رفتن به مطلب

راهنمایی برای بررسی و خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

<p>با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز.

سیستم قبلی را دادم رفت و قصدم این بود که ایمک بگیرم که فعلا منتفی شد و نتونستم سرعت سیستم های امروزی را بهش ترجیع بدهم. خوب از مقدمه که رد بشیم... سیستم که می خواهم بگیرم به صورت تخصصی برای بازی استفاده خواهد شد و کارهای دیگری از جمله کار با برنامه VMWare برای مجازی سازی سیستم عامل های دیگر و نهایت استفاده از فتوشاپ و ... می باشد. اینکه سرعت سیستم بالا باشد برای خودم مهم است تا جایی که بر روی سیستم قبلی که داشتم که SSD Force GT و مخلفات دیگری مثل 3570K و Asus Z77-Pro داشتم و اگر کمی کند می شد باعث ناراحتی میشد...در مورد اورکلاک هم در حدی که توان سیستم هست و در حد مطلوب و کاربردی و نه اینکه بخوام باهاش رکورد بزنم و مسایل اینگونه... از این هم که بگذریم میرسیم سر بحثی که از شما عزیزان می خواستم اطلاعات بگیرم. با کمی جستجو این لیست سیستم را با جستجو و بررسی نظرات دوستان در این سایت و سایت های دیگر لیست کردم :</p>

Motherboard : ASUS Z87-Deluxe

CPU : Intel Core i7-4770K Haswell

RAM : A-DATA Gaming Series V2:XPG2*4GB=8GB 2400

یا ... ؟

Graphic : GIGABYTE GTX 770 OC WF 3X 2GB GDDR5

SSD : Samsung 840 Pro 128GB

A-DATA XPG SX910 128GB

HDD : WD Caviar Black 1TB

WD Caviar Blue 2TB

ODD : Plexstor PX-L890SA 24x

Power : Green GP750B-OC

Enermax Revolution 650

Case : Green X7 Couger

خوب حالا می رسیم به سوالات بنده. بعضی قسمت ها اگر دقت کنید دو ایتم قرار دادم.

اولین سوال در مورد رم هست. این مدل را با توجه به راهنمایی های دوستان در چند تاپیک دیگر قرار دادم و خودم هنوز به این نتیجه نرسیدم که آیا ارزش دارد که رم با باس 2400 خریداری شود و یا همون 1600 کفایت می کند. با توجه به کاربری بنده چه استدلالی برای رم با باس بالاتر وجود دارد؟

سوال بعدی در مورد SSD است. هارد سامسونگ Pro 840 که معرف عزیزان است و نیاز به تعریف نیست. این را عزیزی در فروم دیگر به صورت شخصی وارد کردند و به صورت تست 72 ساعته می فروشند. پس گارانتی بعد از این مدت نخواهد داشت. در مقابل A-Data دارای 5 سال گارانتی آونگ می باشد. از این توضیحات که بگذریم کدام در نهایت از لحاظ کمیت و کارایی پیشنهاد می شود؟

کارت گرافیک هم همین را بررسی کردم و دیدم کارت مناسبی است. زیاد هزینه برای 780 نمی خوام بذارم و ترجیح می دهم در همین حد 770 کار کنم. حال سوالی است اینکه قرار است از برندهای ASUS - که بررسی کردم لیون قیمتش را زده - و یا MSI مدل لایتیگ و گیمینگ هم وارد شود و اگر عزیزان ترجیح را به این مدل ها بدهند می تونم مدتی را بدون گرافیک سر کنم.

بعد از این می رسیم به بحث هارد. از هارد دوم برای نصب بازی ها و بخشی از فایل های کاری استفاده خواهم کرد و بخشی از آرشیو را بر روی این هارد و بخشی از اون را بر روی هارد اکسترنالی که دارم قرار خواهم داد. با این تفاسیر مدل بلک با هزینه بالاش را تهیه کنم و یا با همون هزینه هارد بلو با ظرفیت 2 ترابایت بگیرم. اما با توجه به بررسی هایی که کردم بلک سرعت مناسب تری دارد. باز نظر دوستان در این مورد هم ممنون می شوم.

