رفتن به مطلب

هدفون تا 100 برای بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستای عزیز.

قصد خرید هدفون تا حدود قیمت 100 تومن رو برای یکی از دوستام دارم.

چیزی که خودم دیدم و نظرم رو جلب کرده :

sennheiser hd 201 gaming

Sennheiser HD 201

و 

Philips Headphone SHP2500

و 

Sony MDR-ZX100 

انتخاب کردم البته دنبال 

Sony MDR-ZX200 

هم بودم ولی جایی ندیدم.

نظر شما چیه؟

دوستم خیلی دوتا 2 بازی می کنه و برای این بازی می خواد و خب هر دفعه حدودا تا یک ساعت بازیش طول می کشه بنابراین باید چیزی باشه که خوب رو گوش بشینه.

ممنون می شم از کمک شما دوستان.

لینک به دیدگاه

سلام 

اگه از مدل های zx سونی منظورتونxd100وxd200 هست، من xd200 رو توصیه می کنم. 

خودم قبلا ازش استفاده کردم هم بلندی صدا ، و هم بیس مناسبی داره 

و خیلی هم راحته و اصلا اذیت نمی کنه - کیفیت ساخت خوبی داره و به این زودی ها نه میشکنه نه چرمش پاره می شه. 

من به شخصه این مدل رو پیشنهاد می دم البته مدل های دیگه رو تا حالا امتحان نکردم ولی بر اساس تجربه استفاده شخصی این مدل به نظر من مناسبه-

post-7706-0-06003200-1375853108_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من پیشنهاد ارزونتری دارم . A4Tech HU-800 با صدای دالبی  . حدود 55 تومانه . کیفیت خیلی خوبی هم داره .

لینک به دیدگاه

آقا حامد جسارته ولی من اصلا این مدل رو پیشنهاد نمی کنم چون این مدل رو هم استفاده کردم کیفیت صداش اصلا قابل مقایسه نیست با مدل سونی و بسیار کیفیت ساخت پائینی داره بعد از 10 20 بار استفاده شکست. 

من واسه کافی نت 5 تا گرفتم اون موقع دونه ای 11 تومن هر 5 تا از 1 جا شکست . 

post-7706-0-77088900-1375854060_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پول داری برو sennheiser hd 201 gaming رو بگیر خیال خودتو راحت کن

مطمئن باش هیچ وقت ضرر نمیکنی

من الان حدود 2 سال هست mx370 که یکی از ابتدایی ترین مدل هاش هست رو دارم و استفاده میکنم کلاً دیگه دلم نمیاد برم برای اسپیکر هزینه کنم همه کار ها رو باهاش انجام میدم (موزیک- گیم-فیلم)

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

مطمئنی این مدل رو گرفتی ؟ HS100 نبود ؟

یکی از دوستانم این رو گرفته و خیلی راضیه . هم از صداش هم از کیفیت ساختش  برای همین پیشنهاد دادم . خودم اصلا از هدفون استفاده نمیکنم . برای همین تجربه کار باهاش رو ندارم . بر اساس گفته کسانی که کار کردن گفتم .

لینک به دیدگاه

خب ممنون از همه من خودم خیلی سمت هدفون و هدست نیستم و این هم برای دوستم می خوام و تو فروم های خارجی در مورد 201 بد نگفتن ولی در مورد سونی مثل این که تفکیک صدای بهتری داره ولی خب بیس کمتری هم داره ، اما در مورد 800  ، این دوستم من وقتی گیم می زنه و تو جو بازی هست مثل اهالی آمازون می شه و احتمال به داستان دادن هدفون بسیار رایج هست تو این مورد ، دوستان مدل دیگه ای رو پیشنهاد نمی دید؟

مدل 201 رو داخل اینترنت من بصورت  sennheiser hd 201 دیدم ، آیا این مدل  sennheiser hd 201 gaming یه مدل مخصوص گیمِ؟

لینک به دیدگاه

هدفون زیر 100 تومان هرچی تو برند پاناسونیک هستش جواب میده. نسبت به قیمتشان صدای خیلی خوبی دارند.

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

مطمئنی این مدل رو گرفتی ؟ HS100 نبود ؟

یکی از دوستانم این رو گرفته و خیلی راضیه . هم از صداش هم از کیفیت ساختش  برای همین پیشنهاد دادم . خودم اصلا از هدفون استفاده نمیکنم . برای همین تجربه کار باهاش رو ندارم . بر اساس گفته کسانی که کار کردن گفتم .

مطمئنه مطمئن خود ناجنسشجه ! :p 

این میکروفونش رو سیمه hs100 کنار گوشیه اتفاقا hs100 هم داشتم بدنش یه مقدار  محکم تره ولی صداش از اونم بدتره و فوق العاده ناراحت  یعنی به زور نیم ساعت میشه رو گوشhs100 رو تحمل کرد. 

