رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان ,

با استفاده از این نرم افزار کم حجم میتونید ست آپ سیستم عامل های  (Windows, Linux, UEFI, etc.) رو بر روی فلش دیسک کپی کنید .

ویندوز xp تست شد و جواب داد .

لینک مشخصات و دنلود رایگان از سایت اصلی

rufus.png

لینک به دیدگاه

من خودم از نرم افزار Yumi اسفاده میکنم

ویندوز 7 و 8 رو تست کردم عالی جواب داده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من خودم از نرم افزار Yumi اسفاده میکنم

ویندوز 7 و 8 رو تست کردم عالی جواب داده .

درود پیمان جان , ویندوز 7 و 8 بوت کردنشون موردی نداره , مسئله ویندوز xp بودش که کلی دردسر بود واسه بوت کردنش که این نرم افزار سبک این کارو خیلی سریع و بدون دردسر انجام میده .

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام دوستان یکم از مراحل راه اندازی برنامه توضیح میدین اولین بارمه میخوام از رو فلش ویندوز بزنم تنضیمات خاصی داره  

من الان یک فایل iso ویندوز 7دارم که دانلود کردم حالا میخوام رو فلش بریزم و از این طریق نصبش کنم چیکار باید بکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان یکم از مراحل راه اندازی برنامه توضیح میدین اولین بارمه میخوام از رو فلش ویندوز بزنم تنضیمات خاصی داره  

من الان یک فایل iso ویندوز 7دارم که دانلود کردم حالا میخوام رو فلش بریزم و از این طریق نصبش کنم چیکار باید بکنم

درود دوست عزیز ، فقط فایل iso رو انتخاب کن و استارت رو بزن .

لینک به دیدگاه

تشکر از برنامه خوبت چند تا سوال فلشم باید چه فرمتی باشه فت 32 باید باشه یا مشکلی نیست بعد تو یک فلش میشه دوتا ویندوز ریخت مثلا هفت و اکس پی بعد فلش باید خالی باشه 

حتما باید فرمت فایل ایمیج iso باشه با کلون ایمیج بردارم نمیشه

و بعد اینکه با نرم افزار الکل از روی دی وی دی یا سی دی ایمیج بافرمت iso بردارم مشکلی نیست؟

من فقط کلون و الکلو دارم و راحتم با ایمیج برداشتن محدودیتی یا کم و کثری ندارن اینا؟

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام محمد جان میشه 3-4 تا سیستم عامل رو توش ریخت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر از برنامه خوبت چند تا سوال فلشم باید چه فرمتی باشه فت 32 باید باشه یا مشکلی نیست بعد تو یک فلش میشه دوتا ویندوز ریخت مثلا هفت و اکس پی بعد فلش باید خالی باشه 

حتما باید فرمت فایل ایمیج iso باشه با کلون ایمیج بردارم نمیشه

و بعد اینکه با نرم افزار الکل از روی دی وی دی یا سی دی ایمیج بافرمت iso بردارم مشکلی نیست؟

من فقط کلون و الکلو دارم و راحتم با ایمیج برداشتن محدودیتی یا کم و کثری ندارن اینا؟

فرمت FAT32 باشه مشکلی نداره .

فقط میشه یه سیستم عامل ریخت ، بعد از اینکه ایمیج روی فلش ریخته شد میتونید فایلهاتون رو هم کنارش بریزید و مشکلی نداره .

فقط فرمت متن باز و استاندارد ISO رو پشتیبانی میکنه ، با هر برنامه ای خواستی ایمیج بگیر فقط ISO باشه .

لینک به دیدگاه

با همین برنامه میشه بایوس گرافیک رو از رو مموری یو اس بی فلش زد

فقط باید اسم فایل ها رو تایپ کنین و Enter بزنین

لینک به دیدگاه

من متاسفانه این دو موردو تست کردم روی وین 7 جواب دادن و سیستم بوت شد ولی روی xp بوت نمیشه رو همون صفصه سیاه میمونه و چشمک میزنه 

اینم عکسی از فلشم که نشون میده عین سی دی ویندوز توشه چیکار کنم 

post-10548-0-63910700-1393949500_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک نرم افزار وجود داره به نام universal usb که امکانات خیلی خوبی در زمینه ساخت usb های بوتیبل داره

تقریبا تمام سیستم های عامل و نرم افزارهای مطرح رو پشتیبانی می کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من متاسفانه این دو موردو تست کردم روی وین 7 جواب دادن و سیستم بوت شد ولی روی xp بوت نمیشه رو همون صفصه سیاه میمونه و چشمک میزنه 

اینم عکسی از فلشم که نشون میده عین سی دی ویندوز توشه چیکار کنم 

من قبلا xp سرویس پک 3 نصب کردم باهاش ، از بوت خود ایمیج مطمئن هستید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...