بعد از اون می رسیم سر بحث پاور... تو این زمینه دو برند و مدل را معرفی کردم که باز هم اگر نظری داشتید بدید ممنون می شوم.

در قسمت آخر در مورد مانیتور هم سوال داشتم... قبل از اینکه بخوام سیستم را بدم برود بر روی سیستم مانیتور سامسونگ 23700P داشتم... الان که دنبال 23 اینچ های بازار بودم مدل LG 2391VR را قصد خریدش را داشتم که به سلامتی تو بازار نیست شده است... الان در حد 23700P و یا بهتر از اون که تو بازار پیدا بشود چیست ؟

در مورد کیس هم به عنوان آخرین سوال می خواستم بدونم این X7 که الان نایاب شده ارزش دارد که بگردم دنبالش و یا برند هایی با همین کیفیت و کارایی با قیمتی در همین حدود وجود دارند ؟ البته خودم X7 را خیلی خوشم اومده و امکاناتی که دارد به نظر شخصی عالی است.

در آخر هم در مورد بحث هزینه است که در حد همین قطعات باشد و اگر کمتر هم شد که چه بهتر ! در مورد کولر پردارنده هم ممنون می شوم نظری دارید بدید. لازم هست نیست ؟

در نهایت از تمامی عزیزانی که در این سایت هستند و به من و سایر دوستان کمک می کنند تشکر می کنم.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستم.

با سپاس</p>

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

در مورد سوال اول برای رم بهترین پیشنهاد فرکانس 2133 هست 2ماژول 4 گیگ  که با کمی اور به راحتی تو فرکانس 2666 کارمیکنه!

در مورد سوال دوم پیشنهاد بنده سری sx adata هست که واقعا از همه نظر عالی هست!(پرفورمنس و گارانتی)

درمورد سوال سوم انتخاب 770 عاقلانه هست وخرید برند msi بهتر هست!مدل لایتنینگ محدود وارد میشه اگه بتونید تهیه کنید خیلی بهتر هست !

در مورد سوال چهارم پیشنهاد بنده 2ترابایت سیگیت هست که هم از لحاظ سرعت هم پرفورمنس عالی هست!در خریدش شک نکنید!

درمورد سوال پنجم انتخاب پاور بستگی به درصد اورکلاک شما داره و همچنین ارتقای آینده شما!پیشنهاد میشه اگه مشکل مالی ندارید یا 850oc یا سری 700 انرمکس رو تهیه کنید!

در مورد سوال ششم انتخاب مانیتور پیشنهاد بنده 23a560 samsung هست که گزینه بسیار خوبی هست!

در مورد سوال هفتم کیس X7 گزینه ی منطقی هست!اگه بتونید X9 کارکرده تهیه کنید بهتر هست !البته پیشنهاد بنده هست و تصمیم با شماست!

درمورد سوال هشتم هم که هزینه  ای  که دارید برای تهیه سیستم میذارید بهترین پرفورمنس ممکن رو دارید میگیرید!

البته پیشنهاد دیگه ای هم بنده دارم و اون تهیه یه کولر قدرتمند برای 4770k هست که توی اورکلاک از پس خنک کردنمش بر بیاد!

حالا میتونید d14 nuctua یا silver arrow یا antec 920 یا واتر کولینگ کاستومایز رو تهیه کنید!به هر حال حتما حتما حتما خرید یه کولر قوی بهتون پیشنهاد میدم!

امیدوارم توضیحات بنده مفید بوده باشه!

