رفتن به مطلب

سوالی در باره ی geforce gtx titan

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یک کارت تایتان خریدم اوورش هم نکردم و می دانم فرکانس کارخانه ایش 837 است پس چرا وقتی من کارت را می گذارم زیر لود تو قسمت سنسور gpu-z کور کلاک را بیش تر از 837 می بینم ؟؟؟؟ مثلا 966 ؟؟؟؟؟!!!!!

لینک به دیدگاه

تو شات مشخصات که درست میزنه . تو شات کارکرد بالا میزنه که احتمالا مشکل نرم افزار هست . GPU-Z گاهی اوقات قاط میزنه . مشکلی نیست . فرکانسش درسته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

837 مگاهرتز کلاک Base کارت شما هستش و در واقع حداقل کلاکی هست که کارت شما باهاش کار میکنه. ولی کارت شما Boost Clock هم داره که  بر اساس میزان مصرف برق و دمای هسته کارت ممکنه در شرایطی کلاک خیلی بالاتری رو Boost بکنه. که این Boost Clock رو میشه با بالاتر بردن Power Target و Temperature Target و افزایش Clock Offset بالاتر هم برد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تو شات مشخصات که درست میزنه . تو شات کارکرد بالا میزنه که احتمالا مشکل نرم افزار هست . GPU-Z گاهی اوقات قاط میزنه . مشکلی نیست . فرکانسش درسته .

حامد جان مشکل نرم افزار نیست و همون کلاک Boost هست که نمایش داده میشه...

لینک به دیدگاه

بهمن جان فرکانس بوستش مگه 876 نیست ؟ این 966 رو نشون میده . 90 تا بالاتر . میشه خود به خود ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بهمن جان فرکانس بوستش مگه 876 نیست ؟ این 966 رو نشون میده . 90 تا بالاتر . میشه خود به خود ؟

اون فرکانس بوست 876 ماکسیمم بوست رو نشون نمیده حامد جان. مثلا 670 من هم فرکانس پایه رو زده 915 و بوست رو هم زده 980 ولی به طور دیفالت و بدون اور تا 1097 هم بوست میکنه. بستگی به کیفیت چیپ و مدار تغذیه برد و کولینگ و برنامه ای که اجرا میکنه داره.

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی طبیعیه؟ 

کاملا طبیعیه عزیز. خیلی بالاتر هم جا داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر تایتان ها به همون کولر ریفرنس خودشون و با افزایش Clock Offset و تنظیم دستی فن و Power Target و Temperature Target به راحتی تا بالای 1150 مگاهرتز هم بدون مشکل بوست میکنن. با افزایش ولتاژ و واترکولینگ که خیلی بالاتر هم جا داره B)

لینک به دیدگاه

علاوه بر این من احساس می کنم درایور خود کارت در امر کولینگ کوتاهی می کنه (دور فن پایینه) . شما برای افزایش دور فن چه نرم افزاری را پیشنهاد می کنید؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
علاوه بر این من احساس می کنم درایور خود کارت در امر کولینگ کوتاهی می کنه (دور فن پایینه) . شما برای افزایش دور فن چه نرم افزاری را پیشنهاد می کنید؟؟؟؟

اولویت پیش فرض در کارت تایتان حد اقل صدای فن و حداکثر دمای 80 درجه هستش. یعنی وقتی دما به 80 رسید به طور اتوماتیک ولتاژ و کلاک رو کم میکنه تا دما بدون نیاز به افزایش دور فن از 80 درجه بالاتر نره. شما میتونید با برنامه ای مثل EVGA Precision X یا MSI Afterburner تمام متغیر ها رو تغییر بدید. و حتی نمودار شخصی خودتون برای میزان دور فن بر اساس دما رو ایجاد بکنید. با یه مقدار افزایش دور فن میتونید دما رو پایین 80 درجه نگه دارید و از دان کلاک کردن و در نتیجه کاهش کارایی کارت به دلیل جلوگیری از بالاتر رفتن دما از هدف که 80 درجه تعریف شده جلوگیری بکنید.

لینک به دیدگاه

این نرم افزار های msi و evga که معرفی کردید با کارت های برند دیگه هم مگه سازگاری دارند؟؟؟

لینک به دیدگاه

آره غزیز . مخصوصا مال ام اس آی که خیلی نرم افزار خوبیه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...