رفتن به مطلب

خريد يك سيستم براي بازي هاي فوق سنگين تا سقف 1 ميليون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوست عزیز .

پیشنهاد من :

m.b giga ep45 ud3r

cpu : e8500

vga : msi hd 4890 oc edition

ram : 4gb 1066 teem xtreme

dvd rw : samsung

hard : 320 gb maxtor sata

power : green 580 w

case : nzxt apolo

عزیز اینها همون حدود 1 میلیون تومان خودتون میشه و برای گیم قطعات بسیار عالی هستند .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام ! دوست عزیز ، شما یک تومنو فقط برای کیس در نظر گرفتید ؟ اسپیکر و ... در کار نیست ؟

و همچنین بفرمایید در چه رزولیشنی میخواید همه بازی ها رو در اخرین کیفیت بازی کنید ! منظور مانیتور تون چند اینچه ؟

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

MB:Gigabyte UD3R P45 Version 1.1

CPU:Intel Q9400

VGA:HD4890

HDD:seagate 500GB 7200.12

RAM:2x2GB patriot 800 64-bit

ODD:samsung 22x trudirect sata

Power:Green 580W

Case:Green TUNIQ-3

براي ليست بالا بايد از آقا فرامرز تشكر كنيد تا من :-? (البته اگه مي خواين تشكر كنين)

چون من هر چي به تازگيا مي دونم از ايشونه و اينكه چيزايي كه مي گن كاملا درسته

حداقل من اينطور ديدم و نتيجه گرفتم

لینک به دیدگاه

سلام

ic3-dragon عزیز q9400 اصلابرای گیم مناسب نیست و 8500 در حال حاضر پرفورمنس خیلی بالاتری نسبت به 9400 داره و انتخاب مناسب تریه .

لینک به دیدگاه

سلام ! ممنون دوست من ic3_drag0n عزیز ولی با احترام فراوان به پیشنهاد تون ، من با پردازنده 9400 و کارت 4890 کاملا مخالفم و همچنین با کیس پیشنهادی شما !! منم با اقا رضا موافقم ! البته بنظر من برای سیستم ایشون فقط 9550 بدرد میخوره !

در مورد کارت گرافیک هم ! دوست عزیز ( serpens13 ) شما توجه داشته باشید که اگه قرار باشه با مانیتور 15 اینچ بازی کنید ، یک کارت مثل gts 250 هم کافیه تا مثلا کرایسیس رو بتونه در رزولیشن این مانیتور اجرا کنه ولی اگه قرار به مانیتور 32 باشه ! چه بسا یک gtx 295 هم نتونه در حداکثر جزئیات اجرا کنه ! در نتیجه شما باید این جریان رو دقیقتر مشخص کنید !

و اگه در فکر بازی در مانیتور 32 اینچ هستید ! من پیشنهاد میکنم سیستم تون رو corei7 بردارید تا بتونید از 2 تا کارت 260 استفاده کنید ! البته مسلما اگه قرار به کر ای سون باشه ، هزینه بیش از یک تومن خواهد شد ! در غیر این صورت فقط یکراه برای شما میمونه ! من بهترین ها رو در این رنج قیمت براتون مینویسم که با توجه به هزینه تون میتونید بین شون انتخاب کنید !

----------------------------------------

CPU : Q9550 / E0 = 275 TOMN

-----------------------------------------

MAINBOARD : GIGABYTE / GA-EP45T-UD3R - VER 1.1 = 140 TOMN

VGA :

EVGA OR ASUS / GTX 295 = 550 TOMN

OR

GTX 275 = 320 TOMN

OR

GTX 260 - 216 = 245 TOMN

RAM : PATRIOT / BUS 800 / 4X2GB / 8 GB / 64 BITI = 95 TOMN ( هت سینگ قرمز )

HDD : SEAGATE / 7200.12 / 500 GB = 55 TOMN

ODD : SAMSUNG / TRU DIRECT / 22X / SATA = 28 TOMN

CASE :

COOLERMASTER / NV 690 / NVIDIA EDITION = 120 TOMN

OR

GREEN / SILENT STORM = 60 TOMN

POWER :

FOR GTX 295 : GREEN / 885W = 160 TOMN

FOR GTX 260 - 216 : GREEN / 580W = 82 TOMN

------------------------------------

در ضمن اگه قرار به خرید سیستمی بر اساس پلتفرم COREI7 شد ، بفر مایید تا در اون زمینه هم نظراتمون رو خدمت تون عرض کنیم ! امیدوارم بدرد تون بخورن /

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان عزیز خواهشمندم فقط پیشنهادات خودشون رو اعلام کنند و از دیگران ایراد نگیرند.

