رفتن به مطلب

خرید سیستمی برای کارهای گرافیکی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یک سیستمی می خواهم بخرم برای کارهای گرافیکی مثل کاربا 3ds maxوپریمیر وتدوین البته الان اآنقدر حرفه ای نیستم وتا دارم آموزش هامو تکمیل می کنم بنابر این نمی خو.اد خیلی تاپ باشه ولی خوب باشه  و راحت قابل ارتقا باشه حداکثر بودجمم  دو میلیون و500 است لطفا فوری جواب بدهید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . ورودتون رو به فروم لیون کامپیوتر خوش آمد میگم .

تاپیک مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر به منظور جواب دادن به سوال هایی مثل سوال شما ایجاد شده . پس بعد از این سوالاتتون در مورد خرید قطعات رو در اون تاپیک بپرسید . ضمنا نیازی نیست کمتر از یک دقیقه بعد از ایجاد تاپیک مجددا پست بزنید .

شما تا 2500000 سیستم خواستید . فقط کیس و متعلقات و یا مانیتور و لوازم جانبی هم نیاز دارید ؟

لینک به دیدگاه

من یک سیستم بدون مانیتور و لوازم جانبی برات لیست کردم . اگر مانیتور و لوازم جانبی بخوای ، سیستمت خیلی ضعیف میشه .

مادربورد : ASRock H77 Pro4/MVP قیمت حدودی 365

پردازنده : Intel® Core i5-3470 قیمت حدودی 625

رم : Kingstone HyperX Blu 1600MHz 2x4GB DDR3 قیمت حدودی 8 گیگ 235

گرافیک : Zotac GTX 650 Ti 2GB GDDR5 قیمت حدودی 630

هارد : Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff قیمت حدودی 220

درایو نوری : PLEXTOR 24X SATA DVD-RW قیمت حدودی 85

پاور : GREEN GP530A-EU قیمت حدودی 210

کیس : GREEN MAGNUM 2 قیمت حدودی 135

جمع حدودا 2.505.000 تومان

لینک به دیدگاه

من با مانیتور ولوازم جانبی می خواهم  جوری نیست که بعدا بشه ارتقاش داد که بهنر بشه آخه من الان خیلی لازم دارم بودجمم همینه

لینک به دیدگاه

برای مانیتور  19 اینچ باید حدود 370 تومان بذاری . ماوس و کیبورد و اسپیکر معمولی که بشه راحت باهاشون کار کرد هم حدود 120-130 تومان در میاد.  میشه حدود 500 تومان .

شما برای کاری که گفتی ، به همچین سیستمی نیاز داری . اگر میخوای 2500 با مانیتور بشه ، میتونی یک کارت گرافیکی دست دوم ارزون بگیری که حدود 150 در بیاد . بعدا که پول دستت اومد عوضش کنی . ولی بقیه چیزها رو لازم داری . اگر بخوای پردازنده ، مادربورد یا رم رو کم کنی به مشکل میخوری .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...