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا حمید گل مثل همیشه عرصه رو با پاسخهای صحیح و کاملشون به همه تنگ میکنن :)

استارتر عزیز با موبایل edit میکنی درست از آب در نمیاد ;)

لینک به دیدگاه

عزیز سیستمی که لیست کردی حدود 5/5 میلیون درمیاد اگر وضع مالیت خیلی خوبه که بخر خیلی هم عالیه این سیستم ولی اگر برا بازی می خوای گرافیک رو به نظر من عوض کن چون سری 7 زیاد تفاوتی با سری 6 نداره وبا 1.800 میشه یه gtx 680 یا قوی تر gtx 590 خرید که تازه خیلی اضاف هم میاری.چون سری 7 هست که دلیل برتری بر کارت های سری 6 یا 5 نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیز سیستمی که لیست کردی حدود 5/5 میلیون درمیاد اگر وضع مالیت خیلی خوبه که بخر خیلی هم عالیه این سیستم ولی اگر برا بازی می خوای گرافیک رو به نظر من عوض کن چون سری 7 زیاد تفاوتی با سری 6 نداره وبا 1.800 میشه یه gtx 680 یا قوی تر gtx 590 خرید که تازه خیلی اضاف هم میاری.چون سری 7 هست که دلیل برتری بر کارت های سری 6 یا 5 نمیشه

نظر شما محترم ولی 770 تقریباً تو همه تست بازیها از 680 قویتر عمل میکنه مخصوصاً این مدل از گیگا که نسبت به مدل رفرنس قویتره...

قیمتش هم از ارزونترین 680 یه 70 - 80 تومنی ارزونتره....

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

در مورد سوال اول برای رم بهترین پیشنهاد فرکانس 2133 هست 2ماژول 4 گیگ  که با کمی اور به راحتی تو فرکانس 2666 کارمیکنه!

در مورد سوال دوم پیشنهاد بنده سری sx adata هست که واقعا از همه نظر عالی هست!(پرفورمنس و گارانتی)

درمورد سوال سوم انتخاب 770 عاقلانه هست وخرید برند msi بهتر هست!مدل لایتنینگ محدود وارد میشه اگه بتونید تهیه کنید خیلی بهتر هست !

در مورد سوال چهارم پیشنهاد بنده 2ترابایت سیگیت هست که هم از لحاظ سرعت هم پرفورمنس عالی هست!در خریدش شک نکنید!

درمورد سوال پنجم انتخاب پاور بستگی به درصد اورکلاک شما داره و همچنین ارتقای آینده شما!پیشنهاد میشه اگه مشکل مالی ندارید یا 850oc یا سری 700 انرمکس رو تهیه کنید!

در مورد سوال ششم انتخاب مانیتور پیشنهاد بنده 23a560 samsung هست که گزینه بسیار خوبی هست!

در مورد سوال هفتم کیس X7 گزینه ی منطقی هست!اگه بتونید X9 کارکرده تهیه کنید بهتر هست !البته پیشنهاد بنده هست و تصمیم با شماست!

درمورد سوال هشتم هم که هزینه  ای  که دارید برای تهیه سیستم میذارید بهترین پرفورمنس ممکن رو دارید میگیرید!

البته پیشنهاد دیگه ای هم بنده دارم و اون تهیه یه کولر قدرتمند برای 4770k هست که توی اورکلاک از پس خنک کردنمش بر بیاد!

حالا میتونید d14 nuctua یا silver arrow یا antec 920 یا واتر کولینگ کاستومایز رو تهیه کنید!به هر حال حتما حتما حتما خرید یه کولر قوی بهتون پیشنهاد میدم!

امیدوارم توضیحات بنده مفید بوده باشه!

با تشکر

با سپاس از شما

2133 از چه برندی ؟ چرا نسبت به 2400 اولویت میدید ؟‌صرف اورکلاک کردن یا قیمت

از لحاظ پرفرمنس که اگر حساب کنیم سامسونگ بهتر نیست ؟ مدل Samsung 840 Pro تا اونجایی که تحقیق کردم نتایج خوبی داشته است

در مورد پاور همون گرین 750 فکر کنم بهتر باشد انرمکس 750 خیلی بالا می رود.

