رفتن به مطلب

فروش Noctua NH-D14

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یک فروند کولر Noctua NH-D14 جهت فروش خدمت دوستان عزیز ارائه می گردد.

کولر بسیار تمیز بوده و به همراه جعبه و متعلقات کامل (حتی نشان فلزی Noctua ) تقدیم حضور می گردد. کولر تا تاریخ 25 خرداد ماه سال 95 دارای گارانتی عقیق می باشد.

خمیر کولر تماما استفاده شده است.

قیمت پایه: 190

فوری: 240

گام افزایش هم 5 ت

فروخته شد

بنده ساکن استان گلستان شهرستان گرگان هستم و ارسال کولر نیز توسط تیپاکس یا پست صورت خواهد گرفت که هزینه آن طبق عرف بر عهده خریدار محترم می باشد.

تصاویر:

post-3463-0-17760000-1374387219_thumb.jpgpost-3463-0-74733100-1374387271_thumb.jpg

موفق و موید باشید.

ویرایش شده توسط vscoder
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

به قیمت پایه خریدارم . 

اصولا از خمیرش چیزی باقی مانده ؟  :)

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

196 خریدارم

ویرایش شده توسط M0I-I3N
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

با اجازه بهزاد خان و جسارتا 195 هستم

اجازه من هم دست شماست دوست عزیز  @};- 

با اجازه شما به عنوان آخرین پیشنهاد 200 خریدارم .

لینک به دیدگاه

هنوز ( تاآخر وقت سه شنبه مورخ 1 مرداد ماه ) راه زیادی مونده، حالا ببینیم چی میشه :lol:

لینک به دیدگاه

بله، از انجا که 1156 و 1155 به لحاظ فن همخوان هستند و همین کولر تا دیروز عصر روی سیستم منزل بنده (که مشخصاتش در امضام هست) سوار بوده.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عنایت داشته باشند زمان مزایده کمی کاهش پیدا کرد و به ساعت 2 بعد از ظهر روز سه شنبه مورخ 1 مرداد ماه  ختم خواهد شد.

قیمت فروش فوری نیز به پست اول اضافه شد.

ویرایش شده توسط vscoder
لینک به دیدگاه

درود

دوستان چند ساعتی بیشتر باقی نمانده است. (به پست بالایی دقت کنید)

بیا بالا

لینک به دیدگاه

زمان به اتمام رسید و کولر تقدیم دوست عزیز H@MID خواهد شد که هماهنگی ها با ایشان در پ خ صورت می گیرد.

در صورت انصراف ایشان فروش پیگیری می شود.

لینک به دیدگاه

درود

از آنجا که دوست عزیزمان آقا حمید هنوز خبری به بنده نداده اند و بنده هم چندان حوصله کش دار کردن فروش رو ندارم لذا اگر تا ساعت 2 بعد از ظهر امروز خبری از ایشان نشود کولر به دومین پیشنهاد تقدیم خواهد شد.

لینک به دیدگاه

درود

ساعت از 2 هم گذشت و خبری از این دوست عزیز نشد. فروش موقتا به حالت تعلیق درخواهد آمد تا تصمیم گیری لازم صورت گیرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نمیدونم اون دسته از عزیزانی که میان پیشنهاد قیمت میدن چرا یه هو غیب میشن  !!!!!  :unsure:

لینک به دیدگاه

درود

نمیدونم اون دسته از عزیزانی که میان پیشنهاد قیمت میدن چرا یه هو غیب میشن  !!!!!  :unsure:

مرتضی جان خبر نداری !

یه سری قطعه گذاشتم فروش تاپیک 4 صفحه پیشنهاد داشت تا بالاخره بالاترین پیشنهاد ، به هرکی پخ زدم گفت پشیمون شدم :))

----------

عزیز کاربری که 210 میخواستن اگه انصراف دادن کولر رو دوباره میذارید برای مزایده یا اینکه نفر دوم برنده اعلام میشه ؟

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

درود

با سپاس از توجه دوستان عزیز..