لینک به دیدگاه

مطمئنه مطمئن خود ناجنسشجه ! :p

این میکروفونش رو سیمه hs100 کنار گوشیه اتفاقا hs100 هم داشتم بدنش یه مقدار  محکم تره ولی صداش از اونم بدتره و فوق العاده ناراحت  یعنی به زور نیم ساعت میشه رو گوشhs100 رو تحمل کرد. 

اگر اینقدر مطمئنی دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه ;)

لینک به دیدگاه

فعلا که تو سمنان 201 رو ندیدم.

کسی اینترنتی جایی رو می شناسه؟

لینک به دیدگاه

سنهایزر رو شرکت نامداران میاره . باید ببینی موجود هست یا نه . اگر یادم موند فردا برات میپرسم .

لینک به دیدگاه

یه سوال :

کسی می تونه کمکی در مورد قیمت :

PHILIPS SHM 6500

بکنه؟

قیمتش رو نمی نم و این که کجا می شه خرید.

تو نت تا 110 هم دیدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من هم یک پیشنهاد دارم اگر تو بازار هنوز موجود باشه HQ-1400 کریتیو.

SNR این هدفون 105دسیبل هست و صدای شفاف و خوبی داره.و خیلی هم راحت و سبکه و برای استفاده طولانی در گیم خسته نمیشید

قیمتش هم باید حدود 60-70 تومن باشه

لینک به دیدگاه

یه سوال :

کسی می تونه کمکی در مورد قیمت :

PHILIPS SHM 6500

بکنه؟

قیمتش رو نمی نم و این که کجا می شه خرید.

تو نت تا 110 هم دیدم.

یعنی اصلا مملکت گل و بلبل! 

http://www.epadideh.com/philips-shm-6500.html

http://www.dpshop.ir/?module=product&item=show_product&cmd=325

http://digitalbaran.com/philips-shm-6500

با شکوفا الکتریک تماس بگیر اونجا شماره نمایندگی هایی رو که موجود دارند رو ازشون بگیر. من به همین روش تهیه کردم 

لینک به دیدگاه

یعنی اصلا مملکت گل و بلبل! 

http://www.epadideh.com/philips-shm-6500.html

http://www.dpshop.ir/?module=product&item=show_product&cmd=325

http://digitalbaran.com/philips-shm-6500

با شکوفا الکتریک تماس بگیر اونجا شماره نمایندگی هایی رو که موجود دارند رو ازشون بگیر. من به همین روش تهیه کردم 

:D  :laughing:

این عالی بود....ایشالله خوب بخری..

مورد سومی هم که زده یک میلیون و صد هزار تومن:دی

خیلی هم خوب...

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من جای این دوستمون بودم میرفتم اورکای آقا امیرمحمود رو میخریدم

لینک به دیدگاه

درود

پست ها رو نخوندم ولی به نظره من زیره 200 تومن بهترین هدست موجود برای گیمینگ siberia v2 هست . به دلیل داشتن بیس مناسب ، قیمت مناسب (120-130 تومن ) ، کیفیت بالا ، ارگونومی مناسب گیمینگ ، در واقع به خاطر بسته بودن ، نویز خیلی کمی به خارج/داخل نفوذ میکنه که تو گیم خیلی مهمه ! و همچنین به خاطر محم بودنش به راحتی از روی سر تکون هم نمیخوره چه برسه بخواد جابجا شه ، ولی همین یه نکته منفیه ، چون اگه موهاتون بلند باشه کلی دردسر داره و هم اینکه شاید 1 هفته طول بکشه بهش عادت کنی ، چون کلاً روی سر محم هست ، 2 3 روز اول یه حالتی مثل یه حلقه ی فشار دور گوش بوجود میاره البته در صورتی که سرتون مثل بنده بزرگ باشه ! ولی عادت میکنید ...

این اورکا هم که کاربر امیرمحمد گذاشتن نسبت به این هدست که گفتم چند مورد اضافه داره که میشه گفت ارزش 50 تومن بیشتر رو داره (البته اگه اون اورکا رو 180 بدن ) .

بیس نرم و بهتر نسبت به سایبریا

راحتی بسیرا بهتر !

و البته نداشتن میکروفن !

کیفیت 100% بهتر کابل (کابل سایبریا رو تو پر نگر نداری دو روزه قطع میشه !)

در ضمن فکر کنم هدفن سنهایزر پیشنهاد دادید دوستان ، به نظره من این هدفن ها عالی ان ولی مناسب فیلم و موزیک هستن نه گیمینگ . البته نظره ....

لینک به دیدگاه

کسی می دونه که آیا این هدفون :

philips-shm-6500

رو می شه از کجا خرید؟

این سایت مطمپن هست؟

http://digitalbaran.com/%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C/philips-shm-6500

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...