سیگیت نسبت به بلک پرفورمنس بالاتری دارد ؟

در مورد مانیتور - در حد 23720 است و یا ...

در مورد خنک کننده هم آبی نباشد بهتر است.

آقا حمید گل مثل همیشه عرصه رو با پاسخهای صحیح و کاملشون به همه تنگ میکنن :)

استارتر عزیز با موبایل edit میکنی درست از آب در نمیاد ;)

با گوشی نبود از سیستم مدیریت محتوای سایت دیگری کپی کردم اینجوری شد

لینک به دیدگاه

نظر شما محترم ولی 770 تقریباً تو همه تست بازیها از 680 قویتر عمل میکنه مخصوصاً این مدل از گیگا که نسبت به مدل رفرنس قویتره...

قیمتش هم از ارزونترین 680 یه 70 - 80 تومنی ارزونتره....

با سپاس از شما در مورد برندهایی که گفتم نظری دارید

لینک به دیدگاه

با سپاس از شما

2133 از چه برندی ؟ چرا نسبت به 2400 اولویت میدید ؟‌صرف اورکلاک کردن یا قیمت

از لحاظ پرفرمنس که اگر حساب کنیم سامسونگ بهتر نیست ؟ مدل Samsung 840 Pro تا اونجایی که تحقیق کردم نتایج خوبی داشته است

در مورد پاور همون گرین 750 فکر کنم بهتر باشد انرمکس 750 خیلی بالا می رود.

سیگیت نسبت به بلک پرفورمنس بالاتری دارد ؟

در مورد مانیتور - در حد 23720 است و یا ...

در مورد خنک کننده هم آبی نباشد بهتر است.

kingstone predator

نیاز نیست هزینه بالاتری برای فرکانس بالاتر پرداخت کنید!البته پیشنهاد بنده معقولانه هست شما میتونید سری 2666 tridentx gskill رو تهیه کنید 8 گیگ حدود 550 تومن که با اور میتونید روی 3000mhz هم کار کنید!

سامسونگ برتری نسبی داره ولی 5 سال گارانتی  رو نمیشه ازش گذشت!البته فکرکنم گارانتی 3 ساله باشه!انتخاب من sx adata هست!

پاور مورد نیاز این سیستم در حالت اورکلاک 750 وات مناسب هست ولی با توجه به کم شدن راندمان در طول زمان بهتره 850 گرین تهیه کنید با 40تومن هزینه بیشتر!

بنده بررسی که داشتم سرعت سیگیت 2 ترا نسبت به بلک مساوی و در بعضی موارد برتر هم بود!

وسترن بلک بیشتر برای سرعت بالا روی آرشیو سنگین به چشم میاد!بازهم این نظربنده و تجربه شخصی هست و انتخاب با شماست!

اگه بتونید مانیتور 23720 plus رو پیدا کنید کارکرده یا نو بهترین گزینه هست!

مدل پیشنهادی تقریبا نزدیک به 23720 هست!

خنک کننده هم دو مدل اول بهترین ها نسبت به پرفورمنس هستن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گفتنی ها رو آقا حمید گفتن

در مورد هارد وسترن بلک صدای نسبتا زیادی هم ایجاد میکنه...

در مورد مانیتور مدل 23700P امتحانشو پس داده ولی اگه پیدا بشه...

گرافیک به نظر من کارایی خوبی داره هم کارت خنکی هست هم مصرف کمتر و پرفرمنس بالاتری به 770 رفرنس داره.... مطمئناً ارزش خرید داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد رم جسارت بنده رو میبخشن حمید خان ولی 1600 با تایمینگ 9  و 2133 با تایمینگ 11 با هم تقریبا" عملکرد مشابهی در گیم دارند. تقریبا" یکی هستند.

