رفتن به مطلب

فروش خنك كننده گرين ماچو

eddy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

از سيستم به باد رفتم يكسرى لوازم جانبى و مهمتر از همه اين خنك كننده هست دوستانى كه اطلاع ندارن براى بار ديگه بگم بنده تمام تايپيكهايى كه براى فروش قرار ميدم هزينه ارسال كالا پاى خودم هست در سريعترين وقت ممكن كه حتى به ذهن كسى نميرسه با پست پيشتاز

26071_1721288773_tn_green-hr2-macho.jpg

اين خنك كننده بسيار تميز و در حد هست و همراه با يك خمير مرغوب چندبار مصرف ارائه ميشه

تمام متعلقات و پايه ها وجود داره لينك سايت رو قرار ميدم در صورت نياز تصاوير بزودى و اينكه اين خنك كننده به هر طرف كه بخواين بسته ميشه و مشكلى براى اينكه رمهاى شانه بلند داشته باشين هم ايجاد نميكنه

9cff1f62_thermalright_macho_hr02_mounted

لينك سايت رسمى

قيمت پايه 100

قيمت فورى 145

لینک به دیدگاه

با سلام

125 با من

رو 1155 میشینه دیگه؟

ویرایش شده توسط Naji
لینک به دیدگاه

قیمت صفرش هم که 160 تومانه

130 تومان هم از سر کارکرده ش خیلی زیاده

http://lioncomputer.ir/category/592/CPU%20Fans%20&%20Heatsinks/60/

لینک به دیدگاه

آکبند این کولر تا دیروز که هیچکجا موجود نبود !

قبل موجود نبودن، تا 154 هم قیمت داشت ولی فعلاً نیست !

ولی خب 130 وقتی خمیر هم نداره ، حتی اگه رو سیستم بسته هم نشده باشه ......

لینک به دیدگاه

رو 1155 میشینه دیگه؟

بله عزيز تمام پايه ها موجوده حتى براى 2011 B)

داداش یه عکس از خود کولر بزار ببینیم چی هست

130 تومان هم از سر کارکرده ش خیلی زیاده

ايشالا عكس ميزارم ولى مشكل اينكه نه سيستم دارم نه گوشى بدرد بخور اگه خريدار هستين پس لطف كنيد تايپيك بنده رو خراب نكنيد.... :unsure:

آکبند این کولر تا دیروز که هیچکجا موجود نبود !

قبل موجود نبودن، تا 154 هم قیمت داشت ولی فعلاً نیست !

ولی خب 130 وقتی خمیر هم نداره ، حتی اگه رو سیستم بسته هم نشده باشه ......

عزيز همينطور كه گفتم اين كولر در حد نو هست و يه نكته رو همينجا تذكر بدم دوستان وقتى اين كولر رو بصورت نو ميخرين يه خمير ساده يكبار مصرف در جعبه براتون قرار ميدن كه اون كارايى خاص رو هم نداره بنده يه خمير خوب چندبار مصرف همراه با كولر بصورت اشانتيون دارم ميدم كه در عمل متفاوت هم هست تأييد شده توسط بزرگان خواستين آمار ميدم برين پرسجو كنيد...

دوستمون تایید شده اند دوستان .

شما لطف دارين بالاخر اين مو رو توى آسياب سفيد نكرديم... :wub:

لینک به دیدگاه

دوستان بالاترين پيشنهاد براى آقاى شادمهر بوده كه 130 خواستن تا 2-3 روز آينده دارم مزايده رو به پايان ميرسونم اگه بالاتر نبود براى ايشون ارسال ميشه با تشكر...

لینک به دیدگاه

تا لحظاتى ديگر تقديم خريدار محترم خواهد شد...

به كى ميرسه؟!

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز فکر نمیکنی یه کم دیر جواب دادی؟

پایان مزایده چهارشنبه نصف شب بود

در حالی شما جمعه شب تایپک رو اورده بودی بالا.

بالاترین قیمت رو هم بنده قبل از پایان مزایده دادم که واستون پ.خ دادم با شماره موبایلم که میتونستین زنگ بزنین و معامله کنیم.

