رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک MSI GTX 680 TwinFrozr III OC

mm65
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام.این کارت موجوده:

http://lioncomputer.ir/product/2577/MSI%20GTX%20680%20Twin%20Frozr%20OC%202GB%20GDDR5/

به صورت کارخانه ای اورکلاک هست و از خنک ترین کارت های 680 هست.این هم منبع از guru3d :

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_680_twinfrozr_iii_oc_review,10.html

این کارت کمتر از 2ماه روی سیستمم بوده از اولش هم دست خودم بوده و دست دوم خریداری نشده.
و از اونجایی که من معمولاً تا شب سرکار هستم و شبها میتونم با سیستم کار کنم بسیار کم ازش استفاده شده.در این مدت فقط بازیهای کرایسیس3 و مترو LL باهاش بازی شده و یک فایل 4گیگ هم کانورت شده.ضمناً تضمین میشه که کارت اورکلاک نشده به هیچ عنوان! بسیار تمیز و سالم

post-11166-0-14470300-1374329303_thumb.jpg

post-11166-0-57818000-1374329326_thumb.jpg

دارای گارانتی ماتریکس تا 17 آگست 2014

تمام لوازم دست نخورده و کارتن موجوده

قیمت 1300 و تعویض هم ندارم فقط فروش {فروخته شد}

نحوه فروش در تهران حضوری در غرب(صادقیه) یا ارسال با پیک و برای شهرستان هم با پست پیشتاز ارسال خواهد شد. هزینه و مسئولیت پست هم با خریدار محترم خواهد بود.

برای دوستانی که میشناسمشون ابتدا ارسال میشود و بعد واریز.

ویرایش شده توسط mm65
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز7 نصب کردم و 8 ندارم

کارت هم الان روی سیستم نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
میتونید بگید ویندوز 8 چه امتیازی به کارت شما داده ؟

ملاک شما برای گرافیک ، امتیاز ویندوزه؟؟ تو همون لینکی که دادن میتونید بررسی کامل این کارت رو ببینید (guru3d)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر مجید جان عزیز / مجید جان گرافیک جنابعالی نسخه OC هست و قدرتمندتر از نسخه معمولی ولی لینکی که دادین مال نسخه معمولیه

( البته جسارت بنده رو ببخشین )

انشاالله به بهترین قیمت میفروشی و خوش به حال خریدارش

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام بر مجید جان عزیز / مجید جان گرافیک جنابعالی نسخه OC هست و قدرتمندتر از نسخه معمولی ولی لینکی که دادین مال نسخه معمولیه

( البته جسارت بنده رو ببخشین )

انشاالله به بهترین قیمت میفروشی و خوش به حال خریدارش

سلام عطاجان.ارادتمندم قربان

بله درست میفرمائید.بوست کلاک کارتی که لینک دادم 1058 هست ولی برای کارت بنده 1124 .

بسیار از تذکر بجای شما سپاسگذارم.

البته اصلاً چیز قابل داری نیست.دستور بدید همین فردا براتون ارسال میشه به عنوان یک کادوی ناقابل بابت زحماتی که در سایت میکشید :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با سلام

دوست عزیز با 2500k میشه ازش استفاده حداکثری کرد؟

با اجازه صاحب تاپیک باید بگم که بله به راحتی میشه. 2500K رو خیلی دسته کم گرفتید!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اجازه ما هم دست شماست بهمن جان

ممنون که راهنمایی میفرمائید. متاسفانه بنده اطلاعات کافی ندارم.خودم هم نمیدونستم 2500K مشکل باتل نک ایجاد نمیکنه

لینک به دیدگاه

ملاک شما برای گرافیک ، امتیاز ویندوزه؟؟ تو همون لینکی که دادن میتونید بررسی کامل این کارت رو ببینید (guru3d)

ممنون دوست عزیز

اما اگر دقت بفرمایید بنده عرض نکردم که ملاک بنده امتیاز ویندوزه .