شما اگر رم 2133 با تایمینگ 9 پیدا کنی خوبه، چرا ممکنه 1 تا 5 درصد بهبود کارایی داشته باشی نسبت به رم 1600 با تایمینگ 9. ولی کلاً برای گیمینگ 1600 2 تا 4 گیگ کافیه.

فرکانس بالاتر در مولتی تسکینگ و سریعتر شدن باز و بسته شدن پنجره ها برای شما تاثیر داره ولی برای گیمینگتون نه زیاد. من پیشنهادم همون 1600 هست.

لینک به دیدگاه

در مورد رم جسارت بنده رو میبخشن حمید خان ولی 1600 با تایمینگ 9 و 2133 با تایمینگ 11 با هم تقریبا" عملکرد مشابهی در گیم دارند. تقریبا" یکی هستند.

شما اگر رم 2133 با تایمینگ 9 پیدا کنی خوبه، چرا ممکنه 1 تا 5 درصد بهبود کارایی داشته باشی نسبت به رم 1600 با تایمینگ 9. ولی کلاً برای گیمینگ 1600 2 تا 4 گیگ کافیه.

فرکانس بالاتر در مولتی تسکینگ و سریعتر شدن باز و بسته شدن پنجره ها برای شما تاثیر داره ولی برای گیمینگتون نه زیاد. من پیشنهادم همون 1600 هست.

با سپاس از شما. برای رم اگر قرار به 1600 شد کدام برند را پیشنهاد می دهید ؟ اما باز هم نظر اساتید روی رم با تایمینگ بالاست. شما تست کردید که با باس بالا در بازی محسوس نیست؟ ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با سپاس از شما. برای رم اگر قرار به 1600 شد کدام برند را پیشنهاد می دهید ؟ اما باز هم نظر اساتید روی رم با تایمینگ بالاست. شما تست کردید که با باس بالا در بازی محسوس نیست؟

پیشنهاد من ADATA Gaming Series XPG هست.

البته دوستان شاید برند corsiar ,و مدل xms3 رو پیشنهاد کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تایمینگ رمتون رو تنگ کنین...

تایمینگ گشاد جواب نیست.

لینک به دیدگاه

مدل بگید تا بررسی بهتر شود =)‌ممنون باز هم بابت وقتی که می گذارید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل رو عرض،كردم خدمتتون عزيز.

لینک به دیدگاه

<p>با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز.

سیستم قبلی را دادم رفت و قصدم این بود که ایمک بگیرم که فعلا منتفی شد و نتونستم سرعت سیستم های امروزی را بهش ترجیع بدهم. خوب از مقدمه که رد بشیم... سیستم که می خواهم بگیرم به صورت تخصصی برای بازی استفاده خواهد شد و کارهای دیگری از جمله کار با برنامه VMWare برای مجازی سازی سیستم عامل های دیگر و نهایت استفاده از فتوشاپ و ... می باشد. اینکه سرعت سیستم بالا باشد برای خودم مهم است تا جایی که بر روی سیستم قبلی که داشتم که SSD Force GT و مخلفات دیگری مثل 3570K و Asus Z77-Pro داشتم و اگر کمی کند می شد باعث ناراحتی میشد...در مورد اورکلاک هم در حدی که توان سیستم هست و در حد مطلوب و کاربردی و نه اینکه بخوام باهاش رکورد بزنم و مسایل اینگونه... از این هم که بگذریم میرسیم سر بحثی که از شما عزیزان می خواستم اطلاعات بگیرم. با کمی جستجو این لیست سیستم را با جستجو و بررسی نظرات دوستان در این سایت و سایت های دیگر لیست کردم :</p>

Motherboard : ASUS Z87-Deluxe

CPU : Intel Core i7-4770K Haswell

RAM : A-DATA Gaming Series V2:XPG2*4GB=8GB 2400

یا ... ؟

Graphic : GIGABYTE GTX 770 OC WF 3X 2GB GDDR5

SSD : Samsung 840 Pro 128GB

A-DATA XPG SX910 128GB

HDD : WD Caviar Black 1TB

WD Caviar Blue 2TB

ODD : Plexstor PX-L890SA 24x

Power : Green GP750B-OC

Enermax Revolution 650

Case : Green X7 Couger

خوب حالا می رسیم به سوالات بنده. بعضی قسمت ها اگر دقت کنید دو ایتم قرار دادم.

