رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام جناب حسینی اقا این گرافیکایی که توی فروشگاه هستن با حداکثر تخفیفن؟؟؟؟من میخواستم انلاین پرداخت کنم اما همش خطا میده چیکار کنم؟؟؟

اقای حسینی یه سوال دیگه:گرافیکایی که برچسب ویژه بهشون خورده با حداکثر تخفیفن یا بازم جای تخفیف دارن؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام جناب حسینی اقا این گرافیکایی که توی فروشگاه هستن با حداکثر تخفیفن؟؟؟؟من میخواستم انلاین پرداخت کنم اما همش خطا میده چیکار کنم؟؟؟

اقای حسینی یه سوال دیگه:گرافیکایی که برچسب ویژه بهشون خورده با حداکثر تخفیفن یا بازم جای تخفیف دارن؟؟؟

درود دوست عزیز

پرداخت انلاین پارسیان رو بستیم و تا چند وقت دیگه درگاه ملت رو راه اندازی میکنیم

میتونید در راهنمای خرید شماره کارت و یا حساب رو بردارید از باجه و یا اینترنتی پرداخت کنید عزیز

قیمتها هم به نسبت اوردیم پایین تا دوستان بتونن خرید بکنن و قیمت خوبی داریم ارائه میدیم این کارتها رو عزیز

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

پرداخت انلاین پارسیان رو بستیم و تا چند وقت دیگه درگاه ملت رو راه اندازی میکنیم

میتونید در راهنمای خرید شماره کارت و یا حساب رو بردارید از باجه و یا اینترنتی پرداخت کنید عزیز

قیمتها هم به نسبت اوردیم پایین تا دوستان بتونن خرید بکنن و قیمت خوبی داریم ارائه میدیم این کارتها رو عزیز

با تشکر

اق حالا من میخواستم گرافیک سافایر dual-x بخرم قیمتشم خیلی عالیه فقط میخواستم بدونم موجودیتون اگه تموم بشه با خرید جدید قیمتش بالاتر میره یا همین میمونه؟؟؟تا کی این گرافیک موجوده؟؟؟

ویرایش شده توسط mostafa3123
لینک به دیدگاه

اق حالا من میخواستم گرافیک سافایر dual-x بخرم قیمتشم خیلی عالیه فقط میخواستم بدونم موجودیتون اگه تموم بشه با خرید جدید قیمتش بالاتر میره یا همین میمونه؟؟؟تا کی این گرافیک موجوده؟؟؟

جای این سوال توی این تاپیک نیست عزیز

لینک به دیدگاه

جناب اقای حسینی inno3d 770gtx ichill برای فروش موجوده؟؟؟؟؟

از محصولاتی که اوردیم هر چی که موجوده توی سایت اپدیته

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام؛

چرا درگاه بانک پارسیان وقتی میزنم ارور میده. از دیروز همینجوریه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام اقای حسینی ایا در اینده هم قصد واردات کارت های گرافیک inno 3d رو دارید.اخه هر جا رو که گشتم نداشتن!خواهشان بگین.

لینک به دیدگاه

بله عزیز مجددا بعد از سال وارد میکنیم امید به خدا

لینک به دیدگاه

بله عزیز مجددا بعد از سال وارد میکنیم امید به خدا

سلام.ایا امید به کاهش قیمتشون هست تو سال بعد.من کارت گرافیک gtx 770 ultera 3x رو میخواستم.فقط یه چیز این محصولات کاملا اورجینال هستن دیگه؟؟؟؟مرسی :)

لینک به دیدگاه

سلام.ایا امید به کاهش قیمتشون هست تو سال بعد.من کارت گرافیک gtx 770 ultera 3x رو میخواستم.فقط یه چیز این محصولات کاملا اورجینال هستن دیگه؟؟؟؟مرسی :)

درود

الان نمیتونم چیزی بگم عزیز ولی هر تغییری بکنن حتما توی قیمتها اعمال میکنیم

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام

اگه بخواید یه C770-3SDN-E5DSX GeForce GTX 770 iChill  HerculeZ X3 Ultra 2GB برای من بیارید درحال حاضر چقدر درمیاد ؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...