رفتن به مطلب

Asus H77 یا Azrock H77 Pro4؟ کدوم بهتره؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

سوالم در مورد انتخاب یه مادربرد مناسب هست. CPU ام i7 2600 معمولی هست. قصد داشتم مادربرد H77 ایسوس رو بخرم

ولی یکم بودجم کمه. کارمن با کامپیوتر گذاشتن RUN یا اجرا به روی سیستم هست. ران هم یعنی اینکه یکسری محاسبات ریاضی پیچیده و فوق العاده زیاد توسط کامپیوتر انجام بشه. معمولا 100 % CPU درگیر کارم میشه و سیستم هم 4 روز روشن میمونه تو این حالت.

اصلا اهل اورکلاک نیستم. اما مادربرد انتخابیم باید حتما  از پرت 6 گیگ هارد و usb3 برخوردار باشه. گرافیک آن برد داشته باشه و در مقابل روشن ماندن طولانی سیستم مثلا یک هفته مقاوم باشه.البته بودجه من هم زیاد نیست. 

*

خوب اولا میخواستم با توجه به کار من، خودتون یه مادربرد بهم پیشنهاد کنید که خصوصیات بالا رو داشته باشه. خب هرچی ارزونتر بهتر. 

*خودمم این دو تا برد رو انتخاب کردم Asus H77 و Azrock H77 Pro4. خب ازراک نزدیک به 80 تومن ارزونتر هست. اگر ممکن هست 

این دو تا برد رو با هم مقایسه کنید و بفرمایید کدومیکی بهتر هست؟

*i7 2600  خاصیتی به نام Vpro داره. این خاصیت به چه دردی میخوره و آیا همه مادربردها این تکنولوژی رو ساپورت میکنن یا خیر؟

از دو تا مادربرد بالا کدومیکی این تکنولوژی رو ساپورت میکنه؟

ممنون از راهنمایی هاتون.

ویرایش شده توسط farhady
لینک به دیدگاه

من خودم H77-v رو دارم .

مین فوق العاده ایه .

به نظر من کیفیت ساخت ایسوز بالاتره .

من خودم سیستم رو در حالت رندر تا 3 روز پشت سر هم روشن بوده .

فقط کولینگ کیس باید مناسب باشه .

لینک به دیدگاه

من خودم H77-v رو دارم .

مین فوق العاده ایه .

به نظر من کیفیت ساخت ایسوز بالاتره .

من خودم سیستم رو در حالت رندر تا 3 روز پشت سر هم روشن بوده .

فقط کولینگ کیس باید مناسب باشه .

فرق H77-V با H77- Vle تو چی هست؟ شما میدونید؟ چون نزدیک 50 تومن با هم فرق دارن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خودم ازراک دارم همین مدل که اسم بردی باور کن به اندازه ایسوس خوب نباشه بد تر نیست..

کیفیت بسیار بالایی داره.

قیمتش خیلی از ایسوس کمتره.

همون پورت ها رو داره.در کل من خرید ازراک رو توصیه می کنم..

هر سوالی بود در خدمتم.

خیلی ممنون از جواب.

در مورد گارانتی ازراک میخواستم بپرسم. گارانتی اصلی ازراک چه شرکتی هست و چند سال هست؟

ازراک یه مدل دیگه مادربرد H77  داره که pro4 نداره. اون چطوره؟

لینک به دیدگاه

فرق H77-V با H77- Vle تو چی هست؟ شما میدونید؟ چون نزدیک 50 تومن با هم فرق دارن.

سری light edition هست و فک میکنم مدار تغذیه ضعیفتری داره .

شما قطعا ph877-v رو بگیر در مقایسه به vle/

لینک به دیدگاه

جناب فرهادی عزیز

مادربرد Asus P8H77-V از کاملترین امکانات نسبت به دیگر مادربردهای H77 برخورداره. اگر مصمم به تهیه ی مادربرد H77 هستید، تنها پیشنهاد من به شما همین مادربرد Asus P8H77-V ایسوس هستش.

مدل هایی ایسوزی که با پسوند های LE، LK، LX وجود دارند همه گی مدل های سطح پایینتری هستند که با کاهش امکانات با هدف ارزانتر شدن برد ارائه شدند که هیچ کدام به پای مدل V خالی نمیرسند.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

جناب فرهادی عزیز

مادربرد Asus P8H77-V از کاملترین امکانات نسبت به دیگر مادربردهای H77 برخورداره. اگر مصمم به تهیه ی مادربرد H77 هستید، تنها پیشنهاد من به شما همین مادربرد Asus P8H77-V ایسوس هستش.