در حالی که از روز چهارشنبه تا شب جمعه دیگه خبری از شما نشد.

با توجه به قوانین مزایده بنده از خرید انصراف دادم :angry:

از بقیه دوستان هم عذرخواهی میکنم

ویرایش شده توسط shadmehr007
لینک به دیدگاه

چند بار هم ازتون تقاضا شده که یه عکس از کولر بزارین که بازم شما کوتاهی کردین :(

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز فکر نمیکنی یه کم دیر جواب دادی؟

پایان مزایده چهارشنبه نصف شب بود

در حالی شما جمعه شب تایپک رو اورده بودی بالا.

بالاترین قیمت رو هم بنده قبل از پایان مزایده دادم که واستون پ.خ دادم با شماره موبایلم که میتونستین زنگ بزنین و معامله کنیم.

در حالی که از روز چهارشنبه تا شب جمعه دیگه خبری از شما نشد.

با توجه به قوانین مزایده بنده از خرید انصراف دادم :angry:

از بقیه دوستان هم عذرخواهی میکنم

چند بار هم ازتون تقاضا شده که یه عکس از کولر بزارین که بازم شما کوتاهی کردین :(

سلام

بنده براى اينكه دير جواب دادم الان دلايلمو عرض ميكنم و همچنين براى حرفهاى ديگه اى كه دارين عرض ميكنيد خوب از كجا شروع كنيم...

اول مسأله اينكه چرا گفتم 4 شنبه و نشد در اصل تقصير بنده نيست بنده طبق روال حرف خودم كه قرار بود 4 شنبه شب خدمتتون برسم و طبق حرفى كه در پ خ با هم زديم هر چقدر با هر روشى كه خواستم وارد سايت بشم نشد و روز بعد و روز بعدش هم همينطور دقيقاً بمدت 2-3 روز با تمام وسايل ممكن سعى كردم وارد سايت بشم نميشد مثل اينكه ديتا بيس سايت در حال جابه جايى بود به هر حال از اين نظر بنده سعيمو كردم

دوم ميمونه مسأله اينكه جمعه اومدم تايپيكو بالا اوردم و در پ خ هم بهتون عرض كردم عزيزم براى كارهاى نهايى در خدمتتون هستم كه شما جواب ندادين...

سوم مسأله تصوير ميمونه همينطور كه گفتم بنده گوشى ندارم كه دوربين داشته باشه كه به سلامتى شارژرش هم امروز به رحمت خدا رفت كه كلا فكر كنم بى گوشى هم دارم ميشم چه برسه به تصوير بردارى و بهتون پيشنهاد ميدم از يكى دو تا از دوستان در مورد كالاهايى كه باهاشون معامله كردم پرسجو كنيد ببينيد كه در حد هستن يا نه و در مورد اعتماد هم همينطور براى اينكه كارتون رو راحتتر كنم من كالا رو براتون ميفرستم شما ببين در حد هست يا نه اونوقت اگه دلت خواست واريز كن

و مسأله آخر انقدر زود عصبانى نشيد و جوش نيارين اينجا ما كلا جو دوستانه رو قبول داريم و در خدمت تمام دوستان هستيم و از جون و دل براشون مايه ميزاريم حتى اگه به ضررمون تموم بشه بازم هيچى نميگيم

لینک به دیدگاه

اينجا ما كلا جو دوستانه رو قبول داريم و در خدمت تمام دوستان هستيم و از جون و دل براشون مايه ميزاريم حتى اگه به ضررمون تموم بشه بازم هيچى نميگيم

EDDY جون اسیرت شدم

واقعا اینقدر گلی؟  :wub: 

لینک به دیدگاه

EDDY جون اسیرت شدم

واقعا اینقدر گلی؟  :wub:

قربونت گلى از شماست ما همون خاك گلدونتونيم.... :)

خداييش امسال مرديم از گرما

Up...

لینک به دیدگاه

طاعات و عبادات دوستان قبول باشه...

ميريم براى سهميه UP امشب...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...