رفتن به مطلب

انتخاب بین چهار تبلت با دو سیستم عامل متفاوت

Kamy4r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان قرار هست بنده برای یکی از اقوام یک تبلت بخرم بین این سه مدل مخصوصا سیستم عامل موندم.

1-sony experia tablet Z

2-asus vivobook windows 8

3-samsung n8000 galaxy note 10.1

4-motorola zoom2

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

به من چیزی نگفتن ولی برای سفر میخواد به احتمال زیاد بازی فیلم اینترتت بازکردن فایل های متنی و کارهای مشابه

لینک به دیدگاه

پس اندروید بهتره . هم مصرقش کمتره و هم اینکه جمع و جور تره . اگر هزینه مهم نیست من  sony experia tablet Z رو پیشنهاد میکنم . صفحه فول اچ دی داره . ضد آب هم هست . پردازنده خیلی خوبی هم داره . خیلی هم شیکه . اگر مدل LTE رو بگیری به عنوان تلفن همراه هم میشه استفاده کنیش . فقط با هندزفری ;)

لینک به دیدگاه

ممنون اقا حامد پس تبلت ویندوزی در چه مواردی بهتر از اندروید هست؟این سونی فقط سیم خورش وارد شده که ارزونترین جا 3400 میده ولی خب اگر اون دو مورد دیگه کار این سونی رو انجام میدن اونها روبگیرم محدودیت بودجه نداره ولی گقته اگر کارایی. چند تبلت. برابر یود اون ارزونتررو بگیرم از سامسونگ خیلی تعریف میکنند موتورولا هم از نظر قدرت سیپیوش و صفحش نگرانم نظر شما چیه؟

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

تبلت ویندوزی به درد کسانی میخوره که کار با نرم افزار های تحت ویندوز براشون مهمه . مثلا شما بخوای فتوشاپ کار کنی ، تو اندروید ورژنی که داره خیلی ضعیفه . کاری نمیتونی باهاش بکنی . ولی مشکلی که تبلت های ویندوزی دارن اینه که سیستم عاملشون برای سخت افزارشون سنگینه . البته تو تبلت های سرفیس مایکروسافت این مشکل حل شده تقریبا . ولی این ایسوس که شما گفتی در واقع لپ تاپ هست نه تبلت . فقط صفحه لمسی داره . سخت افزار بهتری نسبت به تبلت های ویندوزی داره . سخت افزارش برای لپ تاپ هاست .

من این تبلت سونی رو 2600 قیمت داشتم . نمیدونم شما کجا دیدی 3400 . ولی من تو علاءالدین 2600 دیدم . 2-3 هفته پیش . شاید مدل بدون سیم بود . به مدلش دقت نکردم . ولی با سیم نباید خیلی گرونتر باشه .

سامسونگ خوبه . ولی در مقابل سونی سخت افزار ضعیفی داره .قدیمی هم شده . این لینک مقایسه اونها : http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5255&idPhone2=4573

لینک به دیدگاه

ممنون

بله اشتباه شد منظورم 2400 بود

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

به نظرتون بین این دو کدوم بهتره؟

Google nexus 10

Samsung note 10.1 n8010

باتشکر

لینک به دیدگاه

درود

کامیار جان

هر دو تبلتهای خوبی هستن، مثلا تبلت گوگل دارای تراکم پیکسلی بالاتری نسبت به سامسونگ هستش،پردازشگر تبلت سامسونگ 4 هسته ای هستش و گوگل دوال کور ، هر دو تبلت هم که مجهز به یه دورین 1.9 مگاپیکسلی در جلو و 5 مگا پیکسلی در پشتشون هستن، تقریبا تو یه سطح قرار دارند، شما باید بر اساس نیاز خودتون یکیشو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

ممنون من فقط نگران صفحه نوت هستم چون تراکم پیکسلش 160 هست ولی نوت از لحاظ مموری خوردن ساپورت 3g خیلی بهتر هست فردا هم باید بخرم موندم.امکان اتصال usb هم خیلی مهم هست

Msi windtab 110w هم بود که دوستان گفتن خوب نیست

لینک به دیدگاه

ممنون من فقط نگران صفحه نوت هستم چون تراکم پیکسلش 160 هست ولی نوت از لحاظ مموری خوردن ساپورت 3g خیلی بهتر هست فردا هم باید بخرم موندم.امکان اتصال usb هم خیلی مهم هست

Msi windtab 110w هم بود که دوستان گفتن خوب نیست

خواهش، پس زیاد سعی کن دو دل نباشی، اگه میدونی که سامسونگ تمام نیازهات رو برآورده میکنه تو خریدش شک نکن، من خودم با چند مدل از تبلتهای سامسونگ کار کردم، کیفیت ساخت مناسبی دارن و همچنین شارژدهی خیلی مناسبی هم دارن.