سلام دوستان

من ميخوام يه سيستم جمع كنم بدون مانيتور كيبورد موس

ترجيحا" cpu-intel

power بالا

ميخوام يه چيزي بگيرم كه بازي هارو با بالاترين كيفيت داشته باشم

لطفا" كمك كنيد كه چي بگيرم

پیشنهادات بنده:

CPU:Phenom II 720@3.8GHz

Mobo: DFI DK 790FXB-M2RS

Ram:2x2GB DDR2 800 C5

VGA:2xHD4770 CF

Power:Green 785W

Case:NZXT Apollo

Cooler:CoolerMaster Hyper212

HDD:320GB

ODD:....30T

CPU:E7400@4.0GHz

Mobo: DFI DK X48-T2RS

Case:Green Trio

Cooler:OCZ Vendetta

:-?

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگر قراره مانیتور و در آینده عوض کنید من تنها پیشنهادم 4890 هستش و اگر هم نه فعلا کارت پایینتری بردارید چون برای مانیتور 15 کافیه مثلا کارت gts 250 و شما که قصدتون بازی کردنه اصلا i7 برای کار شما مناسب نیست فعلا طرفش نرید بهتره .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

و البته این سیستمی که امید جان پیشنهاد دادند و کراس دو تا 4770 هم انتخاب بسیار خوبیه .

CPU:E7400@4.0GHz

Mobo: DFI DK X48-T2RS

Case:Green Trio

Cooler:OCZ Vendetta

لینک به دیدگاه

من فقط ميتونم بگم اگه آينده نگري Cpu رو 4 هسته اي بردار چون بازيها و نرم افزار هاي جديدي كه دارن ميان بر اساس 4 هسته اي هستن !!!!

در مورد قطعات هم كه دوستان ماشالله همه واردن و پيشنهاد هاي عالي دادن !!!

لینک به دیدگاه

این هم یک پیشنهاد بهتر برای بازی:

Main:Biostar 790GX 110T

Ram:4x2GB OCZ Gold 800MHZ 105T

VGA:Sapphire HD4850 X2 380T

Power:iCute 1000W 120T

HDD:Samsung 250GB 16MB 43T

Case:Green Silent Storm

CPU:AMD PhenomII 940 BE 265T

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بله DOMINATOR جان حرف شما درست اما يكم به آينده نگاه كني نمي خواد زياد دور بريا همين جلو آفرين خودشه :-? مي بينيم كه پردازشگر هاي 4 هسته اي بهتر جواب مي دن

درسته Q9400 زياد گزينه ي خوبي نيس اما در آينده مي تونه از 2 هسته اي ها بهتر باشه

به نظر من بين 4 بهترين 4 هسته اي ها اينان Core i7 & Q9550 (فقط فكر خودم نيستا بازم كمك فرامرز جانه)

كارت HD4890 هم واسه مانيتور 15 زياده هم واسه LCD 32 كم و كارت هاي خيلي بهتري هستن مثل GTX275 با اينكه اين كارت توان مصرفيش از GTX285 بيشتره اما خيلي بهتر از HD4890 هست البته با اينم نمي شه رو LCD32 با بيشترين جزييات بازي كردا

ویرایش شده توسط ic3_drag0n
لینک به دیدگاه

بله DOMINATOR جان حرف شما درست اما يكم به آينده نگاه كني نمي خواد زياد دور بريا همين جلو آفرين خودشه :-? مي بينيم كه پردازشگر هاي 4 هسته اي بهتر جواب مي دن

درسته Q9400 زياد گزينه ي خوبي نيس اما در آينده مي تونه از 2 هسته اي ها بهتر باشه

به نظر من بين 4 بهترين 4 هسته اي ها اينان Core i7 & Q9550 (فقط فكر خودم نيستا بازم كمك فرامرز جانه)

كارت HD4890 هم واسه مانيتور 15 زياده هم واسه LCD 32 كم و كارت هاي خيلي بهتري هستن مثل GTX275 با اينكه اين كارت توان مصرفيش از GTX285 بيشتره اما خيلي بهتر از HD4890 هست البته با اينم نمي شه رو LCD32 با بيشترين جزييات بازي كردا

ایشون در حال حاضر دارند سیستمشون رو جمع میکنند و العا e8500 پرفورمنس خیلی بهتری داره پس چه دلیلی داره خودش رو اسیر q9400 کنه ؟؟؟؟؟ حتی در آینده هم همچین انتخاب خوبی نیست چون همچین فرقی با q6600 نداره .

و اگر حد اقل از 4 هسته ای بگیره q9550 یا q9650 بگیره نه q9400 :D

و در مورد کارت هم من خدمت ایشون عرض کردم اگر در آینده تصمیم دارند مانیتورشون رو عوض کنند 4890 بگیرند اگر هم نه کارت ضعیفتری انتخاب کنند .

