رفتن به مطلب

نتایج اورکلاک vga اعضای فروم !

DOMINATOR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان این تاپیک رو ایجاد کرم تا نتایج اورکلاک کارتهای گرافیک رو بزاریم البته در نظر داشته باشید پایداری کارت خیلی مهمه پس فقط فرکانسهای پایدار رو بدست بیارید و یک عکس از gpu-z کارت قرار بدید تا ببینیم هر کارت تا چقدر قابلیت oc رو داره .

خوب من برای کارت خودم تونستم بعد از تست پایداری با ati tool به این نتایج برسم .

MSI HD 4890 OC

w3lu2plem3zu0s7ojwt.jpg

در ضمن دوستانی که 4890 دارند حتما نتایجشون رو بزارند ممنون میشم.

تشکر.

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام vivid عزیز .

آیا این بالاترین فرکانسهاتون بوده ؟ ولی فکر کنم بیشتر از این هم بشه رفت کاملا تست کردید ؟

لینک به دیدگاه

persian warrior عزیز خیلی نتایج اور کارتتون عالی بود واقعا این سری کانکت تریدی که آقای حسینی وارد کردند خیلی کیفیت خوبی داشتند من سری قبل که پیش آقای حسینی بودم میگفتند حتی یه دونه خرابی هم برای ما نداشت که این خیلی عالیه و کیفیت خوب این محصول رو نشون میده.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

persian warrior عزیز خیلی نتایج اور کارتتون عالی بود واقعا این سری کانکت تریدی که آقای حسینی وارد کردند خیلی کیفیت خوبی داشتند من سری قبل که پیش آقای حسینی بودم میگفتند حتی یه دونه خرابی هم برای ما نداشت که این خیلی عالیه و کیفیت خوب این محصول رو نشون میده.

موفق باشید.

درسته دوست عزیز.

حق با شماست، این کارت ها بر خلاف چیزی که در بدو ورود در مورد کیفیت پایینشون می گفتند،

بسیار با کیفیت و عالی هستند، و کارایی فوق العاده ای رو به نمایش می گذارند.

درضمن من بازم جا برای اورکلاکش داشتم ولی راستش ترسیدم چیزیش بشه!

آخه با کلی پس انداز و قسط تونستم این سیستم رو بگیرم.

لینک به دیدگاه

مشکلی که پیش نمیاد در حین اورکلاک به شرطی که قدم به قدم پیش برید و دما رو کنترل کنید اگر براتون ممکن بود و دوست داشتید بالاترین فرکانستون رو بزارید .

لینک به دیدگاه

سلام vivid عزیز .

آیا این بالاترین فرکانسهاتون بوده ؟ ولی فکر کنم بیشتر از این هم بشه رفت کاملا تست کردید ؟

نه عزیزم این بالاترین نبوده روی 900/1100 هم بردم اما تست نکردم ولی در تستهای 3D Mark که سنگین ترین تستها برای گرافیک هستند نمیتونم بیشتر از این مقدار بروم

سر فرصت تستهای دیگه ای هم انجام میدم :-?

لینک به دیدگاه

ببخشيد دوستان ما كه خيلي چيزي از اوركلاك سرمون نميشه !!! ميشه مارو راهنمايي كنيد ؟؟؟

ايشالله كارت كه گرفتم ميخوام در جا يه اور خوب بزارم رو شكمش ( البته ميدونم كه نبايد زياده وي كرد )

لینک به دیدگاه

ببخشيد دوستان ما كه خيلي چيزي از اوركلاك سرمون نميشه !!! ميشه مارو راهنمايي كنيد ؟؟؟

ايشالله كارت كه گرفتم ميخوام در جا يه اور خوب بزارم رو شكمش ( البته ميدونم كه نبايد زياده وي كرد )

سلام

محمد جان انشاا... کارت جدید گرفتید بنده و دیگر دوستان در خدمتتون هستیم و برای شروع یک سر به لینک زیر بزنید و آموزش اورکلاک کارت گرافیک رو امید جان ( مدیر انجمن ) دادند و بسیار کامل و واضح هست.

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=1859

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ببينم داش رضا اوركلاك باعث داغ شدن كارت گرافيك ميشه ؟؟؟

فن خودش ميتونه خنكش كنه يا نياز به كولر و اين چيزا داره ؟؟؟

مثلا فكر كن كارتم gts 250 يا 4870 هست !!!!

لینک به دیدگاه

ببينم داش رضا اوركلاك باعث داغ شدن كارت گرافيك ميشه ؟؟؟

فن خودش ميتونه خنكش كنه يا نياز به كولر و اين چيزا داره ؟؟؟

مثلا فكر كن كارتم gts 250 يا 4870 هست !!!!

سلام

محمد جان اورکلاک باعث داغ شدن کارت میشه فقط در هنگام تست پایداری و گیم .

و فن خود کارت کافیه چون قرار نیست که ما به کارت ولتاژ بدیم .

مثلا شما 4870 دارید فقط باید وقتی تست پایداری میگیرید دور فن کارت رو بالا ببرید چون کارت در لود 100% قرار میگیره و باعث میشه کارت خیلی داغ بشه ولی اگر سرعت فن رو زیاد کنید گرما به سرعت خارج میشه و مشکلی پیش نمیاد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

و بالاخره كارت zotac GTX260 به دستمون رسيد و امروز وقت كردم يه كوچولو تستش كنم .