جهت اطلاعات دیگه نیاز داشتم که تو این لینک هم پیدا نکردم /

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

عزیز فریمی که تو کریسیس 3 میگیری تو full hd با تنظیمات اخر از چند تا چنده . مرسی :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیز فریمی که تو کریسیس 3 میگیری تو full hd با تنظیمات اخر از چند تا چنده . مرسی :wub:

الان کارت روی سیستم نیست منم فقط یکبار کرایسیس بازی کردم ولی فریم نگرفتم متاسفانه(البته منظور یکبار به صورت کامل از اول تا آخر بازی هست).اگر فقط مشکل بر سر فریم کرایسیس3 هست تنظیمات مورد نظرتون رو بفرمائید در اسرع وقت تست میگیرم و خدمتتون عرض میکنم

قیمت اخر 

خریدار واقعی

قابل دار نیست.بنده به نظرم قیمت مناسبی درنظر گرفتم.شما هم میتوانید قیمت مورد نظرتون رو در پ.خ بفرمائید اگر امکانپذیر بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام عطاجان.ارادتمندم قربان

بله درست میفرمائید.بوست کلاک کارتی که لینک دادم 1058 هست ولی برای کارت بنده 1124 .

بسیار از تذکر بجای شما سپاسگذارم.

البته اصلاً چیز قابل داری نیست.دستور بدید همین فردا براتون ارسال میشه به عنوان یک کادوی ناقابل بابت زحماتی که در سایت میکشید :wub:

عرض ادب

چوبکاری نفرمایید جناب مجید جان بنده لایق این محبت جنابعالی نیستم حتی سایه این گرافیکم برام با ارزشه و گرانبها ... ممنون از لطفی که به بنده حقیر دارین البته بنده در حدی نیستم که تذکر بدم و فقط یه پیشنهاد بود از باب محبت که امیدوارم باعث برهم خوردن موضوع نشده باشه

موفق باشین و پیروز

لینک به دیدگاه

درود مجید جان عالییییییییییی

واقعا قیمت عالی هست!

بذار یه یکی دوتا بکنم میرسم خدمتت!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عرض ادب

چوبکاری نفرمایید جناب مجید جان بنده لایق این محبت جنابعالی نیستم حتی سایه این گرافیکم برام با ارزشه و گرانبها ... ممنون از لطفی که به بنده حقیر دارین البته بنده در حدی نیستم که تذکر بدم و فقط یه پیشنهاد بود از باب محبت که امیدوارم باعث برهم خوردن موضوع نشده باشه

موفق باشین و پیروز

اختیار داری عطاجان.شما بسیار دوست داشتنی هستی.بزرگواری شما بارها به بنده ثابت شده.هنوز هم سر حرفم هستم.آدرس بدید ارسال میکنم

از راهنمایی تون هم ممنونم بنده متاسفانه اطلاعات سخت افزاری زیاد خوبی ندارم و همیشه از راهنمایی اساتید خوبم مثل شما استقبال میکنم

درود مجید جان عالییییییییییی

واقعا قیمت عالی هست!

بذار یه یکی دوتا بکنم میرسم خدمتت!

درود حمیدجان

متعلق به خودته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان دلیل فروش نیاز مالی هست

بدیهی است در صورت برطرف شدن مشکل مالی از راه های دیگر, به احتمال زیاد فروش منتفی خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

بعد از مدت ها فروش از سر گرفته میشود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی فروشنده هستیم هیچ خبری نیست ولی به محض اینکه از فروش منصرف میشیم یا فروخته میشه در روز 5نفر مشتری پیدا میشه :)

--------

فعلاً فروش ادامه دارد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر کسی در مورد قیمت یا چیز دیگری پیشنهاد خاصی داره میتونه در P.M مطرح کنه تا بررسی بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

آخرین قیمتی که مد نظر دارید پ خ بدید.  ممنون

سلام pm شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه بسته پیشنهادی خوب هم در کنار فروش این کارت به صورت تکی دارم!

یک عدد مادربرد msi z77 mpower بسیار تمیز و با گارانتی به همراه یک 3770k با فن آکبند(فنش استفاده نشده تا بحال) با قیمت مناسب به کسی که کارت گرافیک رو بخواد میتونم تقدیم کنم.

دو مورد ذکر شده به صورت جداگانه فروخته نمیشوند.لطفاً نه در موردشون پ.خ بدین و نه در تاپیک سوال بپرسید.فقط به کسی که گرافیک رو بخره این دو مورد هم اگه بخواد(هیچ اجباری در کار نیست) با قیمت خوبی واگذار میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...