رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای بازی World of Warcraft Cataclysm

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.من چند روزی هست بازی ورلد اف وارکرفت رو بصورت کامل از اینترنت خرید کردم.نسخه 1 تا 4.0.6 در 6 DVD و پچ 4.0.6 تا 4.3.4 هم 1 DVD. بازی رو رو هارد کپی و همه پچ هارو نصب کردم.میخوام تو سرور Magic-wow که سرور رایگانی هستش بازی کنم.realm list رو هم درست کردم اما بجای سرور مجیک به سرور بلیزارد وصل میشه و شروع به اپدیت بازی میکند. تحقیق کردم میگن باید لانچر سرور مجیک رو بندازی. حالا موندم این لانچر رو از کجا پیدا کنم و چطور ازش استفاده کنم. دوستان لطفا راهنمایی کنید.

خود بازی هم این ارور رو میده:

27034176899071570411.jpg

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخرین بار که یادمه مشکل داشت Magic WOW خودش فروم داره اونچا میتونی دانلود کنی لانچر رو و راهنمایی هم هست اینجا : http://magic-wow.com/board/index.php?/topic/868-magicwow-launcher-v24/ نسخه 2.4 لانچر هست برای دانلود اینکه هنوز کار کنه اطلاعی ندارم تاپیکی که لینک کردم رو بخون .

لینک به دیدگاه

آخرین بار که یادمه مشکل داشت Magic WOW خودش فروم داره اونچا میتونی دانلود کنی لانچر رو و راهنمایی هم هست اینجا : http://magic-wow.com/board/index.php?/topic/868-magicwow-launcher-v24/ نسخه 2.4 لانچر هست برای دانلود اینکه هنوز کار کنه اطلاعی ندارم تاپیکی که لینک کردم رو بخون .

عزیز لانچر رو دانلود کردم اما سرور رو افلاین نشون میده.

ورزن 2.4

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوشته : "Since Magic-WoW changed server status files location, it will always display server as offline" مشکل داره بیشتر از 3 سال هست لانچر آپدیت نشده تو اون فروم از یوزر igorpan میتونی سوال کنی آخرین بار با پچ 3.2.0a کار میکرد .

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

هنوز نتونستم درستش کنم.اصلا خود بازی اجرا نمیشه نمیدونم چه دردی داره.

کمک کمک!

لینک به دیدگاه

هنوز نتونستم درستش کنم.اصلا خود بازی اجرا نمیشه نمیدونم چه دردی داره.

کمک کمک!

خوب دی وی دی هارو که داری پاکش کن از اول نصب کن.

اگه می خوای کاتا بازی کنی سرور wow zone  رفته روی کاتا

می تونی اونجا بازی کنی.

لینک به دیدگاه

خوب دی وی دی هارو که داری پاکش کن از اول نصب کن.

اگه می خوای کاتا بازی کنی سرور wow zone  رفته روی کاتا

می تونی اونجا بازی کنی.

والا از اول نصب کردم اما بازم همون ارور رو میده.اخر نصب ارور میداد فکر کنم واسه اون باشه اما همه فایل هارو کامل میندازه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...