رفتن به مطلب

فروش 7 عدد کارت گرافیک gt -9800

alithz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

:wub:سلام بر همه یه دوستان ...من 7 تا گرافیک gt-9800 دارم که قصد فروش ان ها رو دارم 5 تا از ان ها برند galaxy است و2 تای دیگر برند gainward ...هرکی هم قیمت بهتری گفت به اون دوست گرافیک ها تعلق پیدا می کند B)

6 تا از گرافیک ها به فروش رفت !!! 1 عدد برند GAINWARD موجود است

قیمت پایه هم ...180 تومن

post-13532-0-05176600-1375294988_thumb.jpg

post-13532-0-78499700-1375300613_thumb.png

ویرایش شده توسط alithz
لینک به دیدگاه

سلام

لطفا چندتا عکس از خود کارتها با نام کاربری میزارین؟؟

اگه یه قیمت پایه هم مشخص کنید,بهتر میشه روش کار کرد...

لینک به دیدگاه

اول سلام به همتون ---دوم این که باشه دوستان فردا صبح عکس کارت گرافیک ها رو میزارم چون مغازه هستن !!اینم لینک کارت گرافیک gainward  http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=212  اینم لینک مقایسه هست http://www.hwcompare.com/12941/geforce-9800-gt-1gb-vs-geforce-gt-640-ddr3/  

لینک به دیدگاه

سلام !!!دوستان به نظرم ۱۲۰ هزار تومن واسه همچین گرافیگ قوی خیلی کمه :( دوستان قیمت منصفانه بدید امشب خوابم نمیبره  :blink: :wub:  

لینک به دیدگاه

سلام با اجازه دوستان 850 تومن خریدارم.فقط کارتن و سی دی دارند؟

ویرایش شده توسط strongman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

لطفا عکس با نام کاربری بزار .

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان گلم که قیمتشون هوش رو از سر ادم میپرونه  :wacko: :blink: و یه حرفی داشتم خدمت دوستان  :wub: در حال حاضر کارتهای 9800 جی تی 512 مگ با قیمتی حدود 150-170 فروخته میشه

و کارتهای 1 گیگ حدود قیمتی بین 160-180 تومن

البته این قیمتیه که سریعا فروخته میشه اگه مشتری داشته باشه بالاتر هم طالب میشه !!!  B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چرا عکس خود کارتها رو نمیزاری عزیز ؟  از روز چهارشنبه شما میگی , میزارم ....... :unsure:

در ضمن عجب تست Vantage  خوبی گرفتید !!!!!!  ;)

توی رنکینگ نفر دوم با کور 1008 و فرکانس مموری 1260 تونسته 8395  تا GPU Score  بگیره شما چطور همچین نتیجه ای گرفتی عزیز ؟ :blink:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

چرا عکس خود کارتها رو نمیزاری عزیز ؟  از روز چهارشنبه شما میگی , میزارم ....... :unsure:

در ضمن عجب تست Vantage  خوبی گرفتید !!!!!!  ;)

توی رنکینگ نفر دوم با کور 1008 و فرکانس مموری 1260 تونسته 8395  تا GPU Score  بگیره شما چطور همچین نتیجه ای گرفتی عزیز ؟ :blink:

:blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:   :wub:

دوستان میان ثبت نام میکنن و جنس میزارن برا فروش از مایی که چند ساله تو فروما جنس خرید و فروش میکنیم بهتر قیمت قطعه دستشونه  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط کلی میفروشید؟

اگه تکی هم دارید من یدونشو میخوام ولی با قیمت منصفانه!!

ویرایش شده توسط SANAKA
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

داداش سرکاریه؟؟؟؟؟؟

من گفتم هر 7تاشو میخوام قیمت خوبیم بهتون دادم گفتید زنگ میزنیدو برا من نگهش میدارین الان اومدید یهو میگید یکیش مونده؟؟؟؟

ویرایش شده توسط zaminz
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...