لینک به دیدگاه

بنده هم یه تبلت در حد نو برا فروش دارم که از مورد 3 و 4 قدرتمند تر و رده بالاتر به حساب میاد ( به شرط عدم امکان تمایز با آکبند تقدیم میکنم ). اینجا میتونید مشاهده کنید : http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21090

ویرایش شده توسط Amir751
لینک به دیدگاه

ویرایش

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

اصلا بهتر نیست 140. پیکسل در اینچ یعنی فاجعه تازه tft و 256k دوربین بسیار ضعیف با فیلم برداری hd سیپیو هم که اصلا قابل مقایسه با اکسیون نیست لطفا اطلاعات اشتباه تنها جهت فروش ندین

ظاهرا شما خیلی ذهنیت بد بینی به فروشنده دارید ! من یه پیشنهاد ساده دادم . تو پست هم کاملا توضیحات داده شده . به زور هم قرار نیست به کسی فروخته بشه!

از لحاظ رزولیشن و چگالی پیکسل که هر 3 برابرند (149) . داداش من تبلته گوشی که نیست شما بگی باید 200-300 باشه !

فقط تکنولوژی پنل فرق داره که قبول دارم note پنل بهتری داره PLS LCD.  ولی زاویه دید note پایین تره (کلا بالاترین زاویه دید رو TFT ها دارن که هم رده با IPS ها هست . کنتراست و زمان پاسخگویی بالایی هم دارن . دلیل استفاده کم از این نوع فقط مصرف باتری بالاتر هست که با باتری 9800 میلی آمپری حل شده) و اگر رویو ها رو بخونید خیلی تعریف و تمجید شده از صفحه A510 و همه نقطه قوت این تبلت معرفیش کردن و حتی بهتر از پنل Asus TF300T که IPS هست توصیفش کردن. صفحه XOOM هم که از هر دو قدیمی تر و تکنولوزی پایین تری داره LCDی.   256k رنگ رو digikala اشتباه زده چون جای دیگه ندیدم .

دوربین جلو 1.3 و پشت 5 هست که هر 3 با هم برابرند. ( زرولیشن عکس و فیلم هم همینطور)

از لحاظ سی پی یو هم  Tegra 3 در A510 به مراتب از سی پی یو 2 هسته ای Xoom قوی تره . و حدود 7 درصد از Samsung Exynos 4412 در note ضعیف تر هست که قابل چشم پوشیه .

از لحاظ باتری هم A510 به مراتب از هر دو قوی تر هست . 

کیفیت ساخت و این حرفا هم که اکثر رویو ها NOTE رو به خاطر کیفیت ساخت ضعیفش نکوهش کردن . Xoom رو خیلی اطلاع ندارم .

بازم اگر نیازه عرض کنم خدمتتون ؟!

لطفا همیشه قبل از اینکه اتهام بزنید یه سرچ کنید :

http://www.phonearena.com/phones/compare/Acer-Iconia-Tab-A510,Samsung-GALAXY-Note-10.1/phones/6825,6935

http://www.phonearena.com/phones/compare/Acer-Iconia-Tab-A510,Motorola-XOOM-2/phones/6825,6402

http://cpuboss.com/cpus/Samsung-Exynos-4-Quad-(4412)-vs-Nvidia-Tegra-3-(T33)

ویرایش شده توسط Amir751
لینک به دیدگاه

اقاحامد باید به ایشون اخطاری بدید اومده توی تاپیک مشاوره داره تب دوزاری رو برای فروش تبلیغ الکی میکنه

ممنون از همه که راهنمایی کردند نکسوس 10 شد

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

اون جمله من به منزله اخطار به هر کسیه که بحث نابجا و توهین میکنه . شما هم پستت رو ویرایش کن . لطفا مراعات کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به استارتر عزیز