بعد هم شما کجا دیدی که 275 خیلی قویتر از 4890 هستش ؟؟؟؟؟ این دو کارت فرق انچنانی با هم ندارند در بعضی موارد 4890 قویتر بوده و در بعضی هم 275 که من 4890 رو ترجیح میدم :D

لینک به دیدگاه

ایشون در حال حاضر دارند سیستمشون رو جمع میکنند و العا e8500 پرفورمنس خیلی بهتری داره پس چه دلیلی داره خودش رو اسیر q9400 کنه ؟؟؟؟؟ حتی در آینده هم همچین انتخاب خوبی نیست چون همچین فرقی با q6600 نداره .

و اگر حد اقل از 4 هسته ای بگیره q9550 یا q9650 بگیره نه q9400 :D

و در مورد کارت هم من خدمت ایشون عرض کردم اگر در آینده تصمیم دارند مانیتورشون رو عوض کنند 4890 بگیرند اگر هم نه کارت ضعیفتری انتخاب کنند .

بعد هم شما کجا دیدی که 275 خیلی قویتر از 4890 هستش ؟؟؟؟؟ این دو کارت فرق انچنانی با هم ندارند در بعضی موارد 4890 قویتر بوده و در بعضی هم 275 که من 4890 رو ترجیح میدم :D

دوست عزيز درست اما همون Q6600 از E8500 بهتره

اما خود Q6600 با OC از Q9400 خيلي بهتر مي شه

بابت Q9650 و Q9550 من با شما كاملا موافقم و حرفي نزدم فقط گفتم Core i7 گزينه خوبيا اما در حد بودجه ايشون نيست

من كي گفتم شما در مورد كارت هم چين چيزي گفتين عزيز؟؟؟؟؟؟؟

اگه همچين بر داشتي كردين شرمنده من از كارت گرافيك به بعد دوستمونو داشتم راهنمايي مي كردم و منظورم شما نبوديد بازم عذر مي خوام

من چيزي كه گفتم در مجله ي عصر شبكه و سايت بازي سنتر خونده بودم و reviwe اون كارتم در چند سايت مختلف ديده بودم

شما هم زياد به واژه خيلي دقت نكن اون واژه واسه روان شدن جمله هست:-?

به صورت كلي اگه چيزي گفتم كه شمارو ناراحت كردش از شما عذر مي خوام

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا انقدر میزنید توی سر q9400 در صورتی که تفاوتش توی فرکانس یکی با q9550 فقط 5 درصد هست

دوستان اگر قصد اورکلاک دارید اصلا سمت q9550 ، q6600 ، e8500 نرید چون هرچی بچ نامبر ... هست توی بازار مونده مگر اینکه برید بگردید کل بازار رو یا از دست بخرید

برای گیم هم تفاوت پردازنده ها با هم به خیلی عوامل بستگی داره

یک مورد رو هم بگم اگر خواستید دوهسته ای بخرید اصلا سمت ud3r نرید چون این مین عملکردش توی 2 هسته ای ها مثل چهار هسته ای ها نیست و بیشتر برای چهار هسته ای بهینه شده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام destiny عزیز.

والا ما هم نگفتیم 9400 پردازنده بدیه فقط با توجه به کار ایشون پیشنهاد نشد .

و در مورد بچ نامبر هم حق با شماست من 9550 دارم به اون صورت که باید و شاید خوب اور نشد ولی خوب تا حدودی هم راضی کننده بود.:)

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
دوستان پردازنده ی c2q q6700 2.66 برای گیم خوبه یا نه؟

درود

به شرطی که اور بشه بله

لینک به دیدگاه

اگه نشه؟

سلام

براي گيم حد اقل بايد تا فركانس 3ghz اور بشه كه با فن استوك هم ميشه به اين فركانس رسيد و اگر اور نشه فريم كمتري ميگيريد تو بازيها ....

موفق باشيد.

لینک به دیدگاه

درود

اگر نشه چون فرکانس دیفالتش 2.6 هست یک مقدار پایینه و ممکنه در بازیهایی که بیشتر به کلاک پردازنده وابسته هستند کمی مشکل داشته باشه.

لینک به دیدگاه

درود

اگر نشه چون فرکانس دیفالتش 2.6 هست یک مقدار پایینه و ممکنه در بازیهایی که بیشتر به کلاک پردازنده وابسته هستند کمی مشکل داشته باشه.

Q9550 چی خوبه ؟اگه باp5q-e یا p5q ببندم؟

لینک به دیدگاه

vga:

Power:icute 1000w 120t

موفق باشید.

سلام.

ببخشید سوالمو اینجا میپرسم.

ببخشید این پاور مال کدوم شرکته؟گارانتی + کاراییش چطوره؟

لینک به دیدگاه

Q9550 چی خوبه ؟اگه باp5q-e یا p5q ببندم؟

9550 هم توی رده خودش پردازنده خوبی.ولی مین رو همونطور که دوستان هم عرض کردن Gigabyte EP45_UD3R ببندی بهتره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...