رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک MSI GTX 680 TwinFrozr III OC

mm65
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

لطفت قیمت سه تا قطعه رو واسه بنده پخ کنید .

پاور بنده به نظر شما جوابگو خواهد بود ؟

یه بسته پیشنهادی خوب هم در کنار فروش این کارت به صورت تکی دارم!

یک عدد مادربرد msi z77 mpower بسیار تمیز و با گارانتی به همراه یک 3770k با فن آکبند(فنش استفاده نشده تا بحال) با قیمت مناسب به کسی که کارت گرافیک رو بخواد میتونم تقدیم کنم.

دو مورد ذکر شده به صورت جداگانه فروخته نمیشوند.لطفاً نه در موردشون پ.خ بدین و نه در تاپیک سوال بپرسید.فقط به کسی که گرافیک رو بخره این دو مورد هم اگه بخواد(هیچ اجباری در کار نیست) با قیمت خوبی واگذار میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لطفت قیمت سه تا قطعه رو واسه بنده پخ کنید .

پاور بنده به نظر شما جوابگو خواهد بود ؟

قیمت هر سه باهم پخ شد.

در مورد پاور هم جوابگو هست . بیشترین مصرف 680 حدود 195 وات هست که از کارت 7950 خودتون تقریباً 5 وات کمتر مصرف میکنه

لینک به دیدگاه

داداش قیمت سه تا رو به صورت تک تک و بصورت مقطوع برام پخ کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
داداش قیمت سه تا رو به صورت تک تک و بصورت مقطوع برام پخ کن

ارسال شد عزیز

قیمت هم مقطوع نیست.نظر بنده این هست شما هم میتونی نظر خودت رو بگی یا به توافق میرسیم یا نمیرسیم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

مجدد قیمت کاهش داده شد.

اگر تاپیک فروش 680 غیررفرنس و با بورد یکسان یا مشابه(نه متفرقه) با قیمت کمتر سراغ دارید در پ.خ اطلاع بدید تا ترتیب اثر بدم

لینک به دیدگاه

دوستان معامله با جناب موسوی (صاحب تاپیک) قطعا یه افتخاره

کالاشون که عالیه قیمتشونم همینطور و از همه مهمتر عدالت و  صداقت گفتارشون تو معامله هست که تو هر پستشون مشهوده

بنده اگه مشکل مالی نداشتم قطعا می گرفتم این کارتو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم از لطفتون جناب ناجی.شرمنده می فرمائید

قابلتون رو نداره

لینک به دیدگاه

چاکرم

در هر صورت اصلا عجله نکن هستن کسایی که قدر این موقعیت ها رو بدونن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر کسی پیشنهادی در مورد قیمت داره میتونه در پیغام خصوصی مطرح کنه

بسته پیشنهادی :)  هم همچنان به قوت خود باقیست(vga+mb+cpu)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به این تاپیک یه نگاه بندازید :

در عرض 1 دقیقه یه گرافیک فروخته شد

اما بقیه شاید حدود یک ماه و شایدم بیشتر

(ای کاش دوستان از ایشون یاد میگرفتند)

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21742

ویرایش شده توسط faraj
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز به این تاپیک یه نگاه بندازید :

در عرض 1 دقیقه یه گرافیک فروخته شد

اما بقیه شاید حدود یک ماه و شایدم بیشتر

(ای کاش دوستان از ایشون یاد میگرفتند)

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21742

بنده عرض کردم اگر موردی بود در پ.خ اطلاع بدید! نه اینکه در تاپیک تیکه پرونی کنید! در ضمن اینکه به قول شما بیشتر از یک ماه طول کشیده.بار اول که از فروش منصرف شدم با اینکه چندتا از دوستان خریدار بودند با قیمت 1680. بار دوم که تاپیک از سر گرفته شد یکی از دوستان خواستند ولی پولشون جور نشده بود و بنده به احترام ایشون بیش از یک هفته صبر کردم که متاسفانه در نهایت پول ایشون جور نشد و با کسب اجازه ازشون فروش رو از سر گرفتم.

الان هم نمیخواستم بفروشم.ولی چون حرف زدم سر حرفم هستم! به همون قیمتی که جناب حسینی به آقا پوریا فروختند بنده هم به خریدار محترم تقدیم میکنم.البته قطعاً اون خریدار هم شما نیستید

البته فقط حضوری و اولویت هم با کسی هست که cpu  و مادربورد هم بخواد.

سی پی یو 860 و مادربرد هم 680 . دقیقاً طبق قیمتی که چند روز پیش فروخته شدند.

--------------------

دوستان تقاضا میکنم حرف نیشدار و چند پهلو نزنید , چون همیشه نمیتونم خودم رو کنترل کنم!

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیکو پایه هستم

اگر خیلی عجله ندارید و امکان داره صبر کنید, یکی از دوستان با مادربرد و cpu خواستند ولی هنوز خبر قطعی ندادند و چند روز آینده مشخص میشه

ولی اگر عجله دارید فردا هنماهنگ میکنیم و گرافیک رو تقدیمتون میکنم.

لینک به دیدگاه

درود مجید جان بنده یه عذرخواهی به شما بدهکارم !

معذرت خواهی میکنم!

خوب بفلروشی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجید جان بنده یه عذرخواهی به شما بدهکارم !

