رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد ارتقا رم

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز وقتتون بخیر 

بنده میخواستم رم هامو ارتقاع بدم گفتم یه مشورتی با دوستان اهل فن بکنم

سیستم الان من به شرح زیر است 

intel 2600k.noctua nh-d14 .asus z68 v . 2*dual 4 gb xms3  1600 mhz.gtx560ti . 128gb samsung 830

از نرم افزار های 3 بعدی ساز استفاده میکنم و رندر میگیرم البته گیم هم هست ولی خوب بیشتر برای رندرینگ استفاده میشه

الان 4 اسلات رم مادربورد پر شده و اینکه من میخوام رمهارواز 8 gb به 16 gb ارتقا بدم البته اول سعی دارم 2 عدد 4 گیگ تهیه کنم بعد دوباره 2 عدد 4 گیگ دیگه اضافه کنم 

میخواستم بدونم با توجه به چیپست مادربورد و سی پی یو و ارتفاع کولر چه رمی برای سیستم من مناسب هست

http://www.noctua.at/main.php?show=compatibility_ram_gen&products_id=34&lng=en

این هم لینک رم هایی هست که کولر من ساپورت میکنه

با تشکر

ویرایش شده توسط Roozbehar
لینک به دیدگاه

دوستان کسی نظری نداشت ؟

آیا gskill ripjaws x رم مناسبی هست ؟

یا سراغ برند دیگه ای برم ؟

لینک به دیدگاه

نیازی نیست اینقدر هزینه کنی . شما میتونی 2 تا ماژول 8 گیگ فرکانس 1600 بگیری . Kingstone HyperX LV XMP16GB 8GBx2 1600 DDR3 هست که حدود 500 تومانه . رم خیلی خوبیه . البته CL10 هست . Patriot Vaper3 Black Mamba 16GB 2x8GB 1600 هم هست که CL9 هستش و قیمتش 455 تومانه حدودا . 2 تا ماژول هم هستن و فکرکنم مشکلی با کولرت ایجاد نکنن . 2 ماژولت خالی میمونه . اگر فرکانس بالاتر بخوای باید رم رو اورکلاک کنی روی این بورد و با این پردازنده . هزینه بیشتری هم باید بدی .

لینک به دیدگاه

احتمال اینکه بخوام اور کنم هست ترجیحا میخوام تایمینگ پایین باشه

لینک به دیدگاه

CORSAIR XMS3 8GB 2x4GB 2000 DDR3 با CL9 هست . البته 2 تا 4 گیگه . 330 تومان . مشکلی هم با کولر نداره . فرکانس 2000 هست . برای فرکانس 2000 این تایمینگ خیلی خوبه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...