رفتن به مطلب

نتایج اورکلاک vga اعضای فروم !

DOMINATOR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

Asus Radeon hd 5770 v2 Stable

voltage tweak software : Smartdoctor 5.51

Input voltage : 1.287v

memory clock : 1417mhz

core clock : 1048mhz

1262464833.jpg

نکته : بوسیله بازیهای رزیدنت اویل 5 و nba2k10 و gtaiv تست گرفته شد که کاملا پایدار بود ولی نمیدونم چرا fps قبل از اورکلاک از بعدش بیشتر بود :D

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

سلام

amirsss عزیز , مطمئن باشید کارتتون توی این فرکانس استیبل نیست چون شما تست پایداری کارتتون رو با گیم انجام دادید که اصلا روش صحیحی نیست ...

شما ابتدا یکی از نرم افزار های ati tool یا FurMark رو دانلود کنید و با اینها تست پایداری رو انجام بدید ... من با ati tool حدودا 2ساعت تست گرفتم یعنی 2 ساعت کارت زیر لود 100% بود ولی گیم لودش تا این حد نیست و کم و زیاد میشه و مدام در حال تغییر هست .

لینک به دیدگاه

سلام

راستش من 10 دقیقه هم نتونستم با atitool کارت رو تست کنم شما مطمئنی که 2 ساعت اینکار رو کردی !!:D ( البته مقادیر بنده با مال شما فرق داشت که احتمالا دلیلش همینه )

ولی با futuremark که تست گرفتم تا 3/4 تستها کامل پایدار بود ولی توی اواسط سری تستهای 4 کم آورد ...

البته منم تونستم روی مموری کلاک 1400 و کور کلاک 1003 با ولتاژ ورودی 1.275 استیبل کنم تست با موفقیت با 3dmark vantage v1 انجام گرفت

ولی به امید کلاکهای بالاتر

پست ادیت شد

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

سلام

راستش من 10 دقیقه هم نتونستم با atitool کارت رو تست کنم شما مطمئنی که 2 ساعت اینکار رو کردی !!:D

ولی با futuremark که تست گرفتم تا 3/4 تستها کامل پایدار بود ولی توی اواسط تست 4 کم آورد ...

بتون تبریک میگم رکورد خوبیه اگه میشه بایوس کارتت رو با همین تنظیمات که روش انجام دادی اینجا بذار تا منم فیض ببرم یا حداقل بگید با چه نرم افزار تویک کار کردید و ولتاژی که دادید چقدر بوده البته گمون میکنم از msi after burner استفاده کردی

سلام

خوب این ناپایداری کامل کارتتون رو نشون میده .... بله عزیز بنده نزدیک به 2 ساعت تست کردم تا از پایداری کاملش مطمئن بشم ...

بله با نرم افزار msi after burner این کار رو انجام دادم و ولتاژ کارت هم 1.250 هست ... دقت کنید , فرکانس رمها رو از 1400 بالاتر نبرید چون از این فرکانس بالاتر استیبل نیست و باعث ایجاد ناپایداری حین تست میشه ...

و حین تست گرفتن سرعت فن کارت رو بالا ببرید چون دمای بالا هم خودش باعث ناپایداری کارت میشه ...

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

سلام :-w

ماشالا به دوستان ، میبینم که رکوردای 5770 هست ، خوب منم رکورد 5770 خودمو میزارم که برا تست پایداریش علاوه بر کامبوستر و فیچرمارک از تست سنگین 3DMark Vantage استفاده کردم . :eek:

Sapphire HD5770 Refrence

Core : 1052 Mhz

Memory : 1475 Mhz (5900Mhz

@};-

1blqmhs536q8gopj195u.jpg

ویرایش شده توسط 3DSAT
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...