مدل هایی ایسوزی که با پسوند های LE، LK، LX وجود دارند همه گی مدل های سطح پایینتری هستند که با کاهش امکانات با هدف ارزانتر شدن برد ارائه شدند که هیچ کدام به پای مدل V خالی نمیرسند.

سلام و عرض ادب

فرمایش آرمین جان مصداق این ضرب المثل میباشد

یک کلام ختم کلام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیزم همونطوری که جناب ارمین جان فرمودند از این دو مدل مدل ایسوس بهتره هم کیفیت و هم امکانات ( البته نمیگم ازراک خوب نیست ! به هیچ وجه  ) در انتخاب همیشه دقت کنین چه چیزی رو از جنسی که میگیرین میخواین ( از قبیل پورت usb بیشتر یا ps2 داشته باشه یا sata بیشتری داشته باشه ووو )

پس در موقع خرید هر کالایی به نیازتون دقت کنین و بر طبق نیازتون خرید کنین تا تو بین دوراهی گیر نکنین ( البته بازم مشاوره میتونه کارتونو راحت تر کنه )

لینک به دیدگاه

درود

p8h77v  بهترین انتخاب هست!

چون سیستم مدت زمان زیادی روشن هست بهترهست مادربرد با ساخت و کیفیت بالاتر خریداری کنید!

همون طور که دوستان گل در بالا گفتن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه چند خرید آخر من از ازراک و اسوس منتج به گارانتی شد.مخصوصا ازراک یک مورد که اصلا تعمیر هم نشد.

گارانتی ازراک شاب هست.

اسوس با سه گارانتی سازگار،آسمان و الماس(ویستا پخش)ارائه میشه.

ولی من باز هم محصولات اسوس رو برتر می بینم ولی اگر تفاوت قیمتی خیلی چشمگیر هست بین اسوس و برندهای دیگه من تفاوتی در محصولات رده پایین این شرکت ها نمی گذارم....

میتونید این مدل مین گیگا رو هم تهیه کنید با قیمت حدود 400 تومان :

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4146#sp

یک نگاهی هم به قیمت های زیر بندازید ، موجودی های بازار با قیمتهاشون هست :

http://www.sakhtafzarmag.com/companies/10191--25-.html

موید باشید

لینک به دیدگاه

متاسفانه چند خرید آخر من از ازراک و اسوس منتج به گارانتی شد.مخصوصا ازراک یک مورد که اصلا تعمیر هم نشد.

گارانتی ازراک شاب هست.

اسوس با سه گارانتی سازگار،آسمان و الماس(ویستا پخش)ارائه میشه.

ولی من باز هم محصولات اسوس رو برتر می بینم ولی اگر تفاوت قیمتی خیلی چشمگیر هست بین اسوس و برندهای دیگه من تفاوتی در محصولات رده پایین این شرکت ها نمی گذارم....

میتونید این مدل مین گیگا رو هم تهیه کنید با قیمت حدود 400 تومان :

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4146#sp

یک نگاهی هم به قیمت های زیر بندازید ، موجودی های بازار با قیمتهاشون هست :

http://www.sakhtafzarmag.com/companies/10191--25-.html

موید باشید

خب به نظر شما اگه من یک مادربرد asrock h77 بگیرم با گارانتی، اگر خراب بشه قاعدتا میبرم درست میکنم.

همه این مادربردها اون امکاناتی که من اول پست اشاره کردم رو دارن. میمونه از لحاظ کیفیت ساخت و مقاومت که 

خب من میگم اگر خراب شد میبرم گارانتی! این فکر به نظرتون کجاش اشکال داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من گارانتی ها رو در جواب سوالتون که پرسیدید گارانتی این مین ها چی هستند گفتم خدمتتون.

که هیچ کدوم هم گارانتی های خوبی نیستند(کلا گارانتی ها تو ایران به درد نمی خورند)

ببرید گارانتی هم چون گارانتی تعویض نیست یا براتون تعمیر می کنند و یا یک مورد تعمییری جایگزین مینتون بهتون میدن !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...