ما قبلاً تبلت Microsoft Surface RT داشتیم که الان 2 روزی میشه فروختیم و یه Galaxy Note 8 گرفتیم / اگه سوالی باشه خوشحال میشم کمک کنم

لینک به دیدگاه

ممنون اقا حامد ویرایش شد

-------------

ممنون یک سوال اون تب قبلیتون چه بازی هایی داشت در چه حد برمامه ویندوز ساپورت میکرد؟دلیلتون برای تغییر به اندروید چی بود؟

الان نوت 8 اینچ خریدید؟n5100

کیفیت صفحش چطوره؟از لحاظ قدرتی در چه حدیه چه چیز هایی رو تست کردید؟(بازی) با otg میشه هارد اکسترنال بهش وصل کرد؟رایتر اکسترنال چی؟

الان شما به عنوان یک فردی که هم اندروید هم ویندوز رو تست کردید کدام رو انتخاب میکنید؟کدوم رو پیشنهاد میدید؟ویندوز کامل در برابر اندروید چی؟

ببخشید تعداد سوال هام زیاد شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. هردو اینا برا داداشم هستن و بودش . تا شب انشاالله میپرسم پست میرنم اینجا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون اقا حامد ویرایش شد

-------------

ممنون یک سوال اون تب قبلیتون چه بازی هایی داشت در چه حد برمامه ویندوز ساپورت میکرد؟دلیلتون برای تغییر به اندروید چی بود؟

الان نوت 8 اینچ خریدید؟n5100

کیفیت صفحش چطوره؟از لحاظ قدرتی در چه حدیه چه چیز هایی رو تست کردید؟(بازی) با otg میشه هارد اکسترنال بهش وصل کرد؟رایتر اکسترنال چی؟

الان شما به عنوان یک فردی که هم اندروید هم ویندوز رو تست کردید کدام رو انتخاب میکنید؟کدوم رو پیشنهاد میدید؟ویندوز کامل در برابر اندروید چی؟

ببخشید تعداد سوال هام زیاد شد

اطلاعات در مورد تبلت قبلی

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21076

بله

خوبه رزولیشین و پی پی آی در حد مطلوب هستش

بازی فعلاً هر چی میاد میزنیم - اگه بازی خاصی دارین برا تست بگین تا روش بریزیم - بازی تبلت قبلی به این نمی خوره -

OTG چیه ؟؟

مبدل هنوز نداریم براش ، ولی به احتمال زیاد هارد اکسترنال رو میشناسه چون وقتی فلش مموری میزنی شناسایی میکنه حتی گوشی نوکیا N8 هم هارد اکسترنال رو شناسایی میکنه

ویندوز تبلت قبل RT بودش ، برا اینکه بتونی راحت با این سیستم عامل کار کنی باید ویندوز استور باز باشه ( نم چی چی ان ها هم که وضعشون معلوم نیست ؛ یه روز هست 1 هفته نیست ) ولی اگه منظورتون Windows 8 Pro هست که قیمت بالای 4 میلیون دارن ، دیگه عملاً نمیشه بهشون تبلت گفت میشن لب تاپ بدون کیبورد ؛ اما از آنجایی که آندروید همه جا هست و دسترسی به برنامه هاش راحت تر هستش ؛ نرم افزاهای جدید اول برا آندروید و IOS نوشته میشن بعد به بلک بری و ویندوز ( مترو ) آماده میشن ، حالا Win RT  برخی مزیتها داره که بعد از هک کردن میشه برخی برنامه های EXE را اجرا کرد که در آندروید و IOS وجود ندارن مثل C# Develope که مستلزم داشتن .NET هست که اینم فقط روی ویندوز هستش ( از نظر NetWork همانند ویندوز هایی هستش که کار میکنیم در حالیکه برا آندروید به این راحتی نیست )

دلیل فروشش هم این بود که می خواست برنامه نویسی آندروید انجام بده

نتیجه گیری شخصی : برا تبلت آندروید گزینه بهتری هستش ( تبلت یعنی : خواندن - نوشتن - سرگرمی - وب سورفینگ )

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

Sony xperia z2 tablet دارم و شدیدا زیر قیمت میفروشم.

دارم ماشین میخرم نیاز مالی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...