رفتن به مطلب

مشکل جدی با گرافیک GTX 480 لطفا اساتید کمک کنند

navid_ati
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود به همه عزیزان

بنده یک گرافیک GTX 480 LEADTEK دارم که تا حالا تعمیر نشده یه هیچ عنوان و دلم هم نمیاد بدم دست این تعمیر کارایی که فقط بلدن هیت بدن و GPU رو FAIL کنند

مشکل بنده از این قراره که گرافیک وقتی درایورش نصب نیست میاد تو ویندوز وقتی درایور نصب میشه تو لود ویندوز تصویر قطع میشه ولی صدای ویندوز میاد 

اعمال امتحان شده و تست شده

1. تست انواع درایور

2. تست چند نوع بایوس با ولتاژ مختلف

3. شستشوی کامل برد 

4. تست روی چند تا سیستم

GeForce_GTX_480_3qtr_full.jpg

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

نوید جان امتحان کن تو Safe mode میاد بالا . کابل مانیتور رو جدا کن و دوباره وصل کن . اگر روی مانیتور کلید ریست داره بزن . شاید تنظیمات مانیتور به هم ریخته . احتمال داره رزولوشنی که کارت میده تو ویندوز  رو مانیتور ساپورت نمیکنه . امکانش هست که مانیتور مشکل داشته باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از همه خروجی ها هم تست بگیر (DVI-HDMI-و ...)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوید جان در حالت بدون درایور که نمیشه از قابلیت 3D استاده کرد و فقط تصویر میده .بی شک در رزولیشن بالا تصویر دچار مشکل میشه . 

وقتی درایور نصب میشه ، GPU توسط سیستم عامل شناسایی میشه و مشکل اینجاست که GPU نیم سوزشده و تا بیاد ازش کارکشیده بشه تصویر سیاه میشه .

بدید براتون ریبل کنند شاید فرجی شد. 

لینک به دیدگاه

نوید جان فکر کنم خودت می دونی که با این اوصاف قلع سرد شده و بایستی عرض کنم طبق تجربه قبلی فقط با ریبال با بی جی ای ماشین بر می گرده و با هیت هم به هیچ عنوان راه نمیوفته. حالا کی توی ایران هم شابلون سری 400 رو داره هم بی جی ای خدا داند !!! یک 470 برای یکی از دوستان بود من نتونستم براش کاری بکنم و فکر هم نمی کنم شما بتونی برای این کاری بکنی ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از همه دوستان گلم 

مانیتور مشکلی نداره عزیزان فکر میکنم همون جریانی هست که آقا پوریای عزیز میگه

ولی پوریا جان یعضی وقتها هم که میاد تو ویندور تو هیچ تستی مشکل نداره عزیز 

لینک به دیدگاه

من تا حالا چندین مورد مشابه دیدم و همه همین مورد رو داشتند با دو تفاوت کوچیک با مورد شما . 1) صدا ویندوز توی هیچ موردی برای من نیومده و فقط سیستم گیر کرده 2) به هیچ عنوان با درایور وارد ویندوز نمی شه.      

شاید 10 تا کارت AMD و Nvidia با این مشکل دیدم و 2 تا از این کارت ها که یادمه 480 و 470 بوده با هیت راه نیفتاده . چون قلع های زیر GPU های سری 400 لید فیری هستند و توی دماهای بالا هم آب نمی شن برای همین اگر به GPU هیت بدی در اصل داری کارت رو کباب می کنی و درست هم نمی شه. فقط بایستی با دستگاه بلند بشه. شابلن بگذارند، ریبال کنند و GPU رو برگردونند که من بعید می دونم کسی رو با این جاهاز توی ایران پیدا کنی.

لینک به دیدگاه

نوید جان وقتی عکس پنجره ویندوز میاد بعدش تصویر سیاه میشه چند ثانیه ؟.کارت 580 من بعد از نصب درایور 5 ثانیه تصویر سیاه میداد بعد وارد ویندوز میشد.

درایور نصب نبود تصویر سیاه نمیشد.مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نوید جان وقتی عکس پنجره ویندوز میاد بعدش تصویر سیاه میشه چند ثانیه ؟.کارت 580 من بعد از نصب درایور 5 ثانیه تصویر سیاه میداد بعد وارد ویندوز میشد.

درایور نصب نبود تصویر سیاه نمیشد.مشکل از کجاست؟

عزیز تو همون صفحه starting windows میمونه  قبل از صفحه آیی welcome و تصویر میره ولی صدای ویندوز میاد 

egg_cooking2.jpg

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

چون مشکل فقط با نصب درایور پیش میاد احتمالش کمه که از خروجی ها باشه.

آقا نوید من یه 480 داشتم که وقتی تو فشار بالا قرار میگرفت تصویرش میرفت ولی تو محیط ویندور خوب بود.(خود به خود اینطوری شد با کلاک دیفالت)

اگر یه ذره کلاکش رو کم میکردم یا یه ذره ولتاژ رو بالا میبردم حل میشد.البته شما فرمودین با بایوس هایی با ولتاژ های متفاوت تست کردین.

در ضمن عکستون عالیه و پر مفهوم. :lol:

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون مشکل فقط با نصب درایور پیش میاد احتمالش کمه که از خروجی ها باشه.

آقا نوید من یه 480 داشتم که وقتی تو فشار بالا قرار میگرفت تصویرش میرفت ولی تو محیط ویندور خوب بود.(خود به خود اینطوری شد با کلاک دیفالت)

اگر یه ذره کلاکش رو کم میکردم یا یه ذره ولتاژ رو بالا میبردم حل میشد.البته شما فرمودین با بایوس هایی با ولتاژ های متفاوت تست کردین.

در ضمن عکستون عالیه و پر مفهوم. :lol:

فدات شم ممنون روی یه سیستم 775 تست کردم کارت کاملا سالمه .... ک برام جالبه روی مین amd 890 خودم چرا اینطوریه با اینکه یه 480 دیگه هم روش هست و مشکلی نداره ولی با این گرافیک !!!!

از همه عزیزان متشکرم

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...