اولین سوال در مورد رم هست. این مدل را با توجه به راهنمایی های دوستان در چند تاپیک دیگر قرار دادم و خودم هنوز به این نتیجه نرسیدم که آیا ارزش دارد که رم با باس 2400 خریداری شود و یا همون 1600 کفایت می کند. با توجه به کاربری بنده چه استدلالی برای رم با باس بالاتر وجود دارد؟

سوال بعدی در مورد SSD است. هارد سامسونگ Pro 840 که معرف عزیزان است و نیاز به تعریف نیست. این را عزیزی در فروم دیگر به صورت شخصی وارد کردند و به صورت تست 72 ساعته می فروشند. پس گارانتی بعد از این مدت نخواهد داشت. در مقابل A-Data دارای 5 سال گارانتی آونگ می باشد. از این توضیحات که بگذریم کدام در نهایت از لحاظ کمیت و کارایی پیشنهاد می شود؟

کارت گرافیک هم همین را بررسی کردم و دیدم کارت مناسبی است. زیاد هزینه برای 780 نمی خوام بذارم و ترجیح می دهم در همین حد 770 کار کنم. حال سوالی است اینکه قرار است از برندهای ASUS - که بررسی کردم لیون قیمتش را زده - و یا MSI مدل لایتیگ و گیمینگ هم وارد شود و اگر عزیزان ترجیح را به این مدل ها بدهند می تونم مدتی را بدون گرافیک سر کنم.

بعد از این می رسیم به بحث هارد. از هارد دوم برای نصب بازی ها و بخشی از فایل های کاری استفاده خواهم کرد و بخشی از آرشیو را بر روی این هارد و بخشی از اون را بر روی هارد اکسترنالی که دارم قرار خواهم داد. با این تفاسیر مدل بلک با هزینه بالاش را تهیه کنم و یا با همون هزینه هارد بلو با ظرفیت 2 ترابایت بگیرم. اما با توجه به بررسی هایی که کردم بلک سرعت مناسب تری دارد. باز نظر دوستان در این مورد هم ممنون می شوم.

بعد از اون می رسیم سر بحث پاور... تو این زمینه دو برند و مدل را معرفی کردم که باز هم اگر نظری داشتید بدید ممنون می شوم.

در قسمت آخر در مورد مانیتور هم سوال داشتم... قبل از اینکه بخوام سیستم را بدم برود بر روی سیستم مانیتور سامسونگ 23700P داشتم... الان که دنبال 23 اینچ های بازار بودم مدل LG 2391VR را قصد خریدش را داشتم که به سلامتی تو بازار نیست شده است... الان در حد 23700P و یا بهتر از اون که تو بازار پیدا بشود چیست ؟

در مورد کیس هم به عنوان آخرین سوال می خواستم بدونم این X7 که الان نایاب شده ارزش دارد که بگردم دنبالش و یا برند هایی با همین کیفیت و کارایی با قیمتی در همین حدود وجود دارند ؟ البته خودم X7 را خیلی خوشم اومده و امکاناتی که دارد به نظر شخصی عالی است.

در آخر هم در مورد بحث هزینه است که در حد همین قطعات باشد و اگر کمتر هم شد که چه بهتر ! در مورد کولر پردارنده هم ممنون می شوم نظری دارید بدید. لازم هست نیست ؟

در نهایت از تمامی عزیزانی که در این سایت هستند و به من و سایر دوستان کمک می کنند تشکر می کنم.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستم.

