رفتن به مطلب

کمک درباره ساختن فلش حاوی ویندوز

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود،

من می خواستم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم و اگر بشه یک فلش رو روش ویندوز بریزم. دقت کنید که نمی خوام از روی فلش ویندوز بریزم، فقط می خوام یک سیستم که هارد نداره رو با فلش توی محیط ویندوز داشته باشم. ویندوز XP یا 7 یا 8 تفاوتی نمی کنه ...

چندتا برنامه گرفتم که البته همه فلش رو به شکل CD ویندوز درمیارن، ولی من یک چیزی شبیه ویندوز پرتابل روی فلش می خوام !!!

با تشکر... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به پوریای عزیز

شما اگر یک ویندوز 8 اینترپرایز داشته باشی

میتونی از داخل کنترل پنل و قابلیت Windows to Go ویندوز رو به فلش منتقل کنید و با اون بوت بشید

لینک آموزش گام به گام

لینک به دیدگاه

سلام

http://www.rmprepusb.com/tutorials/win7onusb

البته این رو هم اضافه کنم با نصب لینوکس و با استفاده از Virtualbox براحتی میتونید هر OS  ای که خواستید رو فلش درایو نصب کنید.

ویرایش شده توسط linux
لینک به دیدگاه

پوریا جان از توی بایوس فلش مورد نظر رو به حالت HDD بزار تا سیستم به عنوان هارد بشناسه و بعد به راحتی ویندوز روش نصب کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دقیقا ویندوز8  برای اینکار راه کار داره من خودم می خواستم قبلا یه فلش مموری با حجم بالا و سرعت بالا بگیرم روش 8 بریزم... ورژن قبلیا فکر نکنم قابلیت مورد نظرت رو داشته باشند...!

http://www.techradar.com/news/world-of-tech/roundup/how-to-install-windows-8-on-a-flash-drive-with-windows-to-go-1104524

این یتوضیحانی فکر کنم داده ببین بدردت میخوره !!!

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی این کارو کرده !؟؟؟ برای ویندوز XP و یا 7 چفدر حجم میخواد !؟؟؟

خیلی خوب میشه رو هر فلش یه سیستم عامل لینوکس نصب کنی ! :دی

یعنی با خواسته آقا پویا بنده هم مشتاق شدم این کار رو تست کنم !

حالا ویندوز 8 این قابلیت رو داره ... 7 چی ؟ Windows to Go نداره ! چطور باید روی فلش Bootable بالا آوردش ؟؟

شرمنده از پویا جان :دی (حالا که شما سوال پرسیدین ما هم میپرسیم)

ویرایش شده توسط ic0der
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز 7 رو نمیتونی مستقیم روی فلش نصب کنی ولی بجز لیتوکس یه راهی هست که از VMware ویندوز استفاده کنی یعنی ماشین مجازی وین 7 رو روی فلش نصب کنی بعد با یسری تریک روی ماشین مجازی که رو فلش نصب شده اون رو به عنوان OS معمولی به سیستم شناسایی کنی . ابزار هم یه فلش 8 گیگ به بالا با سرعت بالا و یک نسخه از VMware و یه OS ( مثل ویستا ) که ماشین مجازی رو روش ستاپ کنی هست . داستانش یکم طولانی هست ولی اگر نیاز داشتی میتون لینک کنم برات .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...