اين كارت بدون آور در كرايسيس توي بالاترين تنضيمات و در رزولوشن 1440. 900 تونست 26 فرم بده و بعد آوركلاك تونستم 30 فرم بگيرم كه واقعا عاليه .

Core : 576 @ 730

Shader : 1245 @ 1620

Memroy: 2000 @ 2400

اينا حداكثر آوري بود كه فعلا تونستم انجام بدم كاملا پايدار هم بود .

لینک به دیدگاه

و بالاخره كارت zotac GTX260 به دستمون رسيد و امروز وقت كردم يه كوچولو تستش كنم .

اين كارت بدون آور در كرايسيس توي بالاترين تنضيمات و در رزولوشن 1440. 900 تونست 26 فرم بده و بعد آوركلاك تونستم 30 فرم بگيرم كه واقعا عاليه .

Core : 576 @ 730

Shader : 1245 @ 1620

Memroy: 2000 @ 2400

اينا حداكثر آوري بود كه فعلا تونستم انجام بدم كاملا پايدار هم بود .

با سلام

امیر عزیز بنده از نوع پردازندتون بی اطلاع هستم ولی بهتون پیشنهاد میکنم اگه قصد دارید در Crysis فریمی بالاتر از این حرفها بگیرید سعی کنید پردازنده رو هم OC کنید.

راستی کارتتون رو هم خیلی خوب OC کردید.:-?

لینک به دیدگاه

توي بازي كرايسيس در very high و در رزولوشن بالاي 1280 تاثير پردازنده خيلي ناچيزه طوري كه ميشه ازش صرفه نظر كرد .

يه بنچ هم دارم كه حتي با icore7 3.8 هم بيشتر از اين فرم نگرفتن اونم با GTX280 .

لینک به دیدگاه

توي بازي كرايسيس در very high و در رزولوشن بالاي 1280 تاثير پردازنده خيلي ناچيزه طوري كه ميشه ازش صرفه نظر كرد .

يه بنچ هم دارم كه حتي با icore7 3.8 هم بيشتر از اين فرم نگرفتن اونم با GTX280 .

امیر جان تا اونجایی که من تست گرفتم شدیدا به CPU وابسته هست.جوری که برای خودم فرقش به 20 فریم هم رسید(البته تو 1280x1024 و 2x AA).

پردازنده خودتون چیه؟

لینک به دیدگاه

ببخشيد 4870 اگه اور بشه چند درصد بهتر ميشه ؟؟؟

مثلا قبل از اور توي gta iv چند فريم ميده ؟؟؟ بعد اور هم چند فريم ميده !!!

لینک به دیدگاه

من با نظرتون موافق نيستم .

پردازنده من phenom X3 8650 هستش .

توي امضا هست كه !

شما مگه كارتتون چيه !

لینک به دیدگاه

من با نظرتون موافق نيستم .

پردازنده من phenom X3 8650 هستش .

توي امضا هست كه !

شما مگه كارتتون چيه !

امیر عزیز پردازنده ی شما زیاد برای OC و گیم مناسب نیست...اگه پردازنده ای مثل E7400@4.0GHz داشتید با انجام یک تست میتونستید میانگینها رو با هم مقایسه کنید.

کارت بنده هم HD4850 هست(اگه وقت کنم یک تست در همین شرایط رو براتون میزارم).

لینک به دیدگاه

ببخشيد 4870 اگه اور بشه چند درصد بهتر ميشه ؟؟؟

مثلا قبل از اور توي gta iv چند فريم ميده ؟؟؟ بعد اور هم چند فريم ميده !!!

سلام

محمد جان بستگی داره تا چقدر اور بشه همینطوری نمیشه گفت قبل اور و بعد اور چند فریم میده و بهتره از دوستانی که 4870 دارند سوال کنید .

لینک به دیدگاه

سلام

محمد جان بستگی داره تا چقدر اور بشه همینطوری نمیشه گفت قبل اور و بعد اور چند فریم میده و بهتره از دوستانی که 4870 دارند سوال کنید .

DOMINATOR عزیز، نرخ فریم کارت 4870 Extreme OC من در بازی GTA IV ، حداقل 65 فریم بوده ولی باید اینو اضافه کنم

که نرخ فریم این بازی شدیدا وابسته به CPU است و با 4 هسته ای ها نرخ فریم به مراتب بهتری نسبت به 2 هسته ای ها داره و اورکلاک کارت گرافیک تاثیر چندانی روش نداره!

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
l7xt0kw0wcwhsral09lc.jpg

7apbj7u05tj5oh6pw8nh.jpg

رضا جان بیشتر از اینم اور میشه؟؟

آیا میشه اینو تا 755 و 1188 برای کور و مموری برد؟؟

لینک به دیدگاه

رضا جان بیشتر از اینم اور میشه؟؟

آیا میشه اینو تا 755 و 1188 برای کور و مموری برد؟؟

سلام

حامد جان این بالاترین فرکانسها بود در کل انتظار بیشتری داشتم حد اقل برای gpu تا 730

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...