توسط aminel1358
لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه عکسی از جنست بزار ! تا همه وعضشو ببینن

ویرایش شده توسط ic0der
لینک به دیدگاه

به روی چشم. الان همه تو خونه خوابن. فردا در اولین فرصت عکس هم می گذارم.

لینک به دیدگاه

سلام داداش

من استفاده ای ازش ندارم و برای زیبایی میز کامپیوترم 100 برش میدارم.

قیمت از قیمت پایه شما خیلی پایین تره ولی بیشتر از این برای منم ارزش نداره.

لینک به دیدگاه

سلام داداش

من استفاده ای ازش ندارم و برای زیبایی میز کامپیوترم 100 برش میدارم.

قیمت از قیمت پایه شما خیلی پایین تره ولی بیشتر از این برای منم ارزش نداره.

برای زیبایی چیزای زیباتر از این هم پیدا میشه که زیر 100 هم بتونی بخری دوست من. این قطعه ارزشش بیشتر از این حرفهاست.

لینک به دیدگاه

این کالا رو البته ورژن Extreme رو تو فروشگاه سایت آوردن ! 195 تومان

آک بندش ...

به نظر من در مورد قیمت کالاتون تجدید نظر کنین ! چون کسی ریسک نمی کنه با اختلاف 25 تومان کالا دست دوم بگیره ...

باز هم صاحب اختیار شما هستین دوست عزیز...

لینک به دیدگاه

این کالا رو البته ورژن Extreme رو تو فروشگاه سایت آوردن ! 195 تومان

آک بندش ...

به نظر من در مورد قیمت کالاتون تجدید نظر کنین ! چون کسی ریسک نمی کنه با اختلاف 25 تومان کالا دست دوم بگیره ...

باز هم صاحب اختیار شما هستین دوست عزیز...

سلام دوست عزیز

کالای بنده از نظر بعضی مشخصات با مدل extreme تفاوت داره و از اون گرونتر هستش پس فکر نکنم با توجه به اینکه قیمت دلاری کالای بنده حدود 120 دلار هست که اگر با دلار 3100 هم حساب کنید میشه حدود 372000 تومان بنده قیمت بدی برای کالام داده باشم.ضمن اینکه این کالا واقعا فقط اسمش دست دو هست ولی از هر نظر با نو فرقی نداره چون غیر از همون تعداد بار که در پست اول عرض کردم بی استفاده داخل کمد بوده. این هم لینک آمازون مربوط به اون مدلی که قیمتش توی سایت قرار داده شده http://www.amazon.com/Logitech-Extreme-Joystick-Silver-Black/dp/B00009OY9U تفاوتش رو با قیمت لینکی که بنده از مدل دستگاه خودم گذاشتم می تونید مشاهده بفرمایید.

با این تفاسیر اگر مشتری واقعی برای این کالا پیدا بشه بنده با توجه به اینکه از قبل این رو داشتم می تونم حداکثر تا 160000 هم بیام پایین ولی اگر تا چند وقت دیگه کسی پیدا نشه ترجیح می دم بی استفاده نگهش دارم تا اینکه مفت بدم بره.

بازم از توجه شما ممنونم.

لینک به دیدگاه

این دوتا چه تفاوت هایی دارن !؟؟ من یکی میخوام بخرم ! میخوام بدونم چه فرقی دارن ...

باهاش HAWX بازی کردی / حال داد ؟

لینک به دیدگاه

دوست من این دو مدل چند تا تفاوت کوچک دارن که اگر ساده بخوام بگم داشتن سیستم force feedback و vibrator  در مدل 3d force pro هست که فکر کنم کاربردشو بدونید. برای اطلاعات دقیق تر می تونید یه سرچ در اینترنت بزنید. مثلا بنده یه فیلم داخل utu.. برای مقایسه ایندو دیدم که چون اون سایت ف.ی.ل.ت.ر هست گفتم شاید برای اینجا درست نباشه لینکشو بگذارم ولی حتما خودتون می تونید پیداش کنید.

در مورد سوال دومتون بنده متاسفانه HAWX بازی نکردم ولی توی Simulator X که کارکرد این جوی استیک یادمه خیلی لذت بخش و عالی بود و مطمئنم که طرفدارای بازیهای این سبکی ازش استفاده خوبی خواهند برد.

لینک به دیدگاه

دوستان به علت استقبال فراوان از این تاپیک کلا از فروشش پشیمون شدم ;) . تا آخر امشب اگر مشتری به قیمت پیدا شد که می فروشم اگر نه خود به خود تاپیک از فردا تعطیل میشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...