رفتن به مطلب

خريد يك سيستم براي بازي هاي فوق سنگين تا سقف 1 ميليون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در مورد برد من نظرم روی DFI- P45-T2RS هست خیلی بهتر از UD3R ... قیمت 180 حدودا...

qcyehrv6ueuv17lg5bb.jpg

ویرایش شده توسط AlleN
لینک به دیدگاه

در مورد برد من نظرم روی dfi- p45-t2rs هست خیلی بهتر از ud3r ... قیمت 180 حدودا...

qcyehrv6ueuv17lg5bb.jpg

رضا جان حرف شما درست.ولی الان قیمت مد نظره.

لینک به دیدگاه

درود :

به نظر من مادربورد گیگا مادربورد خوبی هست ولی یک مشکلش داشتن یا اسلت برای گرافیک هست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام رفقا

من تا اونجایی که تجربه کردم با این کیس و مشخصات زیر تونستم بازی GTA IV رو مثل آب خوردن رو کامپیوترم اجرا کنم :

mainbord : EP45-UD3R ddr2 GIGABYTE

CPU : Intel E7300 2.66GHz 3MB Catch

RAM : 2*2 GB Corsair 1066 DDR2 DUAL

Graphic Card : 9500GT 1GB 128bit

HDD:250GB Maxtor

Power Supply :580 Green EPS 80 Plus

DVD Drive : TEAC 20x

Case : Green

البته من توصیه میکنم که رو انتخاب رم با باس بالا بیشتر از گرافیک تمرکز کنی .چون هر چی میزان رم و باسی که داره بالا تر باشه نیاز به استفاده از سی پی یو و گرافیک کمتر میشه .

اگر هم مقدار حافظه یا همون کش سی پی یو بیشتر باشه خیلی عالی میشه .مثلا 6 یا 8 یا 10 mb باشه .

البته گرافیکی که من استفاده میکنم ضعیفه ولی رمی که دارم جبرانش میکنه .

یه توصیه ی دیگه : دقت کن که حتما گرافیکی که تهیه میکنی DDR5 باشه ها که همین مادر بردی که گفتم ساپورتش میکنه .

یه توصیه دیگه : هارد دیسکی که میخوای بخری حتما 1TB یا 1024 GB باشه ،اونم با بافر 32 MB که میزان بافر رو روی هارد نمینویسن و فقط از میزان rmp یا همون دور در دقیقه میشه فهمید

5400rmp = 8mb

7200rmp=16mb

9400rmp= 32mb

این مادر بردی که نوشتم تا 16 گیگ رم با باس 1366+ و سی پی یو Core2 Quad رو ساپورت میکنه و خازن جامد هست .

مهمتر از همه اینه که همه ی قطعات ساخت تایوان یا آمریکا باشه ، نه چین . که تو عمر قطعه خیلی تاثیر چشمگیری داره .

در ضمن برای اطلاع میگم ، من این کیس رو فروردین 88 با قیمت حدوده 700 هزار تومان جمع کردم .

اگه ریزه قیمت هاش رو هم خواستی در خدمتم ، فقط کافیه یه پی ام به آی دیم بدی :

hector_ekilis@yahoo.com:D

ویرایش شده توسط hector_ekilis
لینک به دیدگاه

سلام رفقا

یه توصیه دیگه : هارد دیسکی که میخوای بخری حتما 1TB یا 1024 GB باشه ،اونم با بافر 32 MB که میزان بافر رو روی هارد نمینویسن و فقط از میزان rmp یا همون دور در دقیقه میشه فهمید

5400rmp = 8mb

7200rmp=16mb

9400rmp= 32mb

hector_ekilis@yahoo.com:D

درود

دوست عزیز بافر هارد هیچ ربطی به rate per min نداره و همین الان هم هارد های 500 با دور 7200 هستند که 32 مگ بافر هستند و حتی مدل 2 ترابایت هست که 7200 دور هست و 64 مگ بافر هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...