معذرت خواهی میکنم!

خوب بفلروشی دوست عزیز

حمیدجان عذرخواهی بابت چی؟!

بنده سعادت نداشتم با شما معامله کنم.ان شاءالله در آینده نزدیک سعادت معامله با شما دوست خوبم نصیبم بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز از این دوستمون amir311 خبری نشد . فروش همچنان ادامه دارد...

با توجه به اینکه تاپیک مجزا برای بورد و پردازنده ایجاد شده,به اولین کسی که برای خرید گرافیک به تنهایی هم اقدام کنه تقدیم میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای دوستان مورد اعتماد اول ارسال میشه نه هر کی از راه رسید!

بخرید دیگه قیمت از این بهتر؟

لینک به دیدگاه

برای دوستان مورد اعتماد اول ارسال میشه نه هر کی از راه رسید!

بخرید دیگه قیمت از این بهتر؟

برای من هم جای سوال داره چی شده که بازار قطعات کامپیوتر مخصوصا VGA یه باره توی این 10 روز اخیر اینجور خراب شده!

تا همین 20 روز پیش یه همچین گرافیکی رو با این قیمت روی هوا میزدند!!!!

ممکنه خیلی از بچه ها بگن به خاطر سری 700 هست ولی گرافیکهای سری 700 هم با توجه به قدرتشون اگه دقت کنید همچین ارزون نیستند که بخواد بازار رو اینقدر خراب کنه!!

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای من هم جای سوال داره چی شده که بازار قطعات کامپیوتر مخصوصا VGA یه باره توی این 10 روز اخیر اینجور خراب شده!

ممکنه خیلی از بچه ها بگن به خاطر سری 700 هست ولی گرافیکهای سری 700 هم با توجه به قدرتشون اگه دقت کنید همچین ارزون نیستند که بخواد بازار رو اینقدر خراب کنه!!

کلاً بازار همه چیز خراب شده.

مشتری که در P.T زیاد داره ولی امتیاز بازارچه شون بالاست و شهرستان هستن و میگن اول باید ارسال کنی بعد واریز میکنیم.میگم چرا؟ میگن چرا قیمت انقدر پایینه؟ نکنه مشکلی داره؟! :-w برا همین ترجیح میدم حضوری معامله کنم

قیمت بالا بذاری یه داستان داره پایین بذاری بدتر

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب . بازار همه چیز خراب شده و فقط برای کامپیوتر نیست شلوغ ترین بازار تهران رو رفته بودم پشه پر نمیزد . چه برسه به مشتری . 

ولی خوب بعضی هام ممکن این مقایسه را هم بکنند http://gpuboss.com/gpus/MSI-GeForce-GTX-770-vs-MSI-GeForce-GTX-680  بد پیش خودشون بگن که 770 که قویتره الان برنده ایسوس هم که 1650 تومن آکبند چرا آدم بیاد اینو بخره 1400 ولی توجه نمیکنن که در خارج هم این دو تا کارت 80 دلار اختلاف قیمت دارند و 680 گرون تره .

ببخشید دیگه دیگه عادت کردیم هر جا کارت گرافیک دیدیدیم یه پست بزنیم دیگه شرمنده . 

ویرایش شده توسط sinos
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب . بازار همه چیز خراب شده و فقط برای کامپیوتر نیست شلوغ ترین بازار تهران رو رفته بودم پشه پر نمیزد . چه برسه به مشتری . 

ولی خوب بعضی هام ممکن این مقایسه را هم بکنند http://gpuboss.com/gpus/MSI-GeForce-GTX-770-vs-MSI-GeForce-GTX-680  بد پیش خودشون بگن که 770 که قویتره الان برنده ایسوس هم که 1650 تومن آکبند چرا آدم بیاد اینو بخره 1400 ولی توجه نمیکنن که در خارج هم این دو تا کارت 80 دلار اختلاف قیمت دارند و 680 گرون تره .

ببخشید دیگه دیگه عادت کردیم هر جا کارت گرافیک دیدیدیم یه پست بزنیم دیگه شرمنده . 

درود بر شما

سطح عمومی قیمت کالا و خدمات در کشور ما تقاضا محور هست. و کشش قیمتی ربطی به پرکشش بودن با کم کشش بودن کالا نداره بلکه به رفتار مصرف کننده بستگی داره.رفتار مصرف کننده هم قابل پیش بینی نیست یا حتی رفتار معکوس هم دیده میشه.یعنی با افزایش قیمت,تقاضا برای خرید کالا یا خدمت افزایش پیدا میکنه و برعکس! یعنی با کاهش قیمت,استقبال و تقاضا هم برای خرید دچار کاهش میشه !!!! که الان مورد برعکس در این تاپیک حکمفرما بود!

در بازارچه رفتار باز هم عجیب تر میشه! یعنی بیشتر از اونچه که خود کالا یا قیمت کالای مورد فروش برای خریدار اهمیت داشته باشه,کاربر فروشنده مهم هست.کاربران باسابقه و مورد توجه اکثریت کاربران زمان کمتری برای فروش انتظار میکشند ....

در هر صورت داشتم رکورد بازدید از تاپیک فروش رو میشکستم که با فروش گرافیک موفق به انجام این کار نشدم ;)

گرافیک هم فروخته شد!

ختم تاپیک :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...