همانطور که در چند پست بالاتر هم گفتم کولر تقدیم به دومین پیشنهاد که مربوط به جناب تک بوده خواهد شد مگر اینکه ایشان اعلام انصراف کنند که در آن صورت فروش ادامه پیدا خواهد کرد.

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

درود

در پی انصراف جناب تک، فروش از سر گرفته می شود و تا سه شنبه ادامه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

سلام 

مرتصی جان من غیبم نزده و اگر امری باشد در خدمتتون هستم .

اصولا این پست را باید استارتر عزیز میزد و جای تعجب دارد که شما این زحمت را تقبل کردید !!!!!

تا حالا یادم نمیاد که پیشنهادی داده باشم و پیگیر نباشم و یا غیبم بزند و ...!!!!

اگر موردی بوده و من حضور ذهن ندارم لطفا لینکش را بدید تا هم از دل استارتر و هم دیگر دوستان در بیارم .

درود

در پی انصراف جناب تک، فروش از سر گرفته می شود و تا سه شنبه ادامه خواهد شد.

همانگونه که عرض کردم چند روزی تهران نبودم  و تا آخر هفته امکان هماهنگی ندارم .

اگر برایتان مقدور باشد تا آخر هفته منتظر بمانید میتونم هماهنگ کنم و وقتی مبلغ واریز شد زحمت ارسالش را تقبل نمائید .

لینک به دیدگاه

درود جناب تک

استفاده از رسانه ارتباطی اینترنت این مشکلات رو هم به همراه دارد :D  

منظور مرتضی جان دوست عزیزمان کاربر H@MID بود که به یکباره خبری ازشان نشد و غیبشان زد.

و بنده در طی مکاتباتی که در پیام خصوصی داشتیم، و از ان جهت که حضرتعالی هم فینگیلیش تایپ کرده بود، دچار کژفهمی شدم و گمان کردن که شما دیگر تمایلی به تهیه این کولر ندارید. بحث مادیات هم چندان مطرح نیست. کولر برایتان ارسال خواهد شد.

در همین جا از شما و هم از سایر دوستان عذرخواهی می کنم.

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود جناب تک

استفاده از رسانه ارتباطی اینترنت این مشکلات رو هم به همراه دارد :D  

منظور مرتضی جان دوست عزیزمان کاربر H@MID بود که به یکباره خبری ازشان نشد و غیبشان زد.

و بنده در طی مکاتباتی که در پیام خصوصی داشتیم، و از ان جهت که حضرتعالی هم فینگیلیش تایپ کرده بود، دچار کژفهمی شدم و گمان کردن که شما دیگر تمایلی به تهیه این کولر ندارید. بحث مادیات هم چندان مطرح نیست. کولر برایتان ارسال خواهد شد.

در همین جا از شما و هم از سایر دوستان عذرخواهی می کنم.

موفق و موید باشید.

در این تاپیک فقط 4 نفر پیشنهاد دادند و یک نفر از آنها من بودم و ایشان هم جمع بستند و قطعا من هم مورد خطاب قرار گرفتم .

از بابت فینگیلیش تایپ کردن عذر میخوام چون با گوشی و GPRS آنلاین شده بودم و دسترسی به PC نداشتم .

آخر هفته هماهنگ میکنم .

ممنونم 

لینک به دیدگاه

سلام، ظاهرا فروخته شده

اگه فروخته شده که مبارکه ولی اگه فروش نرفته از طریق پ خ اطلاع بده دوست عزیز، خریدارم

لینک به دیدگاه

درود

کولر در همان تاریخ فروخته شد. اما به خواست جناب تک هماهنگی ها جهت ارسال همین دیروز انجام گرفت.

کولر فروخته شده و امروز حدود ساعت 2 بعد از ظهر تحویل تیپاکس شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...