با سپاس</p>

دوستان جوابها و پیشنهاداتی دادن . من هم چند تا پیشنهاد دارم :

شما اگر رم با فرکانس 1600 و CL9 تهیه کنید هم از نظر قیمت و هم از نظر کاربردی بودن برای شما به صرفه تره . چون رمهای با فرکانس بالاتر و CL9 قیمت خیلی بالایی دارن که به صرفه نیست . با CL10 یا CL11 هم که عملا پرفورمنس مشابه دارن . در حالیکه قیمتشون هم بالاتره . تو مادربورد فرکانس بالاتر از 1600 رو باید با اورکلاک رم بهش برسید . پس عملا چه رم 1600 و چه رم 2400 برای رسیدن به فرکانس 2400 باید اور بشن . رم 2400 با CL خودش به این فرکانس میرسه ، ولی رم 1600 برای اینکه به 2400 برسه باید CL بالا بره که میشه همون 2400 مثلا با CL11 . پیشنهاد من Patriot Vaper3 Black Mamba با CL9 هست .

در مورد SSD این ها رو ببین :

ساموسونگ 840:

حداکثر سرعت خواندن 530

حداکثر سرعت نوشتن 130

طول عمر 1.5 میلیون ساعت

قیمت 430

ای دیتا SX900 :

حداکثر سرعت خواندن 550

حداکثر سرعت نوشتن 520

طول عمر 1 میلیون ساعت

قیمت 510

Corsair Force GS :

حداکثر سرعت خواندن 560

حداکثر سرعت نوشتن 535

طول عمر 2 میلیون ساعت

قیمت 425

همه اینها مدل 128 گیگی هستن .  خودت مقایسه کن

در مورد کارت گرافیک Asus 770 DCII انتخاب خیلی خوبیه . هم از 680 قویتره و هم اینکه قیمتش از گیگا بایت 770 هم ارزونتره . کیفیت خوبی هم داره . این رو ببین :

post-59-0-36562900-1375677264_thumb.gif

این سایت رو هم نگاه کن :

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-770-vs-GeForce-GTX-680

در مورد هارد وقتی شما SSD داری نیازی به هارد با سدعت خیلی بالا نداری . به نظر من سیگیت خیلی بهتره . سیگیت با سرعت 7200 قیمت مناسبتری نسبت به وسترن بلک داره . چون سیستم عامل هم روی SSD نصب هست شما تفاوتی نمیبینید .

پاورهای انرمکس خوب هستن . ولی قیمتشون بالاست . به نطر من گرین بگیری خیلی بهتره . 750 OC کاملا مناسبه . البته اگر اورکلاک زیاد بکنی بهتره 850 رو برداری .

مانیتور 23a560 الان هست . کیفیت خوبی داره . متاسفانه انتخاب خیلی کمه تو مانیتور .

کیس X7 خیلی عالیه . خودم دارم . واقعا اگر گیر بیاری ارزش داره . ولی اگر گیر بیاد .

کولر پردازنده رو با توجه به نوع اورکلاک امتخاب کن . اگر اورکلاک در حد متوسط انجام میدی ترمال رایت آرکون رو بگیر و یک فن اضافه روش بذار . خیلی عالی عمل میکنه . اگر اور بالاتر از حد متوسط میکنی نوکتوا N14 یا ترمال رایت سیلور ارو انتخاب های خوبی هستن .

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در مورد رم جسارت بنده رو میبخشن حمید خان ولی 1600 با تایمینگ 9  و 2133 با تایمینگ 11 با هم تقریبا" عملکرد مشابهی در گیم دارند. تقریبا" یکی هستند.

خواهش علی جان

رم که بنده پیشنهاد دادم 2133 با cl 11 روش نوشته شده ولی عملا بنده 2133 رو با تایمینگ 9 استفاده میکنم

و 2700 رو با تایمینگ cl11!!!!

بدون کوچکترین مشکلی خیلی راحت تمام تست ها رو پاس میکنه!

تجربه بنده بود و